نظر خواهی در باره قوانین سایت

۱۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #41
RE: نظر خواهی در باره قوانین سایت
کاش صفحات خود به خود ریفرش بشن. خیلی خوب می شه اینجوری واقعا سخت و وقت گیره. Smile متشکرم

قاصد روزهای ابری
داروگ
کی می رسد باران؟
نقل قول
 سپاس شده توسط وارش ، MaloooS
۲۰-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #42
سلام چطور شروع کننده موضوع بشم؟

خــــداااااایـــا دستامو بگیر
امــــیـــــد دارم امســـــــــــال یــــک اتفــــاق عــــالی میفته
انـــشـــــااااااااااللهHeart
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۳, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #43
می گمــــــــــــــــــــــــــآآآآ میشه سایز فونت خود سایت یکمی بزرگتر بشه Smile

یکیمی کور مال کورمال باید کار کنیم... بعدشم زود چشمامون خسته میشه از سایت خارج میشیم Tongue

عاآآآشقمههAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط honest ، patrisa
  • گروه ژ
۲۳-فروردين-۱۳۹۵, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #44
اگه نقل قول برداشته بشه خیلی خوبه اخه کسایی ک میخوان پست هاشون رو بعد نظر خواهی یا هرچی بردارن باید ی سره بگن نقل قول نکنید اخر سر هم یکی میاد نقل قول میکنه

میشه خواهش کنم برای. قبول شدن حاجتم برام یه صلوات بفرستید
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفند. ، patrisa ، a123 ، مسـتان
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ صبح
ارسال: #45

(۲۳-فروردين-۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ عصر)nnnnn نوشته است:  اگه نقل قول برداشته بشه خیلی خوبه اخه کسایی ک میخوان پست هاشون رو بعد نظر خواهی یا هرچی بردارن باید ی سره بگن نقل قول نکنید اخر سر هم یکی میاد نقل قول میکنه

اتفاقا اومدم برعکس ایم حرفو بزنم تو خیلی ای تاپیک ها نیازه از نقل قول استفاده بشه تا طرف بفهمه الان کی داره به کی جواب میده . این خیلی واضح تر می کنه پیگیری ها . و البته دلیل اینکه کسی نخواد پست ش نقل قول رو بشه رو نمی فهمم . مگه حرف بدی می زنه که نگرانه نقل قول بشه ؟! بعد نقل قول بشه مگه چه اتفاقی می افته ؟
واسه همین معتقدم نقل قول کردن خودش نوعی احترامه . چه به کسی که می خواد پاسخ کسی رو بده چه به کسی که پستی رو می ذاره. New2

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - سپهر و سهند
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۶:۳۲ صبح
ارسال: #46
lady_atieh مثل اینکه شما زیاد توی تاپیکهای مختلف نبودید. بحث حرف بد نیست.
اینجا یه سایت اجتماعی زنونه است و طبعا پر از حرفهای خصوصی و خاله زنکی. خیلی چیزها ممکنه آدم از زندگی شخصیش بگه و نخواد بعدها کسی ببینه. ممکنه یه عکس خصوصی رو برای چند لحظه توی یه پست بزاره(اتفاقی که برای من افتاد) و همون لحظه یکی بیاد نقل قول کنه و دیگه هم پیداش نشه!
میشه به جای نقل قول فقط عنوان کاربری یا مقدمه جملات باشه نه کل پست که جای زیادی هم توی صفحه میگیره اللخصوص عکسها.
نقل قول
 سپاس شده توسط مسـتان ، negaraaa
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ عصر توسط lady_atieh.)
ارسال: #47

(۹-تير-۱۳۹۵ ۰۶:۳۲ صبح)Avinar نوشته است:  lady_atieh مثل اینکه شما زیاد توی تاپیکهای مختلف نبودید. بحث حرف بد نیست.
اینجا یه سایت اجتماعی زنونه است و طبعا پر از حرفهای خصوصی و خاله زنکی. خیلی چیزها ممکنه آدم از زندگی شخصیش بگه و نخواد بعدها کسی ببینه. ممکنه یه عکس خصوصی رو برای چند لحظه توی یه پست بزاره(اتفاقی که برای من افتاد) و همون لحظه یکی بیاد نقل قول کنه و دیگه هم پیداش نشه!
میشه به جای نقل قول فقط عنوان کاربری یا مقدمه جملات باشه نه کل پست که جای زیادی هم توی صفحه میگیره اللخصوص عکسها.

ممکنه . ولی من میگم منطق میگه حرف خصوصی رو نباید زد یا اگه می زنین باید پاش وایسین . Blush البته در این مورد حرفهای خاله زنکی من حرفی ندارم . Sleepy من بیشتر منظور نظرم روی پست هایی بود که کمک نیازه و یا انتقال اطلاعاتی صورت میگیره. کلا کاربرا عادت کردن دیگه نقل قول نگیرن . این باعث میشه کسی که دفعه بعد باید پاسخ بده اصلا نفهمه طرف مقابل در جوابش چیزی نوشته ! تونستم منظورم رو برسونم ؟

پ.ن : برای مثال ، الان شما پست منو نقل قول نکردین . من از کجا باید بفهمم شما جوابی برای پست من گذاشتین ؟؟ جز اینکه خودم بیام دونه دونه پست هایی که می ذارم رو چک کنم . که این اصلا منطقی نیست . ولی الان که من پست شما رو نقل کردم . شما براحتی متوجه میشی .

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - سپهر و سهند
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #48
مگه وقتی دیگران پستهای شما رو نقل قول میکنن پیغامی میگیرید؟!
پس چرا چنین امکانی برای من فعال نیست؟!!!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام