• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

ناب استیل

(جزئیات)

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، روبروی پمپ بنزین الهیه، پلاک ۱۶۳۳، ساختمان ناب استیل
تلفن: 0212708
موبایل: 0212708

چاقوسرویس غذاخوریتزئینات آشپزخانهظروف نچسبسرویس قابلمهظروف سرامیکیاجاق گازماهیتابه

ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)

۲۴-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #11
RE: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)
من مدل پالرما رو بعد یه سال استفاده و مراقبت زیاد و شستشو با ابر خط و خش بدی برداشه!چیکار باید بکنم؟
کارد میوه خوریش برای میوه های زمستونی خوبه ولی برای میوه های تابستونی اینکه خیلی تیز باشه نه نیست ولی کار راه انداز است
[تصویر: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)]
[تصویر: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)]

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط nasibe_603
۲۴-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #12
ببخشید حرفی که میزنید یکم عجیبه
هتلها و رستوران ها مشتری قاشق سوپ خوری هستند ?
یعنی آدم تو خونه خودش چه قاشقی برای سوپ میذاره ? مخصوصا تو مهمونیها
اگر هدفتون از اومدن به این انجمن کمی تشخیص ذائقه و سلیقه مردمه
باور کنید من و اکثر اطرافیان تو تمام مهمونیها قاشق سوپ رو جداگانه در نظر میگیریم

یک لحظه من غافل شدم
صد سال راهم دور شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط پر خانوم
۲۴-دي-۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #13
سلام ببخشید این سرویس با روکش برنزی چند درمیاد؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط پر خانوم
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #14
سلام دوست عزیز ،شما درست میفرمایید و از نظر شما استقبال میکنیم حقیقتاً ما بر اساس فیدبکی که ازطرف مشتری ها میگیریم سرویس هامون رو کامل میکنیم و تلاش میکنیم که این محصول رودربرنامه ریزی محصولات جدید اضافه کنیم.

(۲۴-دي-۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ عصر)جیران۶۴ نوشته است:  ببخشید حرفی که میزنید یکم عجیبه
هتلها و رستوران ها مشتری قاشق سوپ خوری هستند ?
یعنی آدم تو خونه خودش چه قاشقی برای سوپ میذاره ? مخصوصا تو مهمونیها
اگر هدفتون از اومدن به این انجمن کمی تشخیص ذائقه و سلیقه مردمه
باور کنید من و اکثر اطرافیان تو تمام مهمونیها قاشق سوپ رو جداگانه در نظر میگیریم

ما رو در اینستاگرام دنبال کنید............... nabsteel@
و همچنین .......www.nabsteel.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط purple diamond ، جیران۶۴
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #15
شما خیلی با کلاس هستید جیران خانم. ما از همون قاشق غذاخوری استفاده میکنیم. به جز رستوران ها جایی رو ندیدم که قاشق سوپخوری جداگانه داشته باشند
نقل قول
 سپاس شده توسط جیران۶۴ ، elnaz704 ، zohre.m ، shabikhanoom
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ عصر توسط ناب استیل.)
ارسال: #16
در مدل های مختلف قاشق و چنگال ما ضخامت متفاوت است و بنابراین وزن آنها نیز متفاوت است .مدل لوزان دارای ضخامت ۴ میلیلیتر است که نسبت به سایر مدل ها از ضخامت بالایی برخوردار است به همین اساس ما مدل های متنوع با ضخامت های مختلف عرضه کردیم تا سلیقه های متنوع مشتریان رودرنظر داشته باشیم. اگر مدلهای سبکتر رو میپسندید توصیه ما مدل فلورانس، ونیز یا برلین است

(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ عصر)*fereshteh* نوشته است:  
(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ عصر)ناب استیل نوشته است:  سلام دوست عزیز
توی عکس نشون دادن سند بلاست سخته اما به طور کلی سندبلاست یعنی مات.
طرح حک اسم فعلا روی همون یک مدل (فلورانس طلایی) هست.

(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ عصر)*fereshteh* نوشته است:  سلام من خیلی از طرح لوزان طلایی خوشم اومده ولی تو سایت یه مدل دیگم زدین به اسم سندبلاست میشه واسم توضیح بدین یا عکسی بفرستین ببینم مدل لوزان سند بلاست چطوریه؟
و یه سوال دیگم داشتم میتونم سرویس 18 نفرمو که سفارش دادم روی دو قاشق و چنگالش اسم خودم و همسرمو بدم حک کنین یا نه اخه تو صفحه اصلیتون تیلیغشو کردین و چقد قیمتش میشه

سلام ممنونم از اینکه جوابمو دادین ببخشید یه سوال دیگم دارم من رفتم امروز سرویس لوزان طلاییو از نزدیک دیدم خیلی قشنگ بود میخاستم بخرمش که فروشنده گفت ناب استیل قاشق هاش خیلی سنگینه و زود خش میوفته Sad من خیلی مردد شدم ولی خیلیم عاشق طرح لوزان شدم از نظر قیمت مشکلی ندارم واسه قاشق و چنگال ولی خوب این طرحش به دلم نشسته ساده و شیکه

سلام دوست عزیز خوشحالیم که تونستیم رضایت مندی شما و دوستانتون رو جلب کنیم.
مدل فلورانس برنزی طرح جدیدی است که به بازار امده . این مدل برنزی شامل سرویس ۱۳۶ پارچه و ۱۴۸ پارچه هست و همچنین برای اطلاع از قیمت ها لطفا به سایت مراجعه کنید.

http://nab.nabsteel.ir/%D9%86%D8%A7%D8%A...9%86%D8%B3

(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ عصر)Rest life نوشته است:  سلام من مدتهاست که برند شما رو میشناسم اکثر اعضای خانواده من از سرویس های قاشق شما استفاده میکنن
و همگی راضی هستن.خود من امسال در نمایشگاه بین المللی طرح جدید برنز طلایی رو دیدم و خیلی خوشم اومد HeartLub
میخواستم بدونم این مدل کی برای فروش وارد بازار میشه و اینکه کلن سرویس هاش چند نفره است و شامل چه چیزهایی میشه و در نهایت قیمتش
به چه صورت هستش؟

نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #17
سلام.من سرویس چینیم طرح موناکو هست.24نفره.سرویس قاشق و چنگالی که طلایی داشته باشه و ساده باشه و به موناکو بیادو حدود قیمتش برای 24نفربالاتر از 1500نشه چی دارین؟ممنونم از راهنماییتون
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #18
سلام دوست عزیز
شما میتونین از بین سرویس های پالرمو و ونیز و برلین ولوزان که سرویس طلایی هم دارند انتخاب کنید و برای اطلاع از قیمت ها لطفا به سایت مراجعه کنید.
http://nab.nabsteel.ir/%D9%86%D8%A7%D8%A...9%85%D9%88

(۲۶-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ عصر)نیایش1369 نوشته است:  سلام.من سرویس چینیم طرح موناکو هست.24نفره.سرویس قاشق و چنگالی که طلایی داشته باشه و ساده باشه و به موناکو بیادو حدود قیمتش برای 24نفربالاتر از 1500نشه چی دارین؟ممنونم از راهنماییتون

نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #19
(۲۶-دي-۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ عصر)purple diamond نوشته است:  شما خیلی با کلاس هستید جیران خانم. ما از همون قاشق غذاخوری استفاده میکنیم. به جز رستوران ها جایی رو ندیدم که قاشق سوپخوری جداگانه داشته باشند

باور کنید من اصلا چنین منظوری نداشتم قصدم خدای نکرده با کلاسی یا تفاخر نبود
من واقعا جدی گفتم
راستش برام حرفشون عجیب اومد
چون همیشه حتی تو مهمونی تعداد بالا هم قاشق سوپ رو جدا در نظر میگیرم

مخصوصا که قصد داشتم امپریال رو بیشتر برای مهمونهای خاصتر سفارش بدم
اما انگار قاشق سوپ ندارن

یک لحظه من غافل شدم
صد سال راهم دور شد.
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #20
(۲۶-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ عصر)ناب استیل نوشته است:  سلام دوست عزیز
شما میتونین از بین سرویس های پالرمو و ونیز و برلین ولوزان که سرویس طلایی هم دارند انتخاب کنید و برای اطلاع از قیمت ها لطفا به سایت مراجعه کنید.
http://nab.nabsteel.ir/%D9%86%D8%A7%D8%A...9%85%D9%88

(۲۶-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ عصر)نیایش1369 نوشته است:  سلام.من سرویس چینیم طرح موناکو هست.24نفره.سرویس قاشق و چنگالی که طلایی داشته باشه و ساده باشه و به موناکو بیادو حدود قیمتش برای 24نفربالاتر از 1500نشه چی دارین؟ممنونم از راهنماییتون

مرسی.ببخشید سرویس پالرمو طلاییش عکسشو دارین بذارین؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام