• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات صدف

میگرن

۸-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #361
RE: میگرن
به نقل از هایپرکلابز :ینی شما قسمتهای راست و چپ دارد که هر دو قسمت برای تنفس تان بکار میروند، اما در حقیقت دو سوراخ بینی شما متفاوتند و شما میتوانید این تفاوت را حس کنید. حفره سمت راست بینی، نشانگر خورشید و حفره سمت چپ نشانگر ماه است. وقتی سردرد دارید، سعی کنید که حفره سمت راست بینی تان را ببنیدید و برای تنفس کردن تنها از حفره سمت چپ استفاده کنید. خواهید دید که بعد از پنج دقیقه سردرد شما خوب خواهد شد. اگر احساس خستگی میکنید، برعکس اقدام فوق را عمل کنید. حفره سمت چپ بینی تان را ببندید و تنها از حفره سمت راست بینی تان تنفس کنید. بعد از مدتی احساس میکنید که خستگی شما برطرف شده است. حفره سمت راست بینی شما به گرمی مربوط است و لذا براحتی گرم میشود این درحالی است که حفره سمت چپ بینی تان به سردی مربوط میباشد. 
-
نقل قول
 سپاس شده توسط roze1396
۱۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #362
(۸-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ عصر)'masoumeh.p' نوشته است:  
(۸-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ صبح)'shahrzad96' نوشته است:  
(۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ صبح)'masoumeh.p' نوشته است:  بچه ها من برا میگرنم بعد کلی تحقیق در مورد طب سوزنی و یه دکتر خوب ، دارم میرم طب سوزنی 
3 جلسه ست رفتم. تا الان خیلی راضیم . خوب جواب داده.
میام از روند درمان و نتیجه ش هم میگم بهتون.تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

وااااای چقدر خوب...من  چندین ساله که با میگرن دارم دست و پنجه نرم میکنم،حتی 2،3 سال پیش طب سوزنی ام  انجام دادم ولی واقعا شدت سردردام بیشترم شدتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngاسم دکترتون چیه؟

بدتر که نباید بشه. تصویر: /images/smilies/new/sad.png
شابد دکترت خوب نبوده. نمیدونم واقعا. امروز رفته بودم پیشه دکتر کاش کامنتتو زودتر دیده بودم میپرسیدم ازشون که ممکنه بدتر بشه یا نه.
اسم دکترم سید جعفر محقق 
یکشنبه جلسه ی لعدیمه، میپرسم ازشون حتما

عزیزم امروز رفتی میپرسی برام ؟
ممنون

نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #363

سلام من پرسیدم از دکترم، گفتن امکان نداره با طب سوزنی میگرن بدتر بشه. حتما سر درد منشا دیگه ای داشته به اشتباه میگرن تشخیص داده شده

نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #364

درمان خانگی سر درد با سرکه سیب :

در حال حاضر ادعاهای متعددی در مورد خواص سرکه سیب از بهبود گوارش گرفته تا درمان سردرد وجود دارد اگر چه خواص درمانی سرکه سیب برای رفع سردرد هنوز به طور عملی ثابت نشده اما همواره از آن به عنوان یک درمان طبیعی با عوارض ناچیز یاد می‌شود.

سرکه سیب حاوی آهن، پتاسیم و کلسیم است و مواد معدنی موجود در آن و خاصیت اسیدیِ آن می‌تواند به طور غیرمستقیم به درمان سردرد کمک کند.

به طور مثال سرکه سیب با کمک به هضم بهتر غذا از سردردهای ناشی از مشکلات گوارشی جلوگیری می‌کند. همچنین با کاهش قندخون و تنظیم آن سبب جلوگیری از سردردهای ناشی از نوسانات قند خون به خصوص در افراد دیابتی می شود. اگرچه مصرف سرکه سیب در افراد دیابتی باید با مشورت پزشک صورت گیرد.

همچنین استنشاق بخور سرکه سیب موجب تمیز شدن سینوس‌ها و کاهش سردردهای سینوسی نیز می شود.

یکی دیگر از علل اصلی سردرد، کم آبیِ بدن است. اگرچه بسیاری از مردم مایعات زیادی در طول روز مصرف می کنند اما برخی از مایعات مانند نوشیدنی های کافئین دار یا شیرین باعث کم آبی بیشتر در بدن می شوند. افزودن مقداری سرکه سیب به حجم زیادی آب و مصرف روزانه آن سبب می شود آب به لحاظ محتوای معدنی غنی تر شده و از کم آبی بدن و سردردهای ناشی از آن جلوگیری شود.

به گزارش مدیکال نیوز تودی، به این ترتیب مصرف سرکه سیب مانند داروهای مسکن سبب درمان سردردها به طور مستقیم نمی شود بلکه با رفع علل اصلی سردرد همچون مشکلات گوارشی، آلرژیک، استرس و فشار خون بالا از بروز سردرد پیشگیری می‌کند.

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط ساویز22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام