نظر خواهی در باره قوانین سایت

۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #31
RE: نظر خواهی در باره قوانین سایت
دیگه رتبه نمیشه داد به کسی؟؟؟ پس چه جور کسی امتیاز کسب میکنه؟

زندگی یعنی همین چند روز که باهمیم <3
نقل قول
 سپاس شده توسط مريم گلي
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #32

برای اینکه جلوی تایپیک زدنای بیهوده و تکراری گرفته بشه نمیشه یه کاری کرد مثل وقتایی که اسم کاربری تکراری میزنه و سایت قبول نمیکنه و اخطار میده که نمیشه
اگه اینم یه جوری بشه که سایت خود به خود اجازه نده تایپیک ثبت بشه خیلی خوب میشه
دیگه هر کسی نمیتونه بیاد ضرتی تایپیک بزنه
میشه اینجوری بشه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مريم گلي
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #33
Tongue RE: نظر خواهی در باره قوانین سایت
New2جونم م م م مقررات من که پایم
نقل قول
 سپاس شده توسط مريم گلي
  • گروه ژ
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #34
RE: قوانین سایت
(۱۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ عصر)samira- s.m نوشته است:  منم از تایپیک های تکراری خسته شدم....... با عنوان های شبیه به هم...... مثلا:

سرویس طلا - سرویس عروس

مدل تاج - تاج و تور عروس

کمک - help me

مهریت چه قدره - مهریه زیاد خوبه یا نه

آرایشگاه عروسیت - من هم آرایشگاهم رو انتخاب کردم

و ...............

از این جور تایپیک های شبیه به هم زیاده.......

با نظر سمیرا موافقم.
واقعا آدم گیج میشه.

در انتظار وصال Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhi ، مريم گلي
۱۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #35

RE: قوانین سایت
(۱۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ عصر)nalix85 نوشته است:  
(۱۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ عصر)scarlet ironi نوشته است:  تاپیکی که عکس داره تو رو خدا فقط عکس باشه نه نوشته خیلی باید بگردیم تا یه عکس ببینیم

این قضیه رو خانم bita12 پیگیر هستند و در این رابطه تاپیکهایی هم ایجاد کردند. من میخوام یه گالری عکس درست کنم و دست هر کسی که بتونه کمک کنه رو صمیمانه میفشارم!

آقای نالیکس اگر کمکی ازم بر بیاد خوشحال میشم. من وقت آزاد کافی دارم و طراح سایت هستم. در هر زمینه ای که اجازه بدید همراهیتون میکنم. هرچی باشه اینجا خونه مجازیه ماست Tongue

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط سمان ، مريم گلي
۲۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ صبح توسط مريم گلي.)
ارسال: #36
سلام می خواهم خودم برای مدیر ارشد سایت بنویسم منتها فقط اگر موافقی بگو تا اسم تو را به جز کاربرانی که نسبت به این موضوع اعتراض دارند بنویسم شاید رسیدگی بشه اگر مورد دیگری هم هست به من بگید تا اضافه کنم
از طرف ahlam / مریم گلی / مریم 1989
با عرض سلام و خسته نباشید به مدیریت سایت متاسفانه مواردی در سایت از سوی بعضی از کاربران و مدیران انجمن ها دیده می شود که من و خیلی از کاربران را از ادامه فعالیت در این انجمن دلسرد کرده و باعث شده تا دیگر حاضر به فعالیت در این سایت نباشیم لذا این موارد را ذکر می کنیم و خواستار رسیدگی به ان ها هستیم
نظرات توهین امیز به دیگر کاربران و عدم استفاده از ادبیات مناسب بعضی از مدیران نسبت به کاربران
بی توجهی به قوانین سایت از سوی مدیران
عدم حذف تاپیک های نامرتبط یا ویرایش انها از سوی مدیران با وجود تماس های زیاد من و دیگر کاربران
جالبه برام که خانم نسترن مدیر یکی از انجمن ها وقتی به من گفت بحث را کش نده من قبول کردم اما دیدم یک نفر دوباره به من توهین کرده و گفته تو نوشته هات بی سروته است من هم جوابش را دادم همین دیگه هم کش ندادم اون موقع جواب من را حذف کرده من را بن کرده ولی مگه نگفت هرکی ادامه بده بن می شه پس چرا madii را بن نکرد اگر صفحات 27 تا اخر قسمت ارکوپال فرانسه که مدیریت ان نسترن بر عهده دارد را نگاه کنید متوجه می شوید که چه قدر در حق من و دیگر کاربران بی عدالتی شده در ضمن می تونه در نظرات اون قسمت هایی که بی ربطه مثل مریم 1989 که واقعی هستید یا نه و یا غیره را حذف کند تا نظم تاپیک به هم نخوره یا به کاربران بگه تا این کار را بکنه اینجوری تعداد صفحات زیاد نمی شه و کاربران دیگه خسته نمی شوند و همینطور توهین و با اون برخورد کنه که نظرتو بده و تموم

نقل قول
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #37

بچه ها من می خوام رنگ اسم کاربریمو عوض کنم تو مشخصات میرم جایی نیست کجا باید برم

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #38
قسمت آشپزی هم واقعا گیج کنندس هر کی واسه خودش میاد یه تاپیک میزنه. اگه غذاهارو دسته بندی کنید بهتره

آیا می دانستید تعداد زوج یا فرد بودن آدمهای روی کره زمین به من بستگی دارد؟Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط مريم گلي
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مهر-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #39

نیلو اونجا بسته شده فعلا تا درست شه Big Grin
yarauf سوالاتو اینجا بپرس
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%BE%D8...%AE--2862?
رنگ نام کاربریو نمیشه عوض کرد
هر رنگ یه نشونه اس
مدیر ها بنفشن و اعضای سنا زرد

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، nil0o0o ، مريم گلي
۱۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #40
معلوم نیست تاپیک ارکوپال فرانسه جای صحبت در مورد خود ارکوپاله یا تلیغ سایت سارال ؟؟؟؟!!!!
دوما نوشتن ادرس اصلی سایت ایرادی ندارد مثل ایروپال ایرانی ما حتی تاپیک چینی مقصود داریم که اون هم من باز نکردم خود مدیران سایت کردند فقط عکس مدلهای مختلف ایروپال مقصود را می بینند والا عکس ارکوپال را که می شه توی خود سایت لومینارک هم دید
در ضمن این اصلا جرم نیست می تونی توی قوانین سایت بخونی
تبلیغ سایت بخصوص جرمه این که مال خود سایت مثل لومینارک اشکالی ندارد والا فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که انها مرکز پخش هستند و جنس هاشون اصله
تازه جالبه کمتر از 5 مورد بوده مال من اما خانم شرشر دم به دقیقه سایت سارال حراج زده یادمه که خانم سیندرلا مدیر ارشد سایت بن کرد شرشر و همینطور خانم مدی را به خاطر توهین و همینطور بی توجهی به اخطار تو تمام این مدت توی سایت بودم و مطالب را می خوندم من خودم مدام در طی این مدت گزارش می کردم که شرشر و مدی دارند سایت سارال را تبلیغ می کنید و به اخطار خانم الیس توجه نکردند خود خانم الیس به خاطر پیام خصوصی که من براش فرستاده بودم اومد و گفت که معلوم نیست اینجا صحبت در مورد ارکوپال فرانسه است یا تبلیغ سایت سارال و گفت که موقع صحبت کردن از کلمات مناسب استفاده کنید
جالبه برام که من حتی خودم اومدم عکس سرویس ارکوپال فرانسه گذاشتم در مورد ان حتی خوب گفتم اما به هیچ عنوان نامی از فر وشگاه خاصی نبردم
در ضمن من توی هیچکدوم از تاپیک های دیگه حتی تاپیک انواع ارکوپال هیچ کدوم از بچه ها به من توهین نکردند ان هم به خاطر اینکه رفتارم درست بوده و هیچ کدوم از مدیران هم به من اخطار ندادند حتی توی تاپیک های بحث ازاد اما فقط توی تاپیک ارکوپال فرانسه فقط شرشر و مدی در ضمن من خودم ادرس همه اون صفحه ها را دادم به مدیران گزارش کردم که خیلی خانم شرشر و مدی دارند از سایت سارال تعریف می کنند یا حراجی هاشو می گند مگه جاهای دیگه حراج ندارد من تا به حال هیچ حراجی از فروشگاه خاصی را نبردم
من 360 ارسال مفید داشتم با نام کاربری مریم گلی ان هم در موضوعات مختلف
و نکته اخر من حرفی نزدم اگر کسی بگه من ادامه بحث دادم بعد از اخرین اخطار دروغ گفته
اگر کسی بگه من دو تا ارسال داشتم که توش گفتم سایت سارال گرونه دروغ گفته
در ضمن من فقط یه تفاوت قیمت ذکر کردم
نگفتم دزده یا کلاه برداره می تونه خیلی مودبانه بگه خرید از اینترنت به این دلایل به صرفه است
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام