• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

نحوه پاک کردن انواع لکه ها

۲۵-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #31
RE: نحوه پاک کردن انواع لکه ها
سلام دوستان میشه کمکم کنید که چطوری لکه انار یا جوهر رو روی کیف با جنس ورنی باید پاک کنم
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ عصر توسط الی ناز.)
ارسال: #32
رو جنس ورنی رو باید با بنزین هواپیما پاک کنی دکه های روزنامه فروشی که فندک پر میکنن دارن :

دوستام من لاک کشیده شده رو مبلام مخمل هست چطوری پاک کنم با آستون نرفت لاکش هم قرمزه

دوست دارم هر چی پول میاد دستم خرج تن پوش شیک و خوراک خوب و تفریح توپ کنم .نه زمین و خونه و ویلا بخرم Wink چون ترجیح میدم ...
دنیا به کامم باشه تا به نامم
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ عصر توسط farda.)
ارسال: #33
لاک پاک کن بزن میبره من رو فرش خونمون لاک ریخت با استون نرفت ولی با لاکژپاک کن رفت

(۵-دي-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ عصر)hasti1 نوشته است:  بچه ها روی ریشه فرشم یه رنگی قرمز مانندشبه زنگ آهنه ریخته. نمیدونم تو اسباب کشی مثل اینکه اینطوری شده.با کف پودرسپید زدم نرفت.کمک کنید باچی پاک میشه.فرشم دستبافه خیلی ناراحتم همش تو چشمه دیده میشه.منم که تازه جهیزیهمو چیدم وقتی اون لکههارو میبینم ناراحت میشم .

با نوشابه بشورش
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۱-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #34

بچه ها معذرت توی wc فرنگی من آب میچیکه جایه اون زرد شده بد جوری با چه مادهی شوینده ای پاک کنم کمممممممممممممک

شکر خدا به مقصد رسیدیم

ممنون از پیاماتون ببخشید دیر جواب میدم من وقت ندارم زیاد بیام سایت

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُ‌وا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ‌ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

Heart

2=1+1
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #35
من یه کیف پول چرم دارم جنسش یه جوره خاصه مثله این چربا ک نرم و نازکه نیست جنسش محکم و ضخیم تر از اوناس رنگش کرم هست حالا چرک شده چطوری تمیزش کنم؟
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #36
بچه ها روی فرشم چند قطره چسب ریخته کسی میدونه چیکار باید انجام بدم؟؟؟؟؟

[size=small]Hehe!
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #37
بچه ها خواهشا یه سوال.بیچاره شدممممم.کف خونمون سنگه.بعد من با سفید کننده ی سرویس بهداشتی پاکش کردم.اشتباهی مستقیم ریختم رو سنگ کف خونه.پر لکه ها ی سیاه شده.ترو خدا بگید چه جوری پاکش کنم...........
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #38
بچه ها من روی پارچه مبلم چسب قطره ای رازی ریخته سفیدش کرده.چطور پاکش کنم؟

خدایا سپاسسس
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #39
بچه ها چه جورب پرده رو بشورم که تمیز تمیز بشنن؟

خدا جونم از نعمتهای خوبی که بهم دادی سپاسگزارم، مشکلات همه بچه ها رو حل کن از دعای خیر اونام مشکل ما حل شه
Angel
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ عصر توسط lilium abi.)
ارسال: #40
(۵-اسفند-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ صبح)آیشن نوشته است:  بچه ها منم کیف عروسم لکه گرفته
یعن یلکه کیک افتاده روکیفم
خامه کیک درست اون قسمتش که زعفرانی بود یکم خورده به کیفم تاحدممکمن خامه هاروکندکم اما حالالکه زردروغنی شده
چه جورپاکش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم از مایع سفید کننده دومیستوس استفاده کن.من خیلی ازش راضیم .همه چیزو تمیز و سفید میکنه مثل اولش.تو اکثر سوپر مارکت ها و شهروند و... پیدا میشه و رنگش سبزه ماله ترکیه هست.
پیرهن شوهرم سفید بود روغن قرمه سبزی ریخته بود روش با این مایع قشنگ از بین رفتSmile امیدوارم کمکت کرده باشم.

لکه چربی بر روی مبل :

برای از بین بردن لکه چربی قسمت لکه شده را با کمی محلول نمک و الکل بمالید . اگر لکه چربی روی پارچه ابریشمی است با یک برگ کاغذ خشک کن روی قسمت لکه شده را بپوشانید و اتوی داغ را محکم روی آن فشار دهید تا لکه ناپدید شود.

خدا جونم حیلیییییییی شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط آیشن
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام