• مهناز
  • هیژا

سالن زیبایی گل نرگس

(جزئیات)

فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام به سمت باقری، بین عادل و گلشنی، پلاک 77، ساختمان فرجام، ورودی 2، طبقه 5، واحد 30
موبایل: 09125043217

آرایش ویژهآرایش عروس

نرگس شریفى+ پکیج عروس 900 تومان +

۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
Exclamation  نرگس شریفى+ پکیج عروس 900 تومان +
آدرس:
فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام به سمت باقری، بین عادل و گلشنی، پلاک 77، ساختمان فرجام، ورودی 2، طبقه 5، واحد 30

تلفن:
77746822_77743965

مدیریت: نرگس شریفی _ 09125043217
وب سایت :
http://salongolenarges.ir/
اینستاگرام
http://www.instagram.com/narges.sharifi.makeup

[تصویر:  نرگس شریفى+ پکیج عروس 900 تومان +]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط now aroos ، سحرمرادي ، المیرا68 ، سمیرا sldvh
۵-مرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ عصر توسط soufiyek.)
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی گل نرگس - میکاپ آرتیست نرگس شریفی (میکاپ آرتیست سابق گلها)
سلام بچه ها من نرگس شریفی رو پیدا کردم...کی کاراشو از نزدیک دیده ؟؟؟کاراش چ جوریه؟؟ کارایه زندش و کی دیده؟؟؟

خیلی از کاراش تعریف شده کیا کاراشو دیدن؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط mariezi ، Leila.dr
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #3
RE: میکاپ آرتیست نرگس شریفی ++ بازدید عروس های ارایشگاه گل نرگس دوشنبه 12مر�
سلام!
من سال91 عروس نرگس جون بودم، تو سالن گلها، نامزدیمم سال 90 پیش خودشون بودم. واقعا کاراش حرف نداره خیلی تمیز و لایت و شیک کار می کنن.همه هم خوششون اومد.خیلی خوشحالم که خودش سالن زده و دوباره اومده تهرانپارس. در ضمن نرگس جون واقعا خوش اخلاق و خوش برخوردن. روز عروسیم زیر دستشون اصلا استرس نداشتم.راستی بچه ها الان دخترم 2 سالشه و من عاشقشمHeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar_ashegh ، Narsis65
  • اساطیر
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #4
من از کارایه نرگس جون خیلی تعریف شنیدم.12 هم حتما میرم و کاراشو حتما میبینم.چون میخوام خیالم راحت بشه.البته نمونه کاراشونو دیدم خیلی خوب بود...
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #5
بلخره شما نمونه کاراشونو دیدی یا ندیدی؟ نمیدونم چرا مدیرا ب این پستای تازه وارد تاپیک های جدید رسیدگی نمیکنن!!! واقعا توهین ب شعور بچه ها و همینطور سایت نوعروسهDodgy

خداروشکر

من دوباره برگشتممممممممممتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Parissa
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #6
عزیزم من نمونه کارشونو تو اینستا دیدم.از نزدیک ندیدم که.زنگ زدم وقت گرفتم دوشنبه ساعت 11 میرم از نزدیک ببینم کاراشونو.
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #7
آها...موفق باشیWink فقط اگر عروس زنده ازشون دیدید لطفا بیاید اینجا واس بقیه هم از کارشون بگید تا همه استفاده کنن!

خداروشکر

من دوباره برگشتممممممممممتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط shiringh
۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ عصر توسط shiringh.)
ارسال: #8
سلام خانوما، من سال ۹۲ تو آرایشگاه پاپیون برای نامزدی برادرم رفتم پیش نرگس جون میکاپ انجام دادم واقعا کارش حرف نداره، ولی گمشون کرده بودم تا وقتی که دوباره تو اینستا پیداشون کردم و امروز رفتم سالن خودشون خیلی خوشحالم که پیداشون کردم آخه دارم عروس میشم ۲شهریور عروسیمه ولی آرایشگاه پیدا نکردم، البته خوشحالم که جای دیگه نشد باعث شد نرگس جونو دوباره پیدا کنم، ۱۲مرداد حتمن برای دیدن عروساشون میرم، وااااااایییییی خیالم راحت شد آخخخخخیییییشششش
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ صبح توسط Mona_b_68.)
ارسال: #9
سلام.
من کاربر قدیمی سایت نوعروس بودم ولی متاسفانه حساب کاربریم بن شده بود و مجبور شدم مجددا عضو بشم.
من اول مرداد عروس نرگس جون بودم

هیچ اشنایی از کار ایشون نداشتم و از طریق اینستاگرام نمونه کاراشون رو دیدم و باهاشون تماس گرفتم و وقت ملاقات گرفتم.ولی وقتی حضوری تمام کاراشون رو دیدم و از همه مهمتر خوش برخوردی ایشون رو دیدم خیلی مشتاق شدم که قراد داد ببندم...اول مرداد هم عروس ایشون بودم و با برخورد گرم ایشون اصلا استرس نداشتم و با خیال راحت و اطمینان کامل خودمو به دستشون سپردم و خداروشکر همچی عااااااللللللیییییی بود...ارایش شیک و لایتی داشتم که همه توی روز مراسمم کلی تعریف کرده بودن.
بنظر من نحوه برخورد ارایشگر و تسلط کامل روی حرفه و کار خیلی تاثیر گذاره و استرس رو کم و اطمینان رو بالا میبره.
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #10
سلام بچه ها من دیروز رفتم سالن گل نرگس از نزدیک عروساشونو دیدم.5 تا عروس داشتن.1 نفر ارایش غلیظ و 4 تایه دیگه همه لایت و بسیار شیک بودن.ولی من عروس غلیظو دوست نداشتم.که از خود عروس پرسیدم گفت خودم این سبک آرایش رو میپسندم و بسیار راضی بود.
ولی من اون 4 تا عروس دیگر رو دوست داشتم.هم میکاپ و هم شنیون بسیار تمیز و شیک بود.من دیروز قرارداد بستم باهاشون.عروساشون از 650 شروع میشه تا 1,600بود.بستگی به پکیجی داره که انتخاب میکنی.درضمن نرگس جون خیلی مهربون و خوش برخورد بودن...بچه ها دعا کنید.همه چی خوب پیش بره
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar_ashegh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام