• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟! (2)

۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟! (2)

دوستای عزیز بفرمایید اینم تاپیک جدید

New1New1New1

لطفا بحث خارج از موضوع نکنید

خلاصه تو نگهداریش کوشا باشید Big Grin سنگین نشه Wink

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط sarooz ، mitra8 ، ازي م ، فرین آفرین ، Alice13 ، .pARIYA ، nasibe_603
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #2
RE: نحوه ارتباط با حیوانات خانگی؟! (2)
من اومدم با یه عالمه خوشحالی
امروز دکتر پسرمو دید و گفت معلومه مامانش خیلی براش زحمت کشیده LubLub
چون دستها و پاهاش داره 100 درصد خوب میشه Lub
همسرمم خیلی ازم تشکر کرد کلی انرژی گرفتم Wink

شیوا جون هر جا که هستی خدا پشت و پناهت باشه عزیز دلم
دلم خیلیییییی برای بچه های قدیمی اینجا تنگ شده مخصوصا بچه های تایپیک عطر و لوازم آرایش. چه روزایی با هم داشتیم. همه دیگه رفتن و جمع پراکنده شده. حیف...
نقل قول
 سپاس شده توسط Alice13 ، dordooone ، arasbaran ، Miss Saghar ، miss hani ، aroos koochooloo ، فرانک خانم ، mitra8 ، .pARIYA ، ازي م ، eli5530 ، nasibe_603 ، عروس خوشگل1394
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ عصر توسط dordooone.)
ارسال: #3
تایپک نو مبارکککک
دستتون درد نکنه مدیرای عزیز.

فرین خیلی خوشحال شدم. ایشالله که به زودی خوب خوب بشه

ما از صبح رفتیم بیرون توی طبیعت ناهار بخوریم. دخملی کلی اتیش سوزوند. گِلی و پر از ات و اشغال اوردمش خونه. ولی کلی کیف کرد. کلی دوئید و بازی کرد. همشم تا میترسید میدوئید میاومد میچسبید به من.

اینجا که منم عشق به سر حد کمال است
صبر است و سلوکست و سکوتست و رضا هم
اینجا که منم بس که دوروئی و دورنگیست
گریند به بدبختی خود اهل ریا هم.
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط arasbaran ، فرین آفرین ، aroos koochooloo ، فرانک خانم ، mitra8 ، .pARIYA ، Alice13 ، nasibe_603
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #4
تاپیک نو مبارک اخیش چقدر خوب! بچه ها منم جدیدا هرچی غذا زیاد میاد خورده نمیشه میریزم تو کیسه میزارم تو فریزر اخر هفته میدم به یه سگی حیونی!
در ضمن دوباره یه سگ دیدم پاش می لنگه اعصابم خورد شده باید بگیرم ببرمش دامپزشکی! البته ماده هم هست اگه ببینم شدنی باشه و جا باشه برای نگهداریش پیدا کنم حتما عقیمش هم میکنم!
فرین جان خیلی خوشحال شدم خداروشکر

ما تو اين دنيا تنها نيستيم اين دنيا فقط مال ما نيست بقيه ي موجودات از مورچه و تا سگ و گربه و .. حق زندگي دارن
دوستاي خوبم مهربوني با حيوانات و احترام به حقوق اونهارو ياد بگيريم و به بچه ها ياد بديم
ته مونده ي غذاي ما يه وعده براي سگ و گربه هاي بي پناه ميشه
نقل قول
 سپاس شده توسط mitra8 ، arasbaran ، .pARIYA ، dordooone ، فرین آفرین ، pooh13 ، nasibe_603 ، پیانو عشق من
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #5
تاپیک نو خونه نو مبارک
مینا جون پیشی سفیده رو از شهریور 89 دارمش یادمه تولد خواهرم نزدیک بود 7 سالی میشد که ما حیوون خونگی نداشتیم بعد به خواهرم گفتم چی دوست داری برا تولدت بخرم گفت هیچی فقط دلم یه حییون خونگی میخواد بچلونمش مثل گربه باورتون نمیشه 2 روز بعد این گربه هه بی کس شد بی مادر بود برادرم اورد فقط به ما نشون بده بعد اومد به مامانم گفت میشه اینو نگه داریم مادر نداره هیچ کدوم از دوستام ماماناشون نمیزارن نگهش دارن گناه داره میمیره مامانم قبول نکرد و این پسرمون تا صبح تو پشت بوم یکی از دوستاش موند بارون نم نم هم میومد
شب که بابا اومد تونستیم متقاعدش کنیم که سرپرستیش رو به عهده بگیریم من و خواهرم تا صبح نخوابیدیم که زودتر بریم گربه رو از پشت بوم اونا نجات بدیم
چه روزای شیرینی بود من تازه دانشگاه میرفتم چقدر زندگیم شاد و شیرینتر شده بود
پیشی هدیه خدا برای تولد خواهرم بود
ولی الان دیگه وابستگیمون کم شده پسره من دوست داره مستقل باشه اکثرا بیرون از خونه هست هفته ای 2 یا 3 بار میاد به ما سر میزنه
بابا جونم هم رضایت داد بیاد بالا بخوابه ولی تا زمانی که خوابه ما گربه ها رو ببریم پایین
صبحا گربه ها رو میزنیم زیر بغل میبریم تو حیاط غذا میدیم بهشون تا بابام از خواب پاشه بره دنبال کارش خخخخخخخخخ
البته دیروز پسرم سیاهع سفیده از خونه رفته بیرون و هنوز برنگشته دیشب برای این یکی خواهر و برادرش خیلی سخت بود یه سره میرفتن تو حیاط میووو های دردناک میکشیدن منتظره داداششونن
میتراااا من عاشق امیلی شدم با اون دویدنش

تالار :100%
لباس عروس:100%
کارت عروسی100%
لباس داماد 0%
جهیزیه :90 %
آرایشگاه:؟
15/12/94 بله برونم
24/12/94 نامزدی
95/02/02 عقد محضری
96/02/18عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط arasbaran ، aroos koochooloo ، miss hani ، mitra8 ، dordooone ، Alice13 ، pooh13 ، nasibe_603 ، پیانو عشق من
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #6
ساره اره از همشون چاقالو ترو قوی تر بود و شیطون تر بیشرفت دیروز تا دید در کوچه بازه فوری رفت ما فکر کردیم بر میگرده هنوز نیومده

کارت عروسی100%
لباس داماد 0%
15/12/94 بله برونم
24/12/94 نامزدی
95/02/02 عقد محضری
96/02/18عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط aroos koochooloo ، mitra8 ، dordooone ، arasbaran ، pooh13 ، nasibe_603
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ صبح توسط .pARIYA.)
ارسال: #7
میترا سفت بچسب بهش یه موقع خدایی نکرده گم و گور نشه

بچه ها دعا کنید یه خونه پیدا کنیم که زیر زمین بزرگ داشته باشه که این پیشولی هام رو با خودم ببرم بتونم بابا رو راضی کنم با خودم ببرمشون
بابای من فقط یه نقطه ضعف داره اونم اینه که خواهر میاد میگه
بابا من که انقدر دختر خوبیم نه اهل ولگردی و رفیق بازی و بیرون رفتنم و همیشه درسم و میخونم و شاگرد اولم چجوری دلت میاد تنها دلخوشیم که گربه هشت ازم بگیری اگه اینا رو ببری من افسرده میشم و .....
اون وقت بابا راضی میشه
با این روش 4 ساله که پیشی رو نگداری میکنیم

کارت عروسی100%
لباس داماد 0%
15/12/94 بله برونم
24/12/94 نامزدی
95/02/02 عقد محضری
96/02/18عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط dordooone ، mitra8 ، arasbaran ، aroos koochooloo ، Alice13 ، pooh13 ، پیانو عشق من
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #8
اخی پرییی چه جالب داستان پسرت
غصه نخور ایشالله شیطون خان تشریف میاره گشنه اش بشه غذا پیدا نکنه برمیگرده میاد

اره کلی ترنج کیف کرد. از راه که رسیدیم همیشه میدوئید میرفت سراغ ظرف غذاش ولی دیروز اومد رفت روبروی کولر ولو شد و خوابید. کلی خسته شد بود خیلی دوئید کلی هم افتاب خورد بچه ام.

اینجا که منم عشق به سر حد کمال است
صبر است و سلوکست و سکوتست و رضا هم
اینجا که منم بس که دوروئی و دورنگیست
گریند به بدبختی خود اهل ریا هم.
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA ، mitra8 ، arasbaran ، aroos koochooloo ، pooh13
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ صبح توسط atefeh.sh.)
ارسال: #9
سلام به همگیییییییییییییییNew1

خووووووووووووووووووو باید بگم که یادتونه که اون روز پابی رفت جیش کرد رو تختمون؟Mad

فرداش دقیقاً راس همون ساعت رفت دوباره تو همون نقطه جیش کرددددددددددددSurprisedSurprised

کلی دعواش کردم یه دونه همم زدم در کونش اونم باهام قهر کردSad

زنگ زدم به دوستم( صاحب قبلیش) ماجرا رو تعریف کردم واسش بعلهههه کارش تفسیر شد به اینکه آقا با اینکه عقیمه ولی حساسه من پیش همسری بخوابم حسودیش میشه (چون با دوستمم اینجوری بوده) اعتراضشو اینجوری اعلام کردهههههههههههههه Big GrinBig Grin
حالا درو اتاق و میبندم پرسیدم گفتن سرکه اسپری کنم اونجا بو بره دیگه اینکارو نمیکنهRolleyes

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط dordooone ، mitra8 ، aroos koochooloo ، arasbaran ، pooh13 ، eli5530 ، دیازپام ، nikita617 ، mahs a
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #10
ولی پشیمون شدم انقدر دعواش کردم عذاب وجدان دارم عاشق پیشیمممممممم

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mitra8 ، dordooone ، .pARIYA ، arasbaran ، pooh13 ، eli5530
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام