• مرضیه محمدی
  • مهناز

ناب استیل

(جزئیات)

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، روبروی پمپ بنزین الهیه، پلاک ۱۶۳۳، ساختمان ناب استیل
تلفن: 0212708
موبایل: 0212708

چاقوسرویس غذاخوریتزئینات آشپزخانهظروف نچسبسرویس قابلمهظروف سرامیکیاجاق گازماهیتابه

ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)

۲۶-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #21
RE: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)
شبیه همون نقره ایشه فقط رنگش فرق میکنه
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #22
ممنون میشم جواب بنده رو هم بدید برای این خط و خشی که رو قاشق چنگال ها افتاده کاری میشه کرد؟ ضمانتی چیزی داره؟Huh

Smiling
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۰۳:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ عصر توسط ناب استیل.)
ارسال: #23
ممنونم که ناب استیل را انتخاب کردید و از عکسی که فرستادید مشخصه که مراقبت خوبی از اون انجام دادید، اجازه میخوام بر اساس آزمایشات و تجربه ای که در زمینه قاشق و چنگال و مواد اولیه مورد استفاده در ان داریم نکاتی رو درباره خط و خش روی قاشق و چنگال به عرضتون برسونم امیدوارم مفید باشه.
قاشق و چنگال ها از فولاد ضد زنگ یا همون استینلس استیل (stainless steel) تولید میشه که از خانواده فولادها است ولی با اضافه نمودن عنصرهایی مثل کروم و نیکل در برابر خوردگی و زنگ زدن مقاوم میشود اما این فلز مانند دیگر فلزات خام مقاوم به سایش نیست و وقتی روی هم قرار بگیره یا جسمی سخت تر از اون مانند تیغه کارد با اون برخورد داشته باشه اثری روی اون میندازه که به اصطلاح خش گفته میشه. این خط و خش مشخصاً روی محصولاتی که سطح براق و آینه ای دارند بیشتر دیده میشه. بنابراین ایجاد خط و خش در اثر برخورد یک پدیده فیزیکی است که مربوط به ساختار طبیعی استیل است . تنها راه جلوگیری از خط و خش مخصوصاً در محصولاتی که پوشش آینه ای خیلی خوبی دارند جلوگیری از برخورد در زمان شستشو و جابه جایی و محل قرارگیری است .
( مخصوصا کاردها را که جنس سخت تری دارند از قاشق چنگال ها جدا کنید)

(۲۴-دي-۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ صبح)ریما جون نوشته است:  من مدل پالرما رو بعد یه سال استفاده و مراقبت زیاد و شستشو با ابر خط و خش بدی برداشه!چیکار باید بکنم؟
کارد میوه خوریش برای میوه های زمستونی خوبه ولی برای میوه های تابستونی اینکه خیلی تیز باشه نه نیست ولی کار راه انداز است
[تصویر: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)]

دوست عزیز این عکس مدل پالرمو طلایی است

(۲۶-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۴۶ عصر)نیایش1369 نوشته است:  
(۲۶-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ عصر)ناب استیل نوشته است:  سلام دوست عزیز
شما میتونین از بین سرویس های پالرمو و ونیز و برلین ولوزان که سرویس طلایی هم دارند انتخاب کنید و برای اطلاع از قیمت ها لطفا به سایت مراجعه کنید.
http://nab.nabsteel.ir/%D9%86%D8%A7%D8%A...9%85%D9%88

(۲۶-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ عصر)نیایش1369 نوشته است:  سلام.من سرویس چینیم طرح موناکو هست.24نفره.سرویس قاشق و چنگالی که طلایی داشته باشه و ساده باشه و به موناکو بیادو حدود قیمتش برای 24نفربالاتر از 1500نشه چی دارین؟ممنونم از راهنماییتون

مرسی.ببخشید سرویس پالرمو طلاییش عکسشو دارین بذارین؟

سلام دوست عزیز لطفا برای اطلاع از قیمت ها به سایت مراجعه کنید.
http://nab.nabsteel.ir/%D9%86%D8%A7%D8%A...9%86%D8%B3

(۲۴-دي-۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ عصر)bahar88 نوشته است:  سلام ببخشید این سرویس با روکش برنزی چند درمیاد؟!

این که غذا به ته قابلمه نچسبه و کف آن ته نگیره و بادوام وسبک باشه و در عین حال زیبا هم باشه از مشخصات یک قابلمه خوبه. قابلمه های طرح چدن رافائلو علاوه بر مشخصات یک قابلمه خوب به خاطر اینکه ضخامت کف قابلمه بیشتر از ضخامت بدنه است حرارت به طور یکنواخت در سطح ان پخش میشه. پوشش داخلی این قابلمه ها از سرامیک و سطح بیرونی سیلیکونی است.

شما نظرتون چیه درباره این مدل؟؟؟؟؟

ما رو در اینستاگرام دنبال کنید............... nabsteel@
و همچنین .......www.nabsteel.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط ریما جون
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #24
دوست دارید قاشق چنگالی که هر روز بارها و بارها استفاده میکنید رو برای خودتون سفارشی کنید؟ حس خوبیه وقتی با یک محصول اختصاصی میزبان متفاوتی باشید.
ناب استیل در ابتدای زندگی مشترک ، این حس خوب رو به شما منتقل میکنه.
برای اولین بار، ما سرویس قاشق چنگال مدل فلورانس طلایی را با حک اول اسم عروس و داماد براتون اختصاصی میکنیم.
امیدواریم این حس خوب رو در روزهای قشنگ زندگیتون پیوسته داشته باشین و لحظات خوب و زیبایی رو در کنار اون جشن بگیرین و این یادگاری براتون در کل زندگی بمونه.

منتظر نظرهاتون هستیم

نقل قول
 سپاس شده توسط زیبای خیلی خفته ، Maryam_pedram
۲۷-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #25
آیا امکان خرید کارد غذا خوری مدل پالرمو طلایی بصورت جدا گانه هست ؟ من فقط کارد غذا خوریش رو احتیاج دارم

چقدر ندانستن ها ونفهمیدن ها هست که از دانستن ها وفهمیدن ها بهتر است.
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #26
(۲۷-دي-۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ صبح)مریم2 نوشته است:  آیا امکان خرید کارد غذا خوری مدل پالرمو طلایی بصورت جدا گانه هست ؟ من فقط کارد غذا خوریش رو احتیاج دارم

سلام دوست عزیز بله شما میتونین جداگانه هر موردی رو بخرین Smile شما ساکن کدوم شهر هستید؟

نقل قول
 سپاس شده توسط مریم2
۲۸-دي-۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ صبح توسط مریم2.)
ارسال: #27
مرسی از جوابتون من تهران هستم من مدل پالرمو طلائی همه تکیه هاشو دارم جز کارد غذا خوری

چقدر ندانستن ها ونفهمیدن ها هست که از دانستن ها وفهمیدن ها بهتر است.
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #28
(۲۸-دي-۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ صبح)مریم2 نوشته است:  مرسی از جوابتون من تهران هستم من مدل پالرمو طلائی همه تکیه هاشو دارم جز کارد غذا خوری

ادرس فروشگاه مرکزی رو دارید؟

نقل قول
 سپاس شده توسط مریم2
۲۸-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #29
بچه ها من ست قاشق چنگال دم دستیم ناب استیله
خیلی هم راضی هستم
خوش دسته و خوش جنسه

با حیوانات مهربان باشیـــــــــــــــــم.

سلامت روانی هر جامعه را از رفتار آن جامعه با حیوانات میتوان مشخص کرد.
حیوان آزاری یکی از مشخصات اصلی اختلالات روانی سنگین در انسان است.

*فرهنگ ساز شمایید*
نقل قول
 سپاس شده توسط Black Velvet
۲۸-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #30
میشه لطفا عکس سرویس های طلایی رو (بجز امپریال ک تو سایت هست) بذارید/
ممنون میشم قیمت سرویس لوزان رو بگید

نازنیـــنـ خدایمــ
برای همه ی دوستانم،عشق حقیقی،سلامتی، آرامــشــــ♥ و نــــیک بختی را آرزو دارمـــ♥
خدایـــ♥ــا عطا کن به آنان همه خیر و خوبی را
و دلشان را لـبـــریز کن از شادی و لبشان را بــــا گـ♥ـــل لبخند شکوفا کن
الهی شکر Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Black Velvet
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام