• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟! (2)

۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #2341
RE: نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟! (2)
سگ من خیلییییییی بد اخلاقه کلا دوست نداره کسی بیاد خونمون یا توی خیابون هر کی نگاشم بکنه پارس میکنه بهش گیر افتادم
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #2342
(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ عصر)'Bani.bagrani' نوشته است:  سگ من خیلییییییی بد اخلاقه کلا دوست نداره کسی بیاد خونمون یا توی خیابون هر کی نگاشم بکنه پارس میکنه بهش گیر افتادم

باید براش مربی بگیری و تربیت بشه تصویر: images/smilies/heart.gif

من فرزند دولتمند پدری مهربانم، پس دل و جراتش را دارم که همواره توانگر باشمHeart
نقل قول
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #2343
 دوست شدن با سگ چگونه است و باید چه کاری انجام بدهیم؟توسط : آرتیندر: تیر ۰۸, ۱۳۹۶در: آموزش, حیوانات خانگی, سگبدون دیدگاه چاپ?subject=%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%20%D8%B4%D8%AF%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%B​3%DA%AF%20%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%D9%88%20%D8%A8%​D8%A7%DB%8C%D8%AF%20%DA%86%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%D8%A7%D9%86%D8%AC​%D8%A7%D9%85%20%D8%A8%D8%AF%D9%87%DB%8C%D9%85%D8%9F&body=%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%20%D8%B4%D8%AF%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%B3%D​A%AF%20%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%D9%88%20%D8%A8%D8%​A7%DB%8C%D8%AF%20%DA%86%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8​%A7%D9%85%20%D8%A8%D8%AF%D9%87%DB%8C%D9%85%D8%9F%20https://radyaban.com/blog/%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%da%af/ 5 (100%) 1 vote اگر به تازگی صاحب یک سگ شده اید یا حتی با یک سگ در رابطه هستید که خیلی اخلاق خوبی ندارد، به این معناست که آن سگ هنوز با شما دوست نشده است، شما را به عنوان دوست نشناخته است. بنابراین اولین فکری که احتمالا به ذهن شما می رسد این است که برای دوست شدن با سگ موردنظر باید چه کار کرد؟ این همان سوالی است که در ادامه قرار است به آن بطور کامل پاسخ بدهیم.دوست شدن با سگ چگونه است؟دوست شدن با سگ ها اگر مراقبت حرکات و رفتار خود باشید بسیار کار ساده است. وقتی که با سگ دوست و آشنای خود سر و کار دارید بهتر است که از دستور العمل هایی که دوست شما به شما می گوید پیروی کنید و اگر بحث دوست شدن با سگ خودتان است، بهتر است که بیشتر حرکات سگ را مورد تشویق قرار بدهید. مثلا حرکاتی مانند چنگ زدن سریع سگ شما اما نه با فشار که می تواند لایق تشویق باشد.البته که ممکن است برخی پرخاشگری ها از جانب سگ شما نیاز به مشاوره با دامپزشک داشته باشد و این با شما دوست نمی شود دلیل پزشکی داشته باشد.دوست شدن با سگ های غریبهمستقیم به چشمان سگ نگاه نکنید[تصویر:  نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟!  (2)]مستقیم به چشم های سگ نگاه نکنیدبا یک سگی که با شما دوست نشده است ارتباط چشمی مستقیم بر قرار نکنید؛ یعنی مستقیم به چشمان او نگاه نکنید. این کار می تواند باعث این شود که آن سگ از برقراری ارتباط با شما دوری کند. به جای این کار بصورت تصادفی به آن نگاه کنید و حتی چشمان خود را به بخش های دیگری از سگ خیره کنید.از صاحب سگ اجازه بگیریدصاحب سگ درباره خلق و خوی سگ خود بیشتر از شما می داند و بهتر است اگر می خواهید با سگ دوستتان دوست شوید! از دوست خود اجازه بگیرید و البته نکاتی به شما می گوید را نیز در رفتار با سگ رعایت کنید.نزدیک شدن به سگاگر قصد دارید که به سگ نزدیک شوید، توجه داشته باشید که رود در روی سگ یا بالای سر آن قرار نگیرید. با این کار یک حالت رودرویی را ایجاد می کنید که حس دفاع سگ را افزایش می دهد.[تصویر:  نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟!  (2)]روی سر سگ نایستیدبه جای آن آرام آرام به بغل یا کنار سگ نزدیک شوید.هم سطح با سگ باشیدوقتی که می خواهید با یک سگ وقت بگذارنید، خود را هم سطح و قد آن سگ کنید. یعنی خودتان را خم کنید یا روی پنجه بنشینید تا رو در روی آنها باشید. این کار شما را با رفیق آینده خودتان در یک سطح قرار می دهد و حس یک موجود قوی تر و ترسناک تر را به سگ نمی دهد.[تصویر:  نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟!  (2)]در نزدیک سگ بنشینیدالبته که وقتی چنین کاری انجام بدهید، قدرت دفاع شما کمتر می شود، بنابراین اگر احتمال می دهید که چنین کاری خطرناک باشد، انجام ندهید.در نوازش مراقب باشیدکمی که نزدیک تر شدید، یکی از دست های خود را برای اینکه توسط سگ شناسایی شود دراز کنید تا بو بکشد. یا حتی دست خود کمی با فاصله از سر بگیرید، کمی که صدای خر خر از سگ شنیدید دست خود را بکشید و دوباره این کار را انجام بدهید.دوستی را آهسته پیش ببریددر انجام مراحل آرام و آهسته عمل کنید چرا که در غیر این صورت ممکن است با وانکش منفی سگ روبرو شوید.به سگ غذا بدهید[تصویر:  نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟!  (2)]غذای مخصوص به سگ بدهیداگر صاحب سگ بیسکویت های مخصوص به عنوان غذای سگ که به شکل استخوان هستند را دارد، از او بگیرید برای سگ بی اندازید. این کار بهترین راه برای دوست شدن با یک سگ غریبه است.به سگ بی محلی کنیدیکی دیگر از گزینه های در مقابله با سگ های ترسو این است که به آنها بی محلی کنید. یعنی انگار که اصلا آنها وجود ندارد و حتی اگر خر خر کردند باز هم به کار خود ادامه دهید و صاف بی ایستید.خر خر کردن سگ به این معناست که آن سگ درباره شما کنجکاو شده است.دوست شدن با سگ خوددر محیط آرام قرار بگیریدبعضی از سگ ها به دلیل قرار گیری در محیط های شلوغ با شما دوست نمی شوند. تلویزیون را خاموش و کنید و محیط خانه خود را آرام کنید.در رفتار با سگ صبور باشیدسگ شما ممکن است اشتباهات زیادی داشته باشد بهتر است در این باره صبور باشید و البته که پاسخ منفی را بصورت محکم برای رفتارهای اشتباه بدهید.به شکل بدن سگ توجه کنیدممکن است در مواقعی سگ شما به حالت نیمه نشسته باشد که این به این معناست که آماده حمله شده است؛ در این مواقع به سرعت از او دور شوید. پایین آمادن سگ سر و یا چرخیدن های منظم هم علامت هایی از حمله سگ است.به چشمان و دندان های سگ توجه کنید[تصویر:  نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟!  (2)]به دندان های سگ توجه کنیداگر که می بینید سگ شما دندان هایش را به وضوح نشان می دهد ممکن است علامت اتفاق یک گاز گرفتکی در آینده نزدیک باشد. حتی در این حالت سگ سعی می کند با شما ارتباط چشمی مستقیم برقرار کند که شما باید این ارتباط را قطع کنید.به دم سگ نگاه کنیدتکان خوردن دم سگ می تواند به معنای خوشحال و شاد بودن سگ شما باشد. تکان خوردن دم سگ در حالت های نامنظم به معنای فضای مثبت است. اما اگر سگ شما دم خود را در یک موقعیت خاص قرار می دهد ممکن است علامت تنش باشد.[تصویر:  نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟!  (2)]

میکاپ ارتیست غزاله فروزانفر
اتلیه باراد اقای محسن اریا
تشریفات پیانو
گل بوهوم
.......
همه چیز فوق العاده 
باید همه چیز در من آغازی تازه داشته باشد.
نقل قول
  • گروه ژ
۱۳-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #2344
اسم گربه تان را صدا کنید. اگر گربه شما به اندازهکافی با اسمش آشنایی داشته باشد؛ این باید چیزی باشد که به آن علاقه دارد. همیشه در اوایل آموزش گربه تان از نامش برای فرا خواندن او به سمت خود استفاده کنید. احتمالا بچه گربه ها در یادگیری و پاسخگویی بهتر از گربه های مسن تر هستند. اما یک گربه همیشه از لقمه استقبال و بر کم گویی خود غلبه می کند و در هر سنی که باشد با چیزهای خوشمزه و رفتار تحسین آمیز اغوا می شود.۲[تصویر:  نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟!  (2)]
در حالی که گربه خانگی تان روی زمین است سعی کنید جایی را که دوست دارید گربه تان بیاید و به شما نگاه کند به او نشان دهید. برای کمک در نقطه مورد نظر دولا شوید و دست بزنید، دلیل اصلی آمدن گربه به سمت شما، حضورتان است و نه صدای دست زدن؛ باید صدایی برای جلب توجه گربه وجود داشته باشد، اگر گربه متوجه شد همیشه از آن استفاده کنید و اگر نه، چیز دیگری را امتحان کنید.۳[تصویر:  نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟!  (2)]
از صداهای متمایزی که سبب جذب گربه تان می شوداستفاده کنید. شما باید سعی کنید با صداهای مختلفی مثل سوت، ماچ (مثل زمانی که برای نوزاد موچ موچ میکنید)، میوی الکی و غیره صدایی برای صدا زدن گربه تان پیدا کنید که منحصر به گربه شما باشد و زمانی که از آن استفاده می کنید فقط و فقط گربه شما به آن پاسخ دهد.
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #2345
بچه ها من سگم خیلیییی پرخاشگر شده هر کی از در غریبه وارد شه کلی پارس میکنه نر ام هستتصویر: /images/smilies/new/crying.pngدعواشم میکنم فایده نداره

خدایا عاشقتمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #2346
(۱۱-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۱۲ صبح)'Kimiya.goli' نوشته است:  بچه ها من سگم خیلیییی پرخاشگر شده هر کی از در غریبه وارد شه کلی پارس میکنه نر ام هستتصویر: /images/smilies/new/crying.pngدعواشم میکنم فایده نداره

مربی براش بگیر احتمالا احساس نا امنی میکنه شاید تنهاش میزارین زیاد

نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #2347

سلام دوستان کسی مالتیز عروسکی داشته؟

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبا
چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
***شدم خانوم خونه ی خودم***
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #2348
یه سگ دارم خیلی خوبه. از روز اول اینقد آروم بود کلی باهاش تمرین کردم. الان حرف گوش میکنه و کلا خیلی دوستش داریم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام