• مرضیه محمدی
  • مهناز

ناب استیل

(جزئیات)

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، روبروی پمپ بنزین الهیه، پلاک ۱۶۳۳، ساختمان ناب استیل
تلفن: 0212708
موبایل: 0212708

چاقوسرویس غذاخوریتزئینات آشپزخانهظروف نچسبسرویس قابلمهظروف سرامیکیاجاق گازماهیتابه

ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)

۲۱-دي-۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)
سلام به همگی دوستان عزیزم. امروز تصمیم داریم برند دوست داشتنی و قدیمی ناب استیل رو معرفی کنیم. توصیفی که در سایت این شرکت وجود داره خیلی گویا تر از هر چیزی هست که من بخوام بگم :

گروه صنعتی ناب استیل با تجربه‌ای ۳۰ ساله در زمینه‌ی تولید و تامین لوازم آشپزخانه و هتلی نامی مورد اعتماد شماست. با در اختیار داشتن تکنولوژی و تخصص لازم جهت تولید قاشق و چنگال استاندارد و انواع تجهیزات توکار آشپزخانه و ارتباط با معتبرترین برندهای تامین‌کننده‌ی قطعات و لوازم آشپزخانه، گستره‌ی وسیعی از محصولات تحت برندهای گروه صنعتی ناب استیل تولید و تامین می‌شوند.

وب سایت :
www.nabsteel.ir

تماس :
۲۷۰۸ - ۰۲۱

آدرس فروشگاه :
تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، روبروی پمپ بنزین الهیه، پلاک ۱۶۳۳، ساختمان ناب استیل
نقل قول
 سپاس شده توسط dianasrv
۲۲-دي-۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ عصر توسط ناب استیل.)
ارسال: #2
RE: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)
سلام به همه دوستان عزیز
شاید خیلی از شما محصولات ناب استیل رو استفاده کرده باشید یا قصد خرید قاشق و چنگال، قابلمه، زودپز، هود، گاز، فر و مایکروویو توکار رو داشته باشید.تو این تاپیک میخوایم پرسش های شما درباره کیفیت، مواد اولیه، خرید خوب، قیمت و هرآنچه که میخواهید درباره این محصولات بدونید رو تا اونجاییکه ازمون برمیاد با تکیه بر تجربه ۳۵ سال تولید و خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتریان بسیار خوبی که در این سال ها با بازخوردها و ایده های خوبشون به ما در رسیدن کیفیت هرچه بهتر یاری دادند، پاسخ بدیم.
ما از نظرات همه دوستان استقبال میکنیم و سعی میکنیم با به کارگیری پیشنهادهاتون رضایت شما را بیشتر جلب کنیم.
راستی خوشحال میشیم ما رو در اینستاگرام فالو کنید nabsteel@
و به وبسایت ما مراجعه کنید http://www.nabsteel.ir

ما رو در اینستاگرام دنبال کنید............... nabsteel@
و همچنین .......www.nabsteel.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط mahshid64 ، سانی69
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #3
نظرتون در مورد این قاشق چنگال برنزی چیه؟
[تصویر: ناب استیل (برند خوش نام قاشق و چنگال)]

نقل قول
 سپاس شده توسط fench ، nasibe_603 ، Mandanatr
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ عصر توسط *fereshteh*.)
ارسال: #4
سلام من خیلی از طرح لوزان طلایی خوشم اومده ولی تو سایت یه مدل دیگم زدین به اسم سندبلاست میشه واسم توضیح بدین یا عکسی بفرستین ببینم مدل لوزان سند بلاست چطوریه؟
و یه سوال دیگم داشتم میتونم سرویس 18 نفرمو که سفارش دادم روی دو قاشق و چنگالش اسم خودم و همسرمو بدم حک کنین یا نه اخه تو صفحه اصلیتون تیلیغشو کردین و چقد قیمتش میشه

بسم الله الرحمن الرحیم
24تیر95 بهتررررررررررررررین روز زندگیم بود یه عروس ودوماد خیلی خوشگل شده بودیم
خدا جونم شکرت واسه این همه آرامش تو زندگیم
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #5
سلام دوست عزیز
توی عکس نشون دادن سند بلاست سخته اما به طور کلی سندبلاست یعنی مات.
طرح حک اسم فعلا روی همون یک مدل (فلورانس طلایی) هست.

(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ عصر)*fereshteh* نوشته است:  سلام من خیلی از طرح لوزان طلایی خوشم اومده ولی تو سایت یه مدل دیگم زدین به اسم سندبلاست میشه واسم توضیح بدین یا عکسی بفرستین ببینم مدل لوزان سند بلاست چطوریه؟
و یه سوال دیگم داشتم میتونم سرویس 18 نفرمو که سفارش دادم روی دو قاشق و چنگالش اسم خودم و همسرمو بدم حک کنین یا نه اخه تو صفحه اصلیتون تیلیغشو کردین و چقد قیمتش میشه

نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ عصر توسط جیران۶۴.)
ارسال: #6
سلام
من قصد خرید سرویس امپریال طلایی رو داشتم
اما متوجه شدم این سرویس کلا قاشق سوپ خوری نداره
به نظرم این ضعف بزرگی محسوب میشه چون این طرح خیلی لوکس و تشریفاتی هست
آیا تو برنامتون تولید قاشق سوپ خوری برای این سرویس هست یا میشه جداگانه سفارش داد?

یک لحظه من غافل شدم
صد سال راهم دور شد.
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
قاشق سوپ خوری رو بیشتر رستوران ها و هتل ها میخوان .
قاشق سوپ خوری مدل فلورانس و ونیز موجود هست که میتونین جداگانه سفارش بدید اما
سرویس امپریال قاشق سوپ خوری نداره

(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ عصر)جیران۶۴ نوشته است:  سلام
من قصد خرید سرویس امپریال طلایی رو داشتم
اما متوجه شدم سرویسهای شما کلا قاشق سوپ خوری نداره
به نظرم این ضعف بزرگی محسوب میشه
آیا تو برنامتون تولید قاشق سوپ خوری سرویس ها هست یا میشه جداگانه سفارش داد?

نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #8
(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ عصر)ناب استیل نوشته است:  سلام دوست عزیز
توی عکس نشون دادن سند بلاست سخته اما به طور کلی سندبلاست یعنی مات.
طرح حک اسم فعلا روی همون یک مدل (فلورانس طلایی) هست.

(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ عصر)*fereshteh* نوشته است:  سلام من خیلی از طرح لوزان طلایی خوشم اومده ولی تو سایت یه مدل دیگم زدین به اسم سندبلاست میشه واسم توضیح بدین یا عکسی بفرستین ببینم مدل لوزان سند بلاست چطوریه؟

سلام ممنونم از اینکه جوابمو دادین ببخشید یه سوال دیگم دارم من رفتم امروز سرویس لوزان طلاییو از نزدیک دیدم خیلی قشنگ بود میخاستم بخرمش که فروشنده گفت ناب استیل قاشق هاش خیلی سنگینه و زود خش میوفته Sad من خیلی مردد شدم ولی خیلیم عاشق طرح لوزان شدم از نظر قیمت مشکلی ندارم واسه قاشق و چنگال ولی خوب این طرحش به دلم نشسته ساده و شیکه

بسم الله الرحمن الرحیم
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #9
سلام من مدتهاست که برند شما رو میشناسم اکثر اعضای خانواده من از سرویس های قاشق شما استفاده میکنن
و همگی راضی هستن.خود من امسال در نمایشگاه بین المللی طرح جدید برنز طلایی رو دیدم و خیلی خوشم اومد HeartLub
میخواستم بدونم این مدل کی برای فروش وارد بازار میشه و اینکه کلن سرویس هاش چند نفره است و شامل چه چیزهایی میشه و در نهایت قیمتش
به چه صورت هستش؟

من دیوونه چه میدونستم زندگی برام چه خوابی دیده
آه ای دل مغموم آروم باش آرووم
ای حال نامعلوم آروم باش آروووم...Crying
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #10
(۲۳-دي-۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ عصر)Rest life نوشته است:  سلام من مدتهاست که برند شما رو میشناسم اکثر اعضای خانواده من از سرویس های قاشق شما استفاده میکنن
و همگی راضی هستن.خود من امسال در نمایشگاه بین المللی طرح جدید برنز طلایی رو دیدم و خیلی خوشم اومد HeartLub
میخواستم بدونم این مدل کی برای فروش وارد بازار میشه و اینکه کلن سرویس هاش چند نفره است و شامل چه چیزهایی میشه و در نهایت قیمتش
به چه صورت هستش؟

سلام عزیزم شما که از ناب استیل استفاده زیاد داشتین میتونم بپرسم کارد میوه خوریش راضی هستین؟تیزه و میشه واقعا ازش استفاده کرد؟

بسم الله الرحمن الرحیم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام