• تشریفات لاکچری تخت جمشید
  • تشریفات سوروسات علی بلندیان

نکات مفید خانه داری

۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۷:۳۹ صبح
ارسال: #3081
RE: نکات مفید خانه داری
سلام
بچه ها یه پیشنهاد دارم ... بیاییم عکس از داخل کمد دیواری هامون و داخل کابینت هامون بذاریم
جهت ایده گرفتن از همدیگه ... واقعا مرتب کردن و دسته بندی کردن وسایلها تو کمد و جاهای دیگه واسم سخت شده نمیدونم چراااااااتصویر: images/smilies/huh.gif
نمیدونم تاپیک دیگه ای مثل این هست یا نه که بچه ها عکس گذاشته باشن
نقل قول
 سپاس شده توسط s@mira
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #3082
(۳۱-فروردين-۱۳۹۶ ۱۰:۰۷ عصر)'roz96' نوشته است:  سلام دوستانتصویر: images/smilies/heart.gif
برای نگه داشتن روسری و شال میشه بهم ایده بدید
یه مدت همه رو آویز کرده بودم داخل کمد دیواری که خب اینجوری خیلی تو کمد جا میگیره
الان همه رو تا کردم گذاشتم داخل جعبه که اینطوری درآوردن اون پایینی ها سختهتصویر: /images/smilies/new/sad.png
مشکل کمبود جا هم دارم و تعدد شال و روسریتصویر: images/smilies/confused.gif
بچه ها بهم ایده بدید شماها شال و روسری هاتون کجا میذارید؟

منم این مشکلو داشتم  الان شالو روسریامو لوله میکنم میذارم  تو کشو اگر بتونی عمودی بذاری راحت تر میتونی پیداشون کنی 
من کشوی شال و روسریام کوچیکه لول کردم رو هم چیندمشون هم چروک نمیشن هم راحت پیدا میشنتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

خدا جونم شکرت

18 دی 94-------- خواستگاری
1 بهمن 94------- بله برون
25 بهمن 94------ عقدمون
خدای مهربونم کمک کن تا منو عشقم همیشه تا ابد کنار هم عاشقانه زندگی کنیم حتی بعد از مرگ
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra_123 ، مامان گل دخترا ، roz96
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #3083
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۷:۳۹ صبح)'roz96' نوشته است:  سلام
بچه ها یه پیشنهاد دارم ... بیاییم عکس از داخل کمد دیواری هامون و داخل کابینت هامون بذاریم
جهت ایده گرفتن از همدیگه ... واقعا مرتب کردن و دسته بندی کردن وسایلها تو کمد و جاهای دیگه واسم سخت شده نمیدونم چراااااااتصویر: images/smilies/huh.gif
نمیدونم تاپیک دیگه ای مثل این هست یا نه که بچه ها عکس گذاشته باشن

http://www.nowaroos.com/Thread-%DA%86%DB...A%A9%D8%B3

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...A%A9%D8%B3

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...A%A9%D8%B3

خسته ام خدا خیلی خسته ام سه سال گذشت
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، roz96
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #3084
(۳۱-فروردين-۱۳۹۶ ۱۰:۰۷ عصر)'roz96' نوشته است:  سلام دوستانتصویر: images/smilies/heart.gif
برای نگه داشتن روسری و شال میشه بهم ایده بدید
یه مدت همه رو آویز کرده بودم داخل کمد دیواری که خب اینجوری خیلی تو کمد جا میگیره
الان همه رو تا کردم گذاشتم داخل جعبه که اینطوری درآوردن اون پایینی ها سختهتصویر: /images/smilies/new/sad.png
مشکل کمبود جا هم دارم و تعدد شال و روسریتصویر: images/smilies/confused.gif
بچه ها بهم ایده بدید شماها شال و روسری هاتون کجا میذارید؟؟؟

از آویزای مخصوص روسری استفاده کنین
منم مشکل کمبود جا دارم ولی خب دو تا آویز تهیه کردم ، یکی برای شال یکی برای روسری
اینجوری منظم تره و هر کدوم سر جای خودشونن تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

مراقب باش !

روزگار هولت می دهد ؛
اما قرار نیست تو بیوفتی !

اگر خودت را به آسمان گره زده باشی ؛
اوج می گیری !

به همین راحتی ..
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، roz96
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۷:۱۵ عصر
ارسال: #3085
منم جالباسی مخصوص شال و روسری دارم دو تا گرفتم بخوام پیدا کنم از کمد میارم بیرون بعدم راحت میذارم سر جاش بقیه رو به هم نمیریزه
نقل قول
 سپاس شده توسط roz96
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۷:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۷:۵۳ عصر توسط nazdokht.)
ارسال: #3086
 بچه ها هرکی دوس داره تو تلکرام گروه خانه داری بزنیم شمارش رو بده بهم گروه بزنیم

من اویز مخصوص دارم. و با اویززدم به در داخلی کمد. دیگه بین لباسا جا نمیگیره و چروک نمیشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد