• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات صدف

میکاپ ارتیست غزاله فروزان

۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ صبح توسط Sama.tarane.)
ارسال: #1
میکاپ ارتیست غزاله فروزان
من برای عروسی برادرم رفته بودم پیش ایشون تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
من خیلی اهل ارایشگاه واسه میکاپ نیستم چون وقتی پا میشم یه حس سنگینی روی پوستم دارم و فقط حس میکنم کلی میکاپ دارم 
ولی تجربه خیلی خوبی با ایشون داشتم گفتم بزارم اینجا
میکاپ منو مامانم خیلی خوب بود
ميكاپ چشمامون عالی کار شده بود غلیظ نبود ولی خیلی تغییر کرده بود طوری که همه توی سالن تعریف میکردن و میپرسیدن کجا رفتین 
تصویر: /images/smilies/new/lub.png
اخلاقشونو کیف کردم واقعا بی نهایت مهربون و حرفه اي
ایشالاااا ميكاپ عروسييييم

ادرس اينستاشونو نميدونم
شمارشون :09122068976
 تصویر: /images/smilies/new/angel.png

هلـــه نومیـــد نباشی کـــه تـــو را یـــار بــراندگـــرت امروز بـــراند نــه کـــه فـــردات بخوانددر اگر بر تو ببندد مرو و صبر کـــن آن جاز پس صبر تـــو را او به ســـر صـــدر نشاند
نقل قول
 سپاس شده توسط alale.foruhar ، dariya.nasiri ، horinaz ، دلشاد ، sahar.aseman
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: میکاپ ارتیست غزاله فروزان
سلام بچه هاتصویر: /images/smilies/new/lub.png
دنبال اموزش میکاپ بودم دوستم ایشونو معرفی کرد امروز میرم حضوری پیششونتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
کسی اموزش نداشته با ایشون ؟
نظرتون چیه؟ 

ای آورنده صبح                             
خدایا!
بر پیمان تو صبح کرده ام
و به وعده ای که با تو داشته ام،ایمان دارم
باید گام هایم را محکم تر بردارم؛
وقتی با هر نشانه روشن،
بوی دوست را نزدیکتر حس میکنم.
باید همه چیز در من آغازی تازه داشته باشد.
نقل قول
 سپاس شده توسط Delaramkh ، Sama.tarane ، دلشاد ، sahar.aseman
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ صبح توسط Delaramkh.)
ارسال: #3
'horinaz dateline='' نوشته است:  سلام بچه هاتصویر: /images/smilies/new/lub.png
دنبال اموزش میکاپ بودم دوستم ایشونو معرفی
وکرد امروز میرم حضوری پیششونتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
کسی اموزش نداشته با ایشون ؟
نظرتون چیه؟ 

عزیزم میشه نظرتو بگی ؟
و ادرس اينستاشونو بدي؟

نقل قول
 سپاس شده توسط horinaz ، Sama.tarane ، دلشاد ، sahar.aseman
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ صبح توسط horinaz.)
ارسال: #4
تصویر: /images/smilies/new/new2.gifوای من خیلی ذوق دارم کلاس ما شروع شد 
رفتم پیششون بی نهاااایت مهربون و دلسوز و خوش سلیقه ان از ریز ترین نکته هاام بهم میگن ما ١٠ جلسه داریم 
با اینکه چندتا شاگردیم هممون باید تو خونه ام تمرین میکاپ کنیم  عکس بفرستیم با حوصله ایرادامونو ميگيرن میگن وااااای خیلی خوشحالم خیلی حس خوبی دارم این یه اتفاق بزرگه برای من  تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

ای آورنده صبح                             
خدایا!
بر پیمان تو صبح کرده ام
و به وعده ای که با تو داشته ام،ایمان دارم
باید گام هایم را محکم تر بردارم؛
وقتی با هر نشانه روشن،
بوی دوست را نزدیکتر حس میکنم.
باید همه چیز در من آغازی تازه داشته باشد.
نقل قول
 سپاس شده توسط Sama.tarane ، دلشاد ، sahar.aseman
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ صبح توسط Sama.tarane.)
ارسال: #5
Brick RE: میکاپ ارتیست غزاله فروزان
'horinaz dateline='' نوشته است:  تصویر: /images/smilies/new/new2.gifوای من خیلی ذوق دارم کلاس ما
عشروع شد 
رفتم پیششون بی نهاااایت مهربون و دلسوز و خوش سلیقه ان از ریز ترین نکته هاام بهم میگن ما ١٠ جلسه داریم 
با اینکه چندتا شاگردیم هممون باید تو خونه ام تمرین میکاپ کنیم  عکس بفرستیم با حوصله ایرادامونو میگیرن میگن وااااای خیلی خوشحالم خیلی حس خوبی دارم این یه اتفاق بزرگه برای من  تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

حوریناز جون با نظرت کاملاااا موافقم منم امروز اولین جلسه کلاسم بود البته خودارایی نه میکاپ عروس
از قبل پیششون میکاپ کرده بودیم منو مامان ولی الان خود ارایی ثبت نام کردم 
تو همین ١ جلسه خیلی چیز یاد گرفتم واقعا کارشون عالیه من خیلی دوسشون دارم کارشونتصویر: images/smilies/heart.gif

هلـــه نومیـــد نباشی کـــه تـــو را یـــار بــراندگـــرت امروز بـــراند نــه کـــه فـــردات بخوانددر اگر بر تو ببندد مرو و صبر کـــن آن جاز پس صبر تـــو را او به ســـر صـــدر نشاند
نقل قول
 سپاس شده توسط دلشاد ، sahar.aseman
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۴۸ صبح توسط دلشاد.)
ارسال: #6
سلام دوستای عزیزم

من عروسم دو هفته پیش بود با غزال جون
من دو بار میکاپ داشتم فرمالیته و روز عروسی
غزال جونو دوستم معرفی کرد که بازدیدشونو رفتم
روز فرمالیتم ١١باید اماده بودم که حدود ١٠:٣٠ من حاضر بودم ولی همسرم ١١:٣٠ اومد
قبل از اون موقع با مشورت ایشون تقریبا تمام جزییات عوض شد
تقریبا تمام چیزامو با نظر ایشون انتخاب کردم نمیتونم بگم چقدر راضیم روز فرمالیته یه میکاپ لایت خیلی خیلی زیبا داشتم من خیلی بد عکسم ولی عکسام عالیییی شد میکاپم تا شب تکون نخورد بمن گفتن برای روز فرمایته از گل طبیعی استفاده کنم روی موهام با گل شلوغ و سبک وحشی برای دستم
واما روز عروسی لباس متفاوتی پوشیدم میکاپم مدیوم بود ولی اصلا غلیظ نبود مثل یه ملکه شده بودم تقریبا تو همه چیز نظر خودمم میخواستن از حجم و قد مژه تا رنگ سایه و همه چیز و نظر خودشونم میگفت و در نهایت با هم تصمیم میگرفتیم
وقتي وارد مراسم شدم ازم چشم بر نميداشتن اینجاام اومدم تشکر کنم ازتون به خاطر میکاپ فوق العادم اخلاق خوبتون سلیقه خوبتون و اینکه با اینکه وظیفه شما نبود هر کمک و نظری خواستم به بهترین شکل کمکم کردین
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar.aseman
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #7
تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط sahar.aseman
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام