• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

نوعروسایی که نمیخوان جهیزیه بخرن ( قوانین مهم پست اول )

۷-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ صبح
ارسال: #321
RE: نوعروسایی که نمیخوان جهیزیه بخرن ( قوانین مهم پست اول )
(۶-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ عصر)HANIYA نوشته است:  2- خانواده طرف مقابل و هم بشناسین واسه من ک اینجوری بود جریان اینه ک ما خوبیم اما اونا فکر میکنن خوبی از خودشونه....و هر کاری و ب این حساب میزارن ک حتما ما خیلی خوبیم ک اینا این کارارو واسمون میکنن در صورتی ک خودشون اصلا انگار نه انگار پسری دارن!!

آخ یعنی بهتر از این نمیشد تو یه جمله حرف دل منو بگی
چقدر خوبه که تو دنیا کسایی هستند که با هم احساسن
واقعاً "برای بعضی ها" تو جهیزیه و بدتر از اون خرید خونه و اخلاقیات هر چی بیشتر مایه بذاری احساس میکنن که اونا خیلی فوق العاده هستن و تا الان نمیدونستن! Dodgy و امر بهشون مشتبه میشه که یه خبراییه و میخوان انقدر پیشروی کنن و بشینن روی سر آدم که ببینن انتهاش تا کجاست و ببینن خودشون تا چه اندازه استثنایی هستن و خبر نداشتن!!! Sleepy
به خودشون که میرسه هیچی، هیچی. اونا پسر بزرگ کردن و الان دارن تقدیم میکنن و این خودش مهم ترین کار در جهانه.
خانواده اونطرف انگار دختر خودش بزرگ شده، و الان باید حسابی سرویس بدن.

Heart
 سپاس شده توسط nasrin_ae ، negin khanoom ، Sonel ، hedieh1984 ، hayahoo ، رویای مهتاب ، HANIYA ، لیزا ، s@ra ، nazgol22 ، Bernadet ، fattaneh 1990 ، azimah ، L naz ، Mahsa.A ، m2323 ، عسل 139396 ، مرضیه هستم ، عقیق یمنی
۷-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-شهريور-۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ صبح توسط Sonel.)
ارسال: #322
من به موضوع topic وقتى نکاه میکنم نمیفهمم جرا ارسالا انقد با موضوع فرق میکنه...
ولى مهم نیست
من کلا با این موضوع که دختر یک جهاز سنکین ببره خونه ی شوهر نه مخالفم نه موافق به نظر من هر کسى یه فرم راضیش میکنه
ولى ما داریم این کارو میکنیم هر دوتامون با هم لوازم خونمون رو میخریم
کلا باهم دیکه همه کارمون رو میکنیم
قبول هم دارم که باید شوهر و خانوادش رو بشناسى وکرنه اکر حساس باشی حتما اذیت میشى
هم بابت حرف و سخن هم بابت منت
ولى عقیدم اینه که مهریه یا جهیزیه جیزى رو تثبیت نمیکنه و باعث ضمانت ازدواج نمیشه بس خیلى جدى کرفتنش ضرورتى نداره و سودى هم نداره که حتى بهتر این هست که به غیر از مارک یا قیمت وسایل خونه
به اونى توجه کنیم که قرار کنارش یک عمر زندکى کنیم
قرار نیست اون ادم مثل یه کریستال ساخت کشور جک یا المان با یه تقى بشکنه و خورد بشه...قرار مثل یه ماشین لباسشویى AEG به اندازه ى عمر ازدواج مامان بابام ٥٠ سال حتى بیشتر کنارمون باشه3 (12)
و این مشخصه اکر اون ادم ،مرد باشعوری باشه اون هم نه خودش رو نه شما رو درکیر خریدن جهاز نمیکنه
و حتى از همون اول سعى میکنه شما رو حمایت کنه و از شما فرد مستقلی بسازه
و از همون اول به خانوادتون ثابت میکنه که دیکه وظیفه بدر مادر تون نیست که حمایتتون کنه بلکه وظیفه ى خودش میدونه
Heartو
این هم کاملا مشخصه که خانواده دختر ،تازه عروسشون رو حمایت میکنن و هر قدرى در توانشون باشه براش در همون اندازه تهیه میکنن
امیدوارم ما خانوم خوشکلا بدونیم شخصیت یک عروس خانوم به اداب معاشرت و احترام و همراهى با همسرش هست
New1
نه به جهاز و مقدار هزینه اى که بابت جهاز کردهEmbarrased

موسیقی تدریس میکنم ... اگر خواستین پیام خصوصی بدین
هر کمکی تو این زمینه خواستین هستم...
برای ازدواج ما هم دعا میکنین؟لطفاHuh
 سپاس شده توسط 6188 ، nasrin_ae ، فرناز67 ، toaramesheman ، atousa63 ، negin khanoom ، seven ، banoo ، س.م ، ریحانه بانو ، marta ، hedieh1984 ، hayahoo ، elvaa ، پالیذ ، TIFANY ، pinkgirl1366 ، nazgol22 ، Bernadet ، shaya ، 3lena ، هنگامهه ، L naz ، گلمهر ، shiva mad ، من و خودم ، نگاران ، ronika71 ، عسل 139396 ، مرضیه هستم ، Royaiy ، Fahime
۷-شهريور-۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #323

از محتوای پستهاتون معلومه که این تاپیک به دردتون نمیخوره Big Grin

علی رغم اینکه یکبار خودم این تاپیک رو کامل پاکسازی کردم و تذکر نوشتم، حاضر نیستید رعایت کنید...

تاپیک رو میبندم، میتونید از تاپیک رسم و رسوم برای ادامه بحثتون استفاده کنید دخترای بد New1

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
 سپاس شده توسط faam ، gemini ، مامان الناز ، hayahoo ، عاشقانه ها ، mahla ، Bernadet ، تکتم2104 ، درياي آبي ، ماهی قرمز ، Royaiy
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام