• موزیک احسان امینی
  • علیوثوق

نکات مفید خانه داری

۲۷-بهمن-۱۳۹۹, ۱۰:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۹ ۱۰:۵۸ صبح توسط samin**.)
ارسال: #4211
RE: نکات مفید خانه داری
(۲۶-بهمن-۱۳۹۹ ۰۹:۴۸ عصر)'maryam.na' نوشته است:  سلام بچه ها، سینک از جنس پی وی سی با چی قشنگ تمیز میشه؟ انواع پاک کننده ها و حتی سرکه، جوش شیرین اینارو هم تست کردم ولی اون جور که باید تمیز نمیشه، خصوصا دم شیر آب.

یه سوال دیگه ام داشتم، ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه. یکی از کاناپه هام روکشش خیلی حساسه و آبم می ریزه روش حتی سریع با سشوآر خشک کنم لک میفته. دوباره خیسش می کنم و خشک می کنم نمیره و یه سه مدل اسپری مخصوص پاک کردن لکم بود تو مغازه ها می زنم بدترم میشه و از همه بیشتر آب گازدار موثره که لکشو ببره ولی خب اونم کامل نمی بره. کسی راهکار یا تجربه ای داره در این زمینه؟

سلام. من هم این مشکل رو دارم. فکر میکنم اسفنج زیر پارچه مبل رنگ میده به پارچه و هر چقدر هم تمیزش کنیم لکش بیشتر میشه. امسال دیگه همسرم خودش مبل رو باز کرد و من پارچه هارو شستم و دادیم بیرون برامون نصبش کنن. الان هم منتظرم تحویل بدن

Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam.na
۲۷-بهمن-۱۳۹۹, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #4212
سلام، مرسی، مال من به نظرم خود پارچه اش حساسه، چون اسپری پاک کننده اینا می زنم و مشخصه رو سطحشه. چون یه بارم دخترم خوابیده بود و عرق کرده بود، اونم لک شده بود و تمیز می کنم وسطهای لک میره ولی دورش می مونه. باز با آب گازدار بهتر از همه بود. یه سری اولش با آب گازدار پاک کردم خیلی بهتر شد و یه کوچولو مونده بود و بعد اسپری پاک کننده مخصوص مبل زدم بدتر شد حتی از اولش، دوباره آب گازدار زدم بهتر شد باز ولی مثل دفعه اول بعد آب گازدار نشد. 
من ایرانم نیستم بخوام رویه رو بکنم بدم دوباره وصلش کنن فکر کنم هزینه اش کمتر نشه ازین که یه کاناپه نو بگیرم.

خدا جونم شکرت ❤️

نقل قول
 سپاس شده توسط samin**
۲۸-بهمن-۱۳۹۹, ۰۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۹ ۰۱:۲۶ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #4213

مریم حان این بگیر
من داشتم برای انواع لک عالیه من تازه با اب یکم قاطی میکرذم بعذ اسپری میکرذم
المانی نست راحت پیدا میشه
من برای انواع لک لباس و مبل راصی بودم ازش
برای لک لباس فقط میزدم لباس میمالیدم بعد مینداختم تو ماشین

https://raminashop.com/product/اسپری-لکه...ُش-frosch/

'atefehjjjjjjj dateline='' نوشته است:  عزیزانم داشتین راه حل واسه سینک پی وی سی دوستمون میدادین ی راه حل هم واسه برق افتادن سینک استیل منم بدین
خیلی لک داره
واسه برق افتادن کابینت ام دی اف سفید چی خوبه ؟
سپاسگزارم

جلاسنج بگیر عالیه براش

این برای سینک استیل
برای کابینت ام دی اف سفیذ هم
پاک کننده اسپری چند منظور سیف یا اکتیو خوبه
اگه شیشه پاک کن بگیزی توش بک قاشق تینر بریزی بزق میفته

'جوجه خوشگله dateline='' نوشته است:  خانوم ها پالتویی را که آستر داره بندازم تو ماشین یا با دست بشورم?

خراب نمیشه
دما بزن سرد یا صفر برنامه هندواش یا لباس های پشمی بزن دور خشک کن میتونی خاموش کنی دیرتر خشک میشخ اما کمتر اسیب میبنه یا نهایت دور ٤٠٠بذاز

بچه ها اين پيچ اينستا منه دوست داشتيد فالو كنيد
nazgol22nowaroos
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam.na ، جوجه خوشگله ، Ladyjooon
۲۸-بهمن-۱۳۹۹, ۰۷:۴۸ صبح
ارسال: #4214
مرسی نازگل جون تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خدا جونم شکرت ❤️

نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۹, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #4215
گفتم یه تجربه امو اینجا بگم شاید کسی باشه مثل چند ماه پیش من ندونه و باعث بشه قید علف پامپاس رو بزنه که به نظر من جلوه خاصی به خونه میده. اگه تافت مو بزنید دیگه هی نمی ریزه تو خونه و فیکس میشه تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

خدا جونم شکرت ❤️

نقل قول
 سپاس شده توسط Adonis1357
۲۹-بهمن-۱۳۹۹, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #4216
بچه ها برای رفع چرک مردگی لباس سفید پودر لکه بر اکسیژنه سپید خوبه؟ یا چی؟
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۹, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #4217
(۲۹-بهمن-۱۳۹۹ ۱۱:۰۱ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  بچه ها برای رفع چرک مردگی لباس سفید پودر لکه بر اکسیژنه سپید خوبه؟ یا چی؟

عزیزم پودر لکه بر سپید که عالیه اما خودم یکبار از خشک شویی سوال کردم گفت صابون رخت شویی رنده شده + یک قاشق وایتکس +آب مخلوط بشه یک ربع لباس توش خیس بخوره واقعا تمیز میکنه 

نوزده اردیبهشت ؛ بُردی بهشت ...جانِ دلمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا* ، جوجه خوشگله
۲-اسفند-۱۳۹۹, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #4218
'لحظه dateline='' نوشته است:  عزیزانم
من در اثر ی اشتباه کشف بزرگی کردمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
شستن سینک با نمک ماشین ظرفشویی بسیار آن را برق میاندازدتصویر: images/smilies/cool.gif

منم امروز رو سینک پی وی سی امتحانش کردم تمیزش کرد سینکو

خدا جونم شکرت ❤️

نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۹, ۰۷:۴۸ صبح
ارسال: #4219
بچه ها کسی دیوارایی که بر اثر دوده سیاه شده رو خودش تمیز کرده؟ هم بخارشو دارم هم طی. میدونید چجوری خودم تمیزش کنم که رد نندازه؟
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۹, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #4220

دوستان رد خودکار روی دیوار گچی چطوری پاک کنم؟

دوستان به دعای شما خیلی محتاجم. التماس دعا
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام