نحوه استفاده از گزینه جستجو

۱۶-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #1

نحوه استفاده از گزینه جستجو
راستش من اول خواستم این موضوعو تو قسمت آموزش استفاده از امکانات نو عروس بذارم بعد گفتم چون مطلب میره وسطا شاید خیلی کارایی نداشته باشه حالا باز اگه میدونین تا ادغامش کنیمNew2
دلیل درست کردن این تاپیک این بود که بچه ها درخواست های تاپیک که میدادن خیلی هاش توی سایت بود ولی نتونسته بودن پیدا کنن برا همین گفتم یه توضیح مختصر بدم برای راحتتر پیدا کردن موضوعی که توی سایت دنبالشیم اگه لازم بود بازم عکس میذارم با توضیحات بیشتر

وقتی صفحه جستجو رو باز میکنیم سه قسمتش خیلی اهمیت و کاربرد داره
[تصویر: نحوه استفاده از گزینه جستجو]
حالت اول برای وقتی خوبه که ما میخوایم یه تاپیک ایجاد کنیم ببینیم موضوعی به اون اسم وجود داره یا نه؟یا تاپیک های راجع به یه موضوع خاص رو پیدا کنیم مثلا آرایشگاه برای عکس اسپرت
یه کلمه اساسی راجع به اون موضوع رو توی کادر وارد میکنیم مث "اسپرت "و تیک رو روی فقط جستجوی عناوین قرار میدیم(قسمت 1) اینطوری خیلی راحتتر و سریعتر به هدفمون میرسیم
Heart
حالت دوم برای وقتی خوبه که ما فقط یه چیزایی از اسم کاربری کسی که تاپیک مورد نظر مارو ساخته یادمون میاد اما اسم تاپیک تو ذهنمون نیست
در اون حالت اسم فرد رو اگه کامل یادمونه وارد میکنیم (قسمت 2)و گزینه انطباق کاملو میزنیم اگه هم نه که گزینه انطباق کاملو نمیزنیم بعد جستجو رو هم مثل حالت قبل روی "فقط جستجوی عناوین" قرار میدیم(قسمت 1) و داخل کادر چیزی نمینویسیم
تو این حالت تمام موضوعاتی که فرد مورد نظرتون داشته باز میشه و میتونید خیلی راحت پیداش کنید
Heart
حالت سوم وقتیه که تو یکی از موضوعاتی که نظر داده شده یه چیزی دیدین که به دردتون میخوره اما حالا پیداش نمیکنید
مثلا یه نفر آدرس و تلفن یه مغازه رو داده بوده

اگه اسم کسی که نظر رو داده میدونید توی قسمت2 و اگه کلمه خاصی از حرفاش یادتونه تو کادر جستجو میزنید و تیک رو روی جستجوی تمام ارسالها میذارین (قسمت 1)
و در قسمت 3 تیک رو روی نمایش نتایج به صورت ارسال بذارید

New1New1New1New1New1New1

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar paeizi ، fery_k ، khanoomGol ، nillgoon ، پری-ناز ، eliii8 ، garibeh ، pink lady ، miss69 ، masoumeh.p ، RL92 ، شهرآشوب ، مهرنوش جون ، yarauf ، tarlan 66 ، میخک ، دختر ایرونی ، fateme22 ، mehranna ، پالیذ ، lady-nazy ، nazgol22 ، samane74 ، Aisa ، .:Shiva:. ، eternal ، دیازپام ، nargessss ، hello.stranger66 ، bahar2443 ، hayahoo ، nasibe_603 ، آماستریس ، سعیده موشی ، gessophi ، Hodaa37
۸-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ صبح توسط عسل بانو..)
ارسال: #2

RE: نحوه استفاده از گزینه جستجو
یه کادر خیلی مفید پایین هر صفحه هست که اگه بهش توجه بشه فک میکنم 70 درصد از اسپم گذاشتنا کمتر میشه
نوشته جستجو در موضوع

این کادر فسقلی واقعا کمک میکنه
مثلا تو تاپیکهای عکس اگه میخواین بدونین کسی از آرایشگاه یا شهر شما عکس گذاشته میتونید اسمشو بنویسید تو کادر و سرچ کنید
اگه تو تاپیک آتلیه ارایشگاه و .. میخوید بدونید چند نفر راضی یا ناراضی بودن میتونید کلمه راضی یا ناراضیو سرچ کنید
تو تاپیک کی از آتلیه اش یا آرایشگاه یا مزون و تشریفاتش ناراضی بوده تو همون تاپیک میتونید اسم آتلیه مزون و ... اینا رو سرچ کنید ببینید از اونجا کسی ناراضی بوده
تو قسمت جهیزیه راجع به یه مارک میخواین تحقیق کنید و ... تا حتی تاپیک های معرفی فیلم و ... برای اینکه تکراری نشه پستهاتون
یا اینکه از چه ذکر هایی حاجت گرفتین قبل اینکه پست بذارید سرچ کنین که قبلا نباشه یا اگه موضوعات درخواستی دارید مثلا فروش خونه
یه بار کلمه فروش و یه بار خونه رو سرچ کنید حتما به جواب میرسید

انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط masoumeh.p ، کفسان ، نگار خانوم ، iviahSa ، SaraRad ، مهسا نادری ، narcissus ، samane74 ، عروس ماه ، مهرنوش جون ، RL92 ، fateme22 ، lady-nazy ، Aisa ، eternal ، ندا ندا ، nasibe_603 ، آماستریس
۲۲-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #3

آره مهسا جون داره...

این لیست اعضا هست که پایینش میتونی اسم کاربر رو بزنی پیدا کنه برات...
نقل قول
 سپاس شده توسط maahsaa ، tarlan 66 ، NiiiKiii ، Aisa
  • گروه ژ
۷-بهمن-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #4
میشه تو مثلا یه تاپیک ارسالای یه نفر خاصو لیست کردو دید؟؟؟

مثلا تو تاپیک اعتراف فقط لیست اعترافای خودمو بتونم ببینم

1396/01/22 عروس شدمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط NiiiKiii
۸-بهمن-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #5

ترلان فقط توی انجمن میتونی
حالا اعتراف میکنم چون تو لیست انجمنها هست
کنار صفحه سمت راس میتونی اونو انتخاب کنی
اسم خودتو به عنوان کاربر بزنی
نمایس به صورت ارسال قرار بدی
فقط توی تاپیک های اون انجمن میگرده و خیلی تعداد موردهایی که میاد کمتر میشه به نسلت جستجوی کلی
ولی فقط برای یه تاپیک خاص همونطور که معصومه گفت نمیشه
یه چیز دیگه ام هست مثلا میخوایم همه عکسهایی که تو جهیزیه گذاشتیمو ببینیم
اسم وارد میکنیم انجمنو روی جهیزیه یا اگه عکسهای مراسم میخوایم روی انجمنش قرار میدیم و کلمه .jpg که فرمت عکس بوده سرچ میکنیم
اینم خیلی کاربردیه
برای جستجوی عکس توی تاپیک خاصم باید .jpg رو توی کادر جستجو در موضوع بزنید

نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، masoumeh.p
۱۴-بهمن-۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #6
سلام
داخل یک انجمن مثلا ساید بای ساید چطور میتونم سوالاتم بپرسم که بقیه هم ببینن و بهم جواب بدن
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #7

عزیزم تاپیک مورد نظرو باز کن و داخل همین کادر سفید ک پایین هر صفحه هست متن مورد نظرتو بنویس و ارسال پاسخ رو بزن.
مثل همین سوالی ک نوشتی و ارسال کردی و من جواب دادم

اشتباه متوجه منظورت شدم خانمی؟

اللّهمَ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج وَ العافِیه...
*
شکرخدا،که هرآنچه طلب کردم از خدا
بر منتهای همت خود ،کامران شدم
*
خدای مهربونم با تمام وجود بودنت رو لمس میکنم، خیـلی دوستت دارمLub
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #8
سلام ببخشید بچه ها من چه جوری میتونم تاپیکایی که نظر دادم رو پیدا کنم و چه جوری پست ها بروز رسانی میشن اینجا ... ؟

خدایا شکرت ... Heart
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #9
(۵-اسفند-۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ عصر)*هم نفس* نوشته است:  سلام ببخشید بچه ها من چه جوری میتونم تاپیکایی که نظر دادم رو پیدا کنم و چه جوری پست ها بروز رسانی میشن اینجا ... ؟

هم نفس جان برو کنترل پنلت بعد قسمت یافتن ارسال ها رو بزن اونجا میاره تاپیکایی که پست داری و واسه بروز رسانی هم خودت باید رفرش کنی
نقل قول
۲۸-اسفند-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #10

دسترسی به ارسال های قدیمی :
از گزینه جستجو باید این مراحل رو طی کرد...و اینکه حداکثر تا 1 سال پیش رو نشون میده
وقتی گزینه جستجو رو میزنیم همچین چیزی نشون میده نام کاربری خودمون رو وارد میکنیم....

و این گزینه های که من تیک زدم رو انتخاب میکنیم

و در اخر وقتی رو گزینه جستجو بزنیم این صفحه برامون نشون میده

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط masoumeh.p ، yarauf ، lady-nazy ، پری سا ، nazgol22 ، Aisa ، eternal ، sun daughter ، vanya ، khatereh99 ، ندا ندا ، Narsis65 ، secret
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام