• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

ناب استیل

(جزئیات)

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، روبروی پمپ بنزین الهیه، پلاک ۱۶۳۳، ساختمان ناب استیل
تلفن: 0212708
موبایل: 0212708

چاقوسرویس غذاخوریتزئینات آشپزخانهظروف نچسبسرویس قابلمهظروف سرامیکیاجاق گازماهیتابه

ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)

۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #101
RE: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)
سلام من سرویس قاشق کنسولی armonia خریدم خیلی قشنگه 24 نفره 2350 تومن . فروشنده گفت خارجیه و ضد خش و گارانتی 25 ساله و کد داره تو سایتش بزنی میاره و اگ راضی نبودی عوض میکنن براتو و ... منم چون خوشم اومد خریدم
حالا ک دارم سرچ میکنم هیچی درموردش پیدا نمیکنم ک هیچ چ برسه ک سایتی باشه ک بشه کد زد داخلش Sad حقیقتا پشیمون شدم از هزینه ای ک کردم چیکار کنم ؟ برندش چجوریه ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #102
RE: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)
(امروز ۰۲:۴۲ صبح)'75381-نوعروس' نوشته است:  سلام من سرویس قاشق کنسولی armonia خریدم خیلی قشنگه 24 نفره 2350 تومن . فروشنده گفت خارجیه و ضد خش و گارانتی 25 ساله و کد داره تو سایتش بزنی میاره و اگ راضی نبودی عوض میکنن براتو و ... منم چون خوشم اومد خریدم
حالا ک دارم سرچ میکنم هیچی درموردش پیدا نمیکنم ک هیچ چ برسه ک سایتی باشه ک بشه کد زد داخلش Sad حقیقتا پشیمون شدم از هزینه ای ک کردم چیکار کنم ؟ برندش چجوریه ؟

https://www.nowaroos.com/Thread-%D9%82%D...42?page=95
اینجا جواب اقای شوش رو بخون

سلام میشه لطفا برام دعا کنید . سپاسگذارم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام