• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

نوعروسایی که نمیخوان جهیزیه بخرن ( قوانین مهم پست اول )

۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #1

نوعروسایی که نمیخوان جهیزیه بخرن ( قوانین مهم پست اول )
با اجازه سحر عزیز LubLubLub

دخترای گل New1New1

فقط نوعروسایی پست بزارن که در حال تهیه جهیزیه هستند یا جهیزیه اشون رو به ارزون ترین شکل ممکن تهیه کردن.New1New1New1

از بحث در مورد مسائل زیر خودداری کنید:
- مادر شوهرم نمیزاره!UndecidedUndecided
- بابام نمیخره!UndecidedUndecided
-رسممون اینه!UndecidedUndecided
- تو پاتختی ال میشه !UndecidedUndecided
- دختر عموم چی میگه!!!!UndecidedUndecided
- جاریم جهیزیه آنچنانی گرفته !UndecidedUndecided

و
و
و

بحث مذهبی و سیاسی ممنوعه !

خارج شدن از بحث، درد دل، نقل قول پستهای همدیگه و به چالش کشیدن نظرات هم اخطار داره

لطفا رعایت کنید

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
 سپاس شده توسط yarauf ، gemini ، saraaa72 ، *Leila* ، Gandoom ، delaram22 ، sepideh aero ، arooos ، لیلی بانو ، tarlan 66 ، معصومه ، eternal ، یاسی جون ، neda-niayesh ، ronika71
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #2
RE: نوعروسایی که نمیخوان جهیزیه بخرن ....
من!
پول جهیزیه رو گذاشتم واسه خونه خریدن چون اجاره نشینی رو نمیتونستم تحمل کنم
فقط ظرف و ظروف آشپزخانه یخچال رختخواب تلویزیون و فرش داریم و البته یه خونه خیلی خوشگل و دلباز
راضیم دو ماهه زندگیم شروع شده باهاش کنار اومدم و عادت کردم تنها بدیش اینه که نمیتونم مهمون داشته باشم
طبق برنامه ریزیم تا یکسال آینده خونمون پر وسیله میشه و همه این سختیا تموم میشه
کوچیکترین وسیله ای که میخوایم بخریم با همسرم میریم و کلی هم ذوق میکنیم
خداروشکر ارزش سختیاشو داره به نظر من

Heart
 سپاس شده توسط m_lovely ، Banoye khial ، ajaghvajagh ، ghazilo ، shaghayegh.r ، sara_63 ، kova ، شادن ، الهه بانو ، saraaa72 ، samane74 ، ریحون ، atena ، Gandoom ، mr.khan.familly ، روناک بیزمارک ، مریم* ، delaram22 ، satinik ، *s* ، salile ، Shadi95 ، لیزا ، cool ، L naz ، مینو ، nazgol22 ، marta ، ملی 28 ، nafiseh ، banooomina ، elm ، نفس و علي ، sepideh aero ، gemini ، Ferniko ، + Negar ، zibaye ziba ، nirvanatina ، مامان جدید ، samae ، paarsis ، دختر-زمستون ، خگوشی ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، sara_e ، $saye$ ، Banooye bahar ، معصومه ، eternal ، saraa4 ، صفا جون ، eli and kazem ، m.t ، neda-niayesh ، elvaa ، Jelve ، darvag ، shahla8463 ، پاستل ، andiaa ، ida ، shooka ، niiina ، پریسااا ، icegirl ، J.1986 ، بانو روشنا ، یلدا 60 ، damla ، nanaz67 ، mona91 ، HANIYA ، پالیذ ، sagheh ، آسمونی ، مبیناز ، narges-hamid ، parienaz ، mahdisss ، درياي آبي ، parisa-kz ، azinia25 ، نوش نوش ، meriland ، فهیمه خانوم ، علی جون ، mina91 ، ماهی قرمز ، pari94 ، atena thr ، bily ، K.L.S ، Fahime ، mahsaan-jon ، goli_sh66
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #3
من هم میخوام فقط چیزهای خیلی خیلی ضروری بخرم...همسرم گفت نگران نباش 2 تایی باهم چیز رو در آینده میخریم...منم دیگه نگران نیستم...هر چی شد ..

وزن اولیه 71
وزن فعلی 69
هدف اول 58
هدف دوم 50
قد 162
میزان کالری مورد نیاز برای کاهش 1 کیلو در هفته 1000 کالری
 سپاس شده توسط samane74 ، جمره ، Gandoom ، روناک بیزمارک ، خانوم دکتری ، delaram22 ، salile ، Banoye khial ، Shadi95 ، لیزا ، cool ، mehrdadmahdieh ، elm ، sepideh aero ، مرجان ج ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، $saye$ ، معصومه ، eli and kazem ، m.t ، neda-niayesh ، پاستل ، بانو روشنا ، sara_63 ، rozalina ، نوش نوش ، sara.pashankpoor@yahoo.com ، ماهی قرمز ، atena thr ، K.L.S
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #4
یکی از فامیلای ما چند سال پیش خانومش این کارو کرد
بجای جهیزیه پول آورد با یه سری ضروریات
یه سری چیزام مثه مبلو تلویزیونو خودشون خریدن
الان سه چارسال از زندگیشون گذشته و دارن بچه دار میشن بنظر من خیلی چیز بدی نیس ولی خب خونشون واقعا خالیه مثلا فرش یکی دوتا دارن ولی هنوز سرویس خاب نداره کلا خونشون خیلی خالیه
بهرحال هرکسی صلاخ خودشو میدونه

مرگ بر اسراییل و داعش و همه ی کفار آدمکشNew3
 سپاس شده توسط Bernadet ، samane74 ، خانوم دکتری ، Shadi95 ، cool ، nazgol22 ، elm ، sepideh aero ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، $saye$ ، neda-niayesh ، ida ، Fahime
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ عصر توسط gemini.)
ارسال: #5
منم جهیزیه نخریدم. عروسی هم نگرفتم. حتی یه مهمونی .
به همسرم گفتم با حد اقل وسایل واجب برای زندگی حاضرم زندگی کنم.
نه اهل تجملم نه چشمو همچشمی نه برام مهمه فلان خره بلانسبتتون بیاد بگه وسایلم چیش کم بوده چیش ایرانی!!

به جاش پول جهیزیه رو پدرم یکجا گذاشته بود تو حسابم یکسال پیش. با پول مراسمو هر خرجی که شد ازش بزنیم یکی کردیم.
یک وام هم برامون جور کرد پدرم. خونه خریدیم.
بزرگ نیست 64 متره . یه لیست نوشتیم . اثاث واجب و بزرگ. منظورم از بزرگ هم سایزه هم هزینه.
دنبال بهترین چیزها هم نیستم. دنبال جنس خوب ولی به قیمتم.

مثال میزنم. ماشین لباسشویی ال جی از 1800 داره تا 3500 . من دست گذاشتم رو 1800 تومنیه.
چقد فرق قیمته؟ شما خودت حساب کن.
به خدا همون کارو میکنه قرتی بازیش کمتره Smile)

سرویس خواب شما بگو چند میلیونه؟؟ من نگم Smile)
به جای تخت دو تا ازین باکس های هتلی 2در 90 هست کنار هم میشه 2 در 180 ینی سایز تخت گذاشتیم تو لیست خرید.
دونه ای 214 تومن مارک رویا همین امروز قیمت کردم.
ینی من یه تخت دارم با 430 تومن.
تاج شاهانه نداره. ظاهر چشم در بیارم نداره.
اما یه تشک میندازم روش کلی برام ارزون تر درومده رو زمینم مجبور نیستیم بخوابیم با این کمر.
میمونه دراور و اینش. اونم میرم حسن اباد میگردم.

یا مثلا سرویس قابلمه چندین مدل میخرن . چدن/تفلون/روی /استیل ......
شما تازه عروسی. چند تا قابلمه تابه نیازته مگه؟ یه سرویس تفلون بخر. ایرانی.

یا مثلا یه غذا ساز میخرن /یه مخلوط کن /یه ابمیوه گیری/یه اب مرکبات گیری/یه خرد گن/ یه چرخ گوشت یه.........
من یه 1 2 3 گرفتم فیلیپس 200 تومن. کاسش زیرشه. میشه جای مخلوط کن ازش استفاده کرد. میشه سبزیو گردو توش اسیاب کرد. میشه پیازو از رنده بهتر در اورد توش به قول دوستم. میشه گوجه پوره کرد. کار یه تازه عروسو راه میندازه.
به مرور زمان تو کار خونه دستت میاد چی لازمه میخری.

به خدا Smile

افسانه هارا رها کن!
دوری و دوستی کدام است؟؟
فاصله هایند که عشق را میبلعند....
من اگر نباشم...!
دیگری جایم را پر میکند....
به همین سادگی!!
 سپاس شده توسط شادن ، samane74 ، banoo ، Shadi95 ، faaezeh ، saraaa72 ، Gandoom ، الهه بانو ، مریم* ، marjan_ghajar ، ترنج86 ، delaram22 ، maryamgol ، kova ، salile ، navaa ، *z.a.h.r.a* ، cool ، L naz ، مینو ، nafiseh ، هاریکا ، elm ، sepideh aero ، + Negar ، zibaye ziba ، مامان جدید ، لیلی بانو ، atousa63 ، paarsis ، sevdayi ، نادیا جون ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، sima 22 ، خانم کوچیک مامی ، معصومه ، saraa4 ، دل آسا ، آناهیتا72 ، m.t ، neda-niayesh ، shadab va pedram ، Jelve ، مهپاره ، تائیس ، پاستل ، ida ، shiva_1994 ، فرشته ی نجات ، یلدا 60 ، manane shervin ، فاطمه بانو ، azinia25 ، مژگان69 ، 3lena ، پالیذ ، مامی یکتا و تینا ، sagheh ، rozalina ، مبیناز ، پريا عروس شوهري ، fariba70 ، هنگامهه ، نفس66 ، parisa-kz ، khojmal ، sara.pashankpoor@yahoo.com ، Mrs.Ariana ، ronika71 ، elham-ali ، چشم خوشگله عششقم ، kimiyaa ، ماهی قرمز ، sousan khanoom ، K.L.S
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #6
عزیزم عکس باکس هتلی میشه بزاری مرسی منم میخام صرفه جویی کنم
 سپاس شده توسط sepideh aero ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، neda-niayesh ، elham-ali
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #7
منم جهاز نمیخرم اما خورد خورد با شوشو میخریم باهمدیگه تا روز عروسی تموم میکنیم

...Indian Bride...
 سپاس شده توسط Gandoom ، faaezeh ، Shadi95 ، cool ، elm ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، neda-niayesh ، sara_63 ، rozalina ، مبیناز ، ماهی قرمز
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #8
شیلا جون اینجا رو ببین
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B1%D8...pid4474909

نردبان دلم شکسته است
می شود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه می دهد، کمی بجای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه خسته و شکسته است،
می شود برای بیقراری دلم سفارشی به آن رفیق با وفا ( خدا ) کنی؟
 سپاس شده توسط فرین آفرین ، gemini ، شیلا65 ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، مونالیزا
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ عصر
ارسال: #9
جهیزیه منم کامل کامل نبود
مامانم وسایلی که به نظرش گرون بودن رو آماده کرد و گفت وسایل گرون رو اول زندگی نمیتونین بخرین ولی خرده ریزه هاتو در حد نیازت میدم بقیه ش رو خودتون ریز ریز میخرید
در عرض این 8 ماه هروقت چیزی کم و کسری داشتیم با همسرم میریم میخریم خیلی هم خوش میگذره و آدم قدر چیزایی که خودش میخره بیشتر میدونهWink

خدایا ازت ممنونم به خاطر تمام چیزایی که بهم دادی، شکر
 سپاس شده توسط sar dar gom ، faaezeh ، delaram22 ، جمره ، banoo ، aida_kma ، sepideh aero ، atousa63 ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، marta ، معصومه ، m.t ، neda-niayesh ، Jelve ، پاستل ، shooka ، 3lena ، نسرین منتظر ، مبیناز ، مامان ماهان92 ، پريا عروس شوهري ، azinia25 ، khojmal ، ماهی قرمز ، Fahime
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #10
(۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ عصر)شیلا65 نوشته است:  عزیزم عکس باکس هتلی میشه بزاری مرسی منم میخام صرفه جویی کنم

[تصویر: نوعروسایی که نمیخوان جهیزیه بخرن ( قوانین مهم پست اول )]

زیرش باکس هست و سفته . روییش تشک هست به سلیقه خودتون.
من نمایندگی تشک رویا رفتم .

bullet فروشگاه جمهوری
مدیر: سید مرتضی طباطبایی
تلفن: 66594431-021
فکس: 66594432-021
آدرس: خیابان جمهوری تقاطع کارگر جنوبی پلاک 149

این ادرس

http://royamattress.com/fa-AgencyList-84.html

افسانه هارا رها کن!
دوری و دوستی کدام است؟؟
فاصله هایند که عشق را میبلعند....
من اگر نباشم...!
دیگری جایم را پر میکند....
به همین سادگی!!
 سپاس شده توسط شیلا65 ، دریا73 ، maryam shahabzadeh ، tarlan 66 ، صفا جون ، بانو روشنا ، مژگان69 ، مبیناز ، fariba70 ، sara.pashankpoor@yahoo.com ، ماهی قرمز ، mahsaan-jon
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام