• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

می خوام سالم تر زندگی کنم ، چه کنم ؟

۲۴-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #311

RE: می خوام سالم تر زندگی کنم ، چه کنم ؟
سویا ماده غذایی که چهره شمارا زیباتر میکند
پروتئین های سویاغنی از آمینواسیدها،ویتامینEو بسیاری از آنتی اکسیدانها هستند.این مواد موجب میشوند #پوست مرطوب وبدون چروک باقی بماند

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۵-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #312

اگر بخواهید سالم‌ترین غذاهای دنیا را انتخاب کنید، بی‌شک بهترین انتخاب سبزیجاتی هستند که برگ سبز تیره دارند. این سبزیجات سرشار از مواد مغذی هستند و پیداکردن آنها خیلی هم سخت نیست. اسفناج، کلم کالی و برگ چغندر ازجمله این سبزیجات هستند. دکتر جوئل فورمن در کتاب خود «پایان رژیم» به این گیاهان بمب سبز می‌گوید. بمب سبز غذاهایی هستند که بیشترین تأثیر را روی تقویت سیستم ایمنی دارند. این گیاهان به‌شدت ضدسرطان هم هستند. از جمله‌ی این گیاهان می‌توان به سبزی‌ها، انواع لوبیا، پیاز،‌ قارچ، انواع توت و دانه‌ها اشاره کرد.

دکتر فورمن می‌گوید: «این غذاها از تغییر سلول‌های عادی به سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کنند. آنها سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کنند. به کمک آنها بدن می‌تواند به سلول‌های پیش‌سرطانی و سلول‌های سرطانی‌شده حمله کند». سبزی‌ها با انواع التهاب مبارزه می‌کنند. در ماه مارس سال ۲۰۱۵ مقاله‌ای در مجله‌ی JAMA در همین زمینه منتشر شد. به‌گفته‌ی این مقاله، افسردگی شدید به التهاب مغز مربوط می‌شود. سبزی‌ها سرشار از ویتامین‌ A، ویتامین C، ویتامین E و ویتامین K و همچنین مواد معدنی و مواد شیمیایی گیاهی هستند. به‌همین‌دلیل هم برای مبارزه با التهاب خیلی اهمیت دارند.

عروس آینده ...
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #313

۱- روزتان را با یک ماده غذایی شیرینِ کم‌کالری شروع کنید.

۲- برای ساندویج از طعم دهنده‌ی طبیعی استفاده کنید.

۳- به جای شیرینی انگور یخ‌زده بخورید.

۴- از سیب‌زمینی برای غلیظ کردن سوپ استفاده کنید.

۵- به جای شربت و کره، از میوه روی پنکیک استفاده کنید.

۶- در سالاد، از ماست استفاده کنید.

۷- برای درست کردن پیتزایی سالم و کم کالری، از گل‌کلم در آن استفاده کنید.

۸- گل‌کلم جایگزینی مناسب برای برنج است.

۹- برای درست کردن مرغ ترد ار طعم‌دهنده‌ی سالم استفاده کنید.

۱۰- آواکادو همیشه جایگزینی مناسب برای کره است.

۱۱- برای درست کردن بستنی در خانه، از موز استفاده کنید.

۱۲- به جای نوشابه و نوشیدنی‌های گازدار، نعناع، خیار و نمک معدنی را با هم مخلوط و میل کنید.

۱۳- با اضافه کردن مواد پروتئین‌دار، پنکیکی سالم و خوشمزه درست کنید.

۱۵- به جای گوشت، غلات سبوس‌دار مصرف کنید.

۱6- با اضافه کردن ماست یونانی به جای خامه‌ی ترش، چربی را حذف کنید.

عروس آینده ...
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #314

رفع مشکلات پوست با نسخه خانگی

❣️رفع جوش : سیر
❣️پف زیرچشم : سیب زمینی
❣️آفتاب سوختگی : آلوئه ورا
❣️افزایش رشد ابروها : آب پیاز
❣️سیاهی و بوی بد زیربغل : لیموترش

عروس آینده ...
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #315

رژیم لاغری ساحل جنوبی (South Beach Diet) : کمک به کنترل گرسنگی
رژیم لاغری ساحل جنوبی توسط دکتر آرتور آگاتستون طراحی شده و یک هدف اساسی داشته است: محافظت از افراد مبتلا به بیماری‌های جدی مانند بیماری‌های قلبی و بیماری دیابت. به‌علاوه، رژیم لاغری ساحل جنوبی جزو محبوب‌ترین رژیم‌های لاغری است که بر اهمیت کنترل کردن گرسنگی تاکید می‌گذارد و غذا خوردن قبل از احساس کردن گرسنگی را به‌عنوان استراتژی اصلی مطرح می‌کند.
رژیم‌گیرندگان در این رژیم باید چرخه «گرسنگی-پُرخوری-افزایش وزن» را از طریق این اصول متوقف کنند: حذف کردن کربوهیدرات‌های ناسالم و تمرکز بر مصرف پروتئین بدون چربی، محصولات لبنی کم‌چرب و کربوهیدرات‌های مفید مانند غلات سبوس‌دار، سبزی‌ها و میوه‌ها. در حالی که مرحله اول رژیم ساحل جنوبی سخت‌گیرانه است، مرحله سوم آن که مرحله «ثبات‌سازی» محسوب می‌شود، یک برنامه غذایی همیشگی ارائه می‌دهد و این امکان را برای شما فراهم می‌کند که وزن خودتان را در محدوده سالم حفظ کنید و حتی گاهی هم خوراکی‌هایی مانند شیرینی بخورید.

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
۱۵-بهمن-۱۳۹۶, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #316
سلام.
من جدیدا میرم ایکس باید . نمیتونم به قطعیت بگم جواب میده یا نه چون به رژیم آدمم بستگی داره . تا الان سه جلسه رفتم و به نظر خودم خوب بوده .
با اپل واچ اندازه گیری کردم تقریبا دو برابر ورزش تو باشگاه کالری سوزوندم ولی خودشون میگن 5 برابر که به نظرم واقعی نیست .
توی این قسمت سایتم یه خانمی راجبش توضیح داده یکم : ایکس بادی
کسی از خانما اینجا تجربه ورزش کردن با این دستگاه ها رو داشته ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط ستی‌لیته
۱۷-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-بهمن-۱۳۹۶ ۰۳:۳۴ عصر توسط زندگی سالم.)
ارسال: #317

قدرت اندیشه را بپذیرید

پیش از هر چیز باید قبول داشته باشیم «ما چیزی هستیم که می اندیشیم.» در حقیقت، بزرگ ترین میدان نبرد زندگی مان همان ذهن مان است. افکار، واقعی و بسیار قدرتمند هستند. اعمال ، طرزفکر و عادات ما همه و همه ابتدا در ذهن تولید می​شود و سپس در زندگی مان اثرشان را نشان می دهد. ما با تغییر دادن نحوه تفکرمان می توانیم نوع زندگی مان را تغییر دهیم. مثلا اگر بتوانیم به وجود خود و اراده مان اعتماد کنیم، می توانیم به خواسته هایمان برسیم و به دنبال آن از آرامش و شادی روح برخوردار شویم. بنابراین اولین قدم در راه داشتن اندیشه صحیح تشخیص قدرت اندیشه است.

شناخت استانداردهای افکار و اندیشه
منظور از استاندارد همان سیستم پاکسازی و ارزیابی شده افکارمان است. با این کار تصمیم می گیریم که آیا اندیشه ای خاص ارزش جای گرفتن در ذهن مان را دارد یا خیر. در حقیقت طبق این تعریف، پنج استاندارد درخصوص افکار وجود دارد؛ افکاری که مناسب اندیشیدن است:

استاندارد اول: افکار واقعی
باید افکار دروغین و پوچ را دور بریزیم و ذهن مان را با حقایق محض پر کنیم.​ وقتی توانستیم ذهن مان را سرشار از افکار واقعی و صحیح کنیم در آن صورت می توانیم بین راست و دروغ تفاوت قائل شویم. متاسفانه انسان معمولا افکار منفی را ـ که همچون دروغ می ماند و صحت ندارد ـ به ذهن خود راه می​دهد و بر مبنای آنها تصمیم گیری می کند. با این کار اجازه می دهد این افکار منفی و دروغین روی زندگی اش اثر گذاشته و امور او را تحت سلطه خود بگیرد. باید از ورود این افکار بد جلوگیری کنیم. وقتی دروغ به اندیشه مان قدم می گذارد، هر لحظه از زندگی مان همراه با تخریب است و در​نهایت ما را به سوی نابودی می کشاند. در واقع اندیشه های دروغین در مورد هرچیزی از ظاهرتان گرفته تا روابط، ارزش و هویت، ترس ها و رویاهایتان به شما دروغ می گوید و گمراهتان می کند. مراقب باشید حتی ذره ای از ذهن تان را با دروغ فکرهای پوچ پر نکنید.

عروس آینده ...
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #318

تصویر: ./uploads/201802/post_86590_1518263748_0ad2e8aa6ee57fd4a3e5c56882c3a285.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  photo_2018-02-10_15-24-39.jpg (اندازه: 116.79 KB / دانلودها: 0)

عروس آینده ...
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #319

⁣ کسانی که برنج و نان را حذف میکنند :

ریزش مو پیدا میکنند
پوستشان آسیب میبیند
بینایی‌ شان کاهش میابد
بدنشان در برابر بیماری‌ها کم‌ طاقت میشود.

عروس آینده ...
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #320

تصویر: ./uploads/201802/post_86590_1519198019_c66ba33f6f66f6eff55d4526fa1e10a4.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  photo_2018-02-21_10-52-16.jpg (اندازه: 120.04 KB / دانلودها: 0)

عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام