• تخت جمشید
  • آرایشگاه گیوا

میگرن

۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #351
RE: میگرن
 منم میگرن دارم اما با روغن بنفشه (پایه کنجد)تونستم مهارش کنم.
مصرف این روغن از دستورات طب اسلامیه.
هرشب موقع خواب،یک قطره توی هر سوراخ بینی،همینو بس.
تقریبا بیست روز هر شب این کارو کردم ،،میتونم بگم حدود پنج ماهی اصلا اثری از میگرن نبود،حتی اگه ساعت ها گرسنه میموندم یا حتی اگه توی گرما و آفتاب میرفتم.
اخیرا دیدم یه کم دوباره میگرن داره میاد سمتم که باز شروع کردم،و دوباره به سرعت نتیجه دیدم و میگرن رفت پیِ کارش

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط یلدا 60 ، Abr pari
۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #352
(امروز ۱۲:۳۳ عصر)'دخترک' نوشته است:   منم میگرن دارم اما با روغن بنفشه (پایه کنجد)تونستم مهارش کنم.
تقریبا بیست روز هر شب این کارو کردم ،،میتونم بگم حدود پنج ماهی اصلا اثری از میگرن نبود،حتی اگه ساعت ها گرسنه میموندم یا حتی اگه توی گرما و آفتاب میرفتم.
اخیرا دیدم یه کم دوباره میگرن داره میاد سمتم که باز شروع کردم،و دوباره به سرعت نتیجه دیدم و میگرن رفت پیِ کارش

عزیزم برم عطاری بگم روغن بنفشه میخوام؟ اون پایه کنجد که گفتید یعنی چی؟

نقل قول
 سپاس شده توسط Abr pari
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #353
(دیروز ۱۲:۵۱ عصر)دختر بلا نوشته است:  
(دیروز ۱۲:۳۳ عصر)'دخترک' نوشته است:   منم میگرن دارم اما با روغن بنفشه (پایه کنجد)تونستم مهارش کنم.

عزیزم برم عطاری بگم روغن بنفشه میخوام؟ اون پایه کنجد که گفتید یعنی چی؟

والا من نمیدونم عطاری ها دارند یا نه،،چون جز داروهای طب اسلامیه،نه طب سنتی.
اما سعی کن از جایی بخری که به اصالت روغن مطمین باشی تا نتیجه بده.
روغن بنفشه دو نوعه: بنفشه پایه کنجد و بنفشه پایه زیتون.
پایه زیتونیش برای مصارف مالیدنی مثلا روی پوست و این هاست،،،اما بنفشه پایه کنجد برای چکوندن داخل بینی برای سردرد هاست.
راستی کسانی هم که سینوزیت دارند ،حتما به همون روش یه قطره داخل بینی استفاده کنند،سینوزیت رو هم خوب میکنه

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط Abr pari ، دختر بلا
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #354
(۱۸-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ صبح)'Sara6403' نوشته است:  سلام به همگی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من چند سالی هست که با میگرن درگیرم و کلا منو از کارو زندگی انداخته از ترسم خیلی کارا رو نمیکنم و خیلی چیزارو نمیخورم و خیلی جاها نمیرم تصویر: /images/smilies/new/crying.png
 پیش متخصص های زیادی هم رفتم ونوار مغز و ... هم دادم ولی داروهایی که دادن اصلا تاثیری روم نداشته تصویر: /images/smilies/new/huh.png
هر وقت میرفتم داخل شهر این سردرد لعنتی پشیمونم میکرد یا خدای نکرده ضعف کنم و همون لحظه چیزی نخورم یا وقتی روزه میگرفتم مجبور بودم سحری قرص بخورم برا پیشگیری از سردرد برا همین سال قبل که قرصهام دیگه زیادی قوی شده بودن و تعداد مصرفمم بالا رفته بود و بعدش واقعا اذیت میشدم روزه نگرفتمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
تا اینکه امسال بخاطر پوستم قرار شد آب بیشتری مصرف کنم ( من کلا اب نمیتونم زیاد بخورم و قبلا 2-3 لیوان بیشتر نمیخوردم در روز ) و برای همین از ناشتایی شروع میکنم و قبل از هر وعده غذا و میان وعده  2 لیوان آب بزور میخورم ( تقریبا 10 لیوان در روز) و احساس کردم سردردم کمتر شده ولی باز زیاد توجه نکرده بودمتصویر: images/smilies/tongue.gif​ تا اینکه یروز رفتم آزمایش چکاب بدم و کارم طول کشید و تا ساعت 11.5 که ازمایش خونم رو بدم فقط آب خوردم و ساعت 12 یه لقمه نون پنیر خوردم تا برسم خونه شد 2 که نهار خوردم خیلی عجیب بود که سردرد نگرفته بودم تصویر: /images/smilies/new/surprised.png
من ، تو شهر باشم ، تو آفتاب بگردم ، گرسنه بمونم ولی سردرد نگیرم واقعا برام عجیب بود تصویر: images/smilies/huh.gif
برا همین تصمیم گرفتم با آب درمانی روزه بگیرم و سحر و افطار بزور 10 لیوان آب میخوردم و خدارو شکر سردرد نداشتم بجز یکروز که سحری خواب موندم و آب کم خورده بودم 
از اون روز مصرف آبم بیشتر شده و سردردم خداروشکر کمتر تصویر: images/smilies/angel.gif
این بود سرگذشت یک میگرنی تصویر: images/smilies/biggrin.gif
امیدوارم برای شما هم جواب بده تصویر: /images/smilies/new/angel.png

منم سردردهای وحشتناک داشتم
الان که رفتم طب سنتی و رژیم پاکسازی بدن گرفتم، یکی از تجویزهاش خوردن 10 تا 12 لیوان آب بود (من خیلی کم آب می خوردم و بدنم شدید خشک بود )
الان که سه هفته شده تقریبا هیچ سر درد بدی مثل قبل نگرفتم و خورن آب خیلی تاثیر خوبی داشته

3>
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد