• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

می خوام سالم تر زندگی کنم ، چه کنم ؟

۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #1
Star می خوام سالم تر زندگی کنم ، چه کنم ؟
سلام دوست های خوبم Heart
در این تاپیک اطلاعاتی در مورد اضافه کردن وزن ، کم کردن کردن وزن ، قرص های لاغری ، مقالات علمی در رابطه با زندگی سالم تر و به طور کلی هر چی اطلاعات مفید در رابطه با ورزش و تندرستی هست قرار میگیرد .

امیدوارم مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیرد New1

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط فنچ همسر ، الهام64 ، Black Velvet ، زندگی سالم ، busy ، fm94 ، Maryam290
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ صبح توسط الهام64.)
ارسال: #2
RE: می خوام سالم تر زندگی کنم ، چه کنم ؟
سلاااام
اولین پست ماله منه ه ه ه هورااااااا
دوستان عزیز
پیاده روی روزانه
یک فنجان چای سبز
دارچین
ماست
و....
خیلی چیزا هست که دوس دارم بیام و براتون بگم New1

اگر می خواهید سالم بمانید هر روز صبح این کارها را انجام دهید

همه می دانیم که صبحانه ای سالم در ابتدای روز می تواند مزایای فراوانی برایمان داشته باشد. اما همه چیز به صبحانه ختم نمی شود، کارهای کوچکی هست که اگر تنها مقداری برایشان وقت بگذاریم کمکمان می کنند سالم بمانیم.

کشش

صبح هنگام مسواک زدن می توانید خود را بکشید. از این فرصت برای آرامش گرفتن و گرم کردن خود برای روز استفاده کنید. مخصوصا اگر کارمند هستید و می دانید که قرار است کل روز را پشت یک میز سپری کنید انجام این کار بسیار ضروری می شود. پس اگر ممکن بود صبح تنها چند دقیقه زودتر بیدار شوید و چند حرکت کششی برای آماده شدن بدن انجام دهید.

نوشیدن ترکیب آب و آب لیمو

یک لیوان ترکیب آب و آبلیمو ( مطابق با دمای اتاق ) می تواند مقدار زیادی مزیت برای سلامتی تان داشته باشد. علاوه بر اینکه به شکل موثری آب بدن را تامین کرده اید، ویتامین C نیز دریافت کردید که به درخشش پوست، افزایش سرعت سوخت و ساز و بهبود خلق و خو کمک می کند.

به پوست خود اهمیت بدهید

قرار نیست مدت زمان زیادی را به کرم زدن اختصاص دهیم، اما یک کار ساده هست که باید انجام شود. ابتدا صورت خود را با یک شوینده مناسب بشویید و سپس مرطوب کننده ای که حاوی ضد آفتاب است استفاده کنید. کافیست این کار را مرتب انجام دهید خیلی زود می بینید پوستتان در بهترین حالت خود قرار می گیرد.

ویتامین بگیرید

ویتامین B12 انرژی بخش است، امگا 3 برای خلق و خو و سلامت عضلات مفید است و ویتامین E نیز برای مو، پوست و ناخن ها. این توصیه مخصوصا برای کسانی که می دانند کمبود ویتامین دارند بسیار کاربردی است. هرچند همه می دانیم بهترین روش دریافت ویتامین ها غذاها هستند اما امتحان این روش نیز ضرری ندارد.

در کنار ورزش کردن و افزایش بافت عضلانی باید غذاهایی بخوریم که به ساخت عضلات کمک کنند. در ادامه مجموعه غذاهایی که برای ساخت عضله نیاز داریم را به شما معرفی می کنیم:

پروتئین ها:
سفیده تخم مرغ
گوشت بدون چربی و یا غذاهایی که با آهن غنی شده اند
سالمون
شیر
گردو
بادام
عدس
دانه سویا

میوه و سبزیجات:
توت ها
مرکبات، مانند لیمو و گریپ فروت
فلفل تند
هویج
اسفناج

گیاهان، ادویه جات و غیره:
چای سبز
دارچین
سیر
پودر فلفل قرمز
زنجبیل
زردچوبه
قهوه

فی البداعه ترین نگاه، تو را رقم می زند
و تو تا بی نهایت چشم های من، باز هم نامکرری...
نقل قول
 سپاس شده توسط مهاجر70 ، Setareh** ، روکسانا ، زندگی سالم ، Black Velvet ، Favori ، busy ، topol ، Maryam290
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #3

سلام همه مانکن های تازه عروس:
اینجا دیگه کولاک میخوام ها:
حالا با این مطلب شورع میکنیم Heart
معمولا در مورد کاهش وزن اینطور تصور می شود که خیلی ساده است کمتر بخور و بیشتر تمرین کن Winkالبته این کاملا صحیح است ولی چیزی که یه مربی البته مجرب و منطقی Wink بتون میگه اینه که کاهش دادن چربی کاری سختیه انصافأ Tounge
تقریبا اکثر کاهش وزنی که در رژیم های معمولی بوجود میاد بخاطر کاهش بافت عضلانی هستش ولی کاهش وزن اصولی و کلیدی یعنی کاهش چربی بدن در کنار حفظ بافت عضلانی اینه که اصل موضوع هستش خانومای گل ،که ورزشکارای خوب و عاقل معمولا در زمان رژیم گرفتن انجام میدن.
یک رژیم غذایی که منجر به چربی سوزی شودحتما حتما می باید این ٣ مورد زیر رعایت بشه:
۱_ رژیم غذایی
۲_ تمرینات هوازی (ایروبیک)
۳_تمرینات با وزنه
اینا همیشه هستن ها باهاشون طرح رفات بریزید بصورت کاملا فابریکBig Grin

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام64 ، Black Velvet ، روکسانا ، Maryam290
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ صبح توسط الهام64.)
ارسال: #4
مردها واقعاً چه اندام زنانه ای را دوست دارند؟

اگر واقعیت این بود که مردها زنان ریزه‌ میزه را دوست دارند مطمئن باشید که به شما می‌گفتم. اما خوشبختانه اینطور نیست. ممکن است استخوان ‌بندی بدنتان بزرگ یا ریز باشد. اصلاً مهم نیست چون در هر دو صورت می‌توانید برای مردان جذاب باشید.
شکل برای مردان بسیار مهم‌تر از سایز است!
دانشمندان دریافته‌اند که وزن‌های مختلفی جذاب شمرده می‌شوند. به فرم بدن و قد شما بستگی دارد. حقیقت نشان می‌دهد که زنانی که نسبت دور کمر و دور باسنشان 0.7 است برای مردان جذاب‌تر هستند. دانشمندان دریافته‌اند که این مسئله در همه نقاط جهان و همه زمان‌ها در طول تاریخ صدق می‌کند.
به‌طور خلاصه، مردان زنانی را دوست دارند که بدن خوش‌فرم داشته باشند و سایز برایشان اصلاً مهم نیست.
نسبت 0.7 کمر و باسن، نشانه بیولوژیکی از سلامت و باروری در زنان است. مغز مرد به‌طور اتوماتیک‌وار به این نشانه پاسخ می‌دهد.
Beyoncé و Jessica Alba را در نظر بگیرید

Beyoncé اندامی پهن دارد، اما Alba باریک است. اما هر دوی این خانمها در نظر مردان بسیار جذاب هستند. مهم نیست که استخوان‌بندیتان مثل Beyoncé درشت باشد یا مثل Alba ریز، اگر شکل بدنتان زیبا باشد، شوهرتان شما را خواهد پسندید.
چیز دیگری که مردان در زنان بسیار دوست دارند این است که بدنشان فرم داشته باشد و سفت باشد. البته کمی چربی داشتن اشکالی ندارد. اما اشتباه نکنید وقتی مردها می‌گویند دوست دارند زنشان یک پرده گوشت داشته باشد منظورشان داشتن عضله است نه چربی.
چطور اندام ایدآلتان را به دست آورید

نگران چیزهای از بدنتان که قادر به کنترل آن نیستید، نباشید—مثل استخوان‌بندیتان. روی انرژیتان برای خوش‌فرم شدن و رساندن نسبت دور کمر و دور باسنتان به 0.7 تمرکز کنید.
تا جاییکه می‌توانید شکمتان را صاف کنید. تنها راه آن این است که چربی‌های این ناحیه را از بین ببرید.
باسنتان را فرم داده و گردتر کنید. این تفاوت بین کمر و لگنتان را بیشتر نشان می‌دهد.
بالاتنه‌تان را باریک تر کنید—مخصوصاً در ناحیه بازوها و سرشانه. این هم باعث می‌شود که کمرتان باریک‌تر به نظر برسد.
تردید نکنید. اگر بدنتان را متناسب و خوش‌فرم کنید، اندان زنانه شما خود را آشکار خواهد کرد.

نقل قول
 سپاس شده توسط purple diamond ، marisa ، mahtabjon ، Maryam290
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #5
ایروبیک ورزش خوبی برای فرم دادن به شکم و باسن هست؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #6

سلام خانوما.
یه مطلب کوتاه و فوق العاده مفید البته
مصرف یک لیوان آب ولرم نه اینکه قل قل کنه ها و یک قاشق چایخوری عسل و کمی لیموی تازه به صورت ناشتا ساعت ٧-٨ صبح نه ساعت ١١ Big Grin
به پاک سازی بدن کمک میکنه.
هوس خوردنتون رو تا جایی که از دسش بر میاد کنترل میکنهWink
متابولیسم یا همون سوخت و سازو رو کمی زیادتر میکنه.
به از بین بردن بوی بد دهنتون کم میکنه البته بعد مسولک زدن خوبببببWink
باعث آبرسانی به سیستم لنفاوی و تقویت اونا میشه
به پاکسازی مجاری ادراری و جلوگیری از عفونت ادراری
هم کمک شایانی میکنه.Cool
نو عروسا New1تازه واسه پوستتون هم شادابیو و تازگی در حد معقول بهمراه داره.

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط Black Velvet ، الهام64 ، روکسانا ، Favori ، SiimiinBanoo ، دریاا ، topol ، sepidehrad ، Maryam290
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #7
چگونه در پیاده‌روی کالری بیشتری بسوزانیم؟

سرعت خود را متناوبا تغییر دهید
بر روی سطوح نرم پیاده روی کنید
همه ی بدن را درگیر کنید
موسیقی گوش کنید
از شیبها استفاده کنید
کمی سنگینتر مثلا یک ژاکت بپوشید
یک همراه پر انرژی داشته باشید

نقل قول
 سپاس شده توسط Black Velvet ، روکسانا ، Favori ، SiimiinBanoo ، topol ، Maryam290
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #8

(۲۷-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ صبح)purple diamond نوشته است:  ایروبیک ورزش خوبی برای فرم دادن به شکم و باسن هست؟

به به سلام چه تاپیک خوبی Big Grin

اره دوست من تا جایی که من اطلاعات دارم بله ولی ورزشی که فکر میکنم خیلی خیلی بیشتر کمک میکنه پیلاتس هست
کلا پیلاتس به فرم دهی بدن خیلی کمک میکنه Heart

البته ظاهرا بچه هایی که اینجا پست میزارن همه با اطلاعات و خبره هستنددددد
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم ، Maryam290
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #9
فست فود کمتر
میوه جات و سبزیجات بیشتر
مایعات ترجیحا اب بیشتر
ورزش و تحرک بدنی بیشتر
قلیان سیگار الکل ممنوع
کنترل وزن
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام64 ، Favori ، دریاا ، topol ، Maryam290
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #10
(۲۷-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ صبح)purple diamond نوشته است:  ایروبیک ورزش خوبی برای فرم دادن به شکم و باسن هست؟

این تصور غلط که تمرینات ایروبیک ماهیچه ها را سفت وعضلانی می کند بسیار طبیعی است اما واقعیتش این است که انجام این تمرینات تاثیر بسیار کمی در سفت کردن ماهیچه ها دارد. در تمرینات معمولی ایروبیک ماهیچه هایی که در بدن بیش از سایرین فعالیت می کنند صدها حرکت ماهیچه ای را به طور متناوب تکرار می نمایند، بدون اینکه در مقابل این تمرینات مقاومتی نشان دهند.

در صورتیکه بخواهید ماهیچه ها و عضلا تتان محکم و سفت شوند تمرینات وزنه تاثیر قابل توجهی خواهند داشت. برداشت غلط دیگر در این مورد این است که اغلب تصور می کنند با انجام تمرینات ایروبیک در تعداد دفعات محدود و زمان نرمال می توانند چربی اضافی و وزن زیادی خود را به سرعت کاهش دهند! در صورتی که این تصور صحت ندارد و افراد برای کاهش وزن اضافی بدن باید با برنامه ای ویژه به فعالیت بپردازند. اگر هدف شما از ایروبیک رسیدن به یک تعادل و بالانس جسمانی و بالا بردن درصد سلامتی و داشتن روحیه خوب است ، تنها راه تاثیرگذار و موثر در این امر انجام مرتب و همیشگی تمرینات این رشته می باشد.

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام