• تقی زاده
  • باغ vp

میکاپ ارتیست بهناز کریمی

۱۳-آبان-۱۳۹۸, ۰۷:۳۱ صبح
ارسال: #1
میکاپ ارتیست بهناز کریمی
سلام بچه ها.من یک ماه دیگه عروسیمه.هرچی گشتم نظری در مورد بهناز کریمی تو سعادت اباد پیدا نکردم.میخواستم ببینم شما چیزی در مورد این میکاپ کارشنیدید؟؟من بین بهاره الله وردی و بهناز کریمی شک دارم کدوم رو انتخاب کنم
نقل قول
۱۳-آبان-۱۳۹۸, ۰۹:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ صبح توسط fariam.)
ارسال: #2
RE: میکاپ ارتیست بهناز کریمی
سلام من عروس بهناز کریمی بودم کارش خیلی خوبه. هم آرایشم دوام خوبی داشت هم مواد خیلی خوبی استفاده کرده بود یه کم کارش غلیظه البته معمولا به خواسته خودت آرایش میکنه اگه لایت بخوای لایت درست میکنه تنها ایرادش اینه که با خواهرش همیشه کار میکنه و اصلا کار شینیون خواهرش خوب نیست و به شدت هم آدم بداخلاقیه و کلا میره روی اعصاب آدم انقدر به همه غر میزنه آرایشگاه چهروی هم هستش که به شدت فضای ملتهبی داره همه با هم دعوا میکنند. اما خودش به تنهایی کارش از خیلی آرایشگرهای معروف مثل بهاره الله وردی که من برای نامزدیم رفتم، شبنم نظیف و  کل آرایشگرای وسمه سرمه که عروسای فامیلای ما اکثرا اونجا رفتن و نمونه کاراشون رو دیدم بهتره و خوش اخلاقه
من نامزدیم رفتم پیش بهاره الله وردی که به شدت آدم دندون گردی هستش و رفتارشون سر مسائل مالی خیلی بده. دو هفته طول کشید تا باقی پول اجاره تاج رو (که برای یه ریسه معمولی 200 تومن شد) برای من بریزن اما سمانه که تو آیشگاهشونه روزی که من رفتم قرارداد ببندم خیلی رک گفت به هیچ عنوان تخفیف نداریم. از مواد کمی استفاده میکنه که من با اینکه باغ نداشتم رسیدم تالار کل آرایشم رفته بود. کارش خیلی خوب و لایته در کل من از کارش و زیبایی صورتم خیلی راضی بودم اما با اینکه زمستون بود و منم کلا کم عرق میکنم تا یه ذره عرق کردم تمام کرم پودر صورتم رفت. ناهید ههم شینیون کارشونه کارش خیلی خوب و حرفه ایه و مدل موهام عالی بود.  اکثر کارای آرایش رو دستیاراش میکنن اما خوبیش اینه که تو یه روز بیشتر از دو تا عروس نمیگیره بر خلاف بهناز که روز عروسی من چهار تا عروس داشت و چند تا هم همراه .

در کل من همون بهناز کریمی رو پیشنهاد میکنم اما روزی که رفتید همون اول تکلیفتون رو با خواهرش روشن کنید و مدل ببرید. حتما هم تاج بخرید و ببرید چون اجاره تاج هاشون خیلی بالاست.

نقل قول
 سپاس شده توسط .hooraa
۱۳-آبان-۱۳۹۸, ۱۱:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ صبح توسط .hooraa.)
ارسال: #3
(۱۳-آبان-۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ صبح)'fariam' نوشته است:  سلام من عروس بهناز کریمی بودم کارش خیلی خوبه. هم آرایشم دوام خوبی داشت هم مواد خیلی خوبی استفاده کرده بود یه کم کارش غلیظه البته معمولا به خواسته خودت آرایش میکنه اگه لایت بخوای لایت درست میکنه تنها ایرادش اینه که با خواهرش همیشه کار میکنه و اصلا کار شینیون خواهرش خوب نیست و به شدت هم آدم بداخلاقیه و کلا میره روی اعصاب آدم انقدر به همه غر میزنه آرایشگاه چهروی هم هستش که به شدت فضای ملتهبی داره همه با هم دعوا میکنند. اما خودش به تنهایی کارش از خیلی آرایشگرهای معروف مثل بهاره الله وردی که من برای نامزدیم رفتم، شبنم نظیف و  کل آرایشگرای وسمه سرمه که عروسای فامیلای ما اکثرا اونجا رفتن و نمونه کاراشون رو دیدم بهتره و خوش اخلاقه
من نامزدیم رفتم پیش بهاره الله وردی که به شدت آدم دندون گردی هستش و رفتارشون سر مسائل مالی خیلی بده. دو هفته طول کشید تا باقی پول اجاره تاج رو (که برای یه ریسه معمولی 200 تومن شد) برای من بریزن اما سمانه که تو آیشگاهشونه روزی که من رفتم قرارداد ببندم خیلی رک گفت به هیچ عنوان تخفیف نداریم. از مواد کمی استفاده میکنه که من با اینکه باغ نداشتم رسیدم تالار کل آرایشم رفته بود. کارش خیلی خوب و لایته در کل من از کارش و زیبایی صورتم خیلی راضی بودم اما با اینکه زمستون بود و منم کلا کم عرق میکنم تا یه ذره عرق کردم تمام کرم پودر صورتم رفت. ناهید ههم شینیون کارشونه کارش خیلی خوب و حرفه ایه و مدل موهام عالی بود.  اکثر کارای آرایش رو دستیاراش میکنن اما خوبیش اینه که تو یه روز بیشتر از دو تا عروس نمیگیره بر خلاف بهناز که روز عروسی من چهار تا عروس داشت و چند تا هم همراه .

در کل من همون بهناز کریمی رو پیشنهاد میکنم اما روزی که رفتید همون اول تکلیفتون رو با خواهرش روشن کنید و مدل ببرید. حتما هم تاج بخرید و ببرید چون اجاره تاج هاشون خیلی بالاست.

منم در مورد اخلاق خواهر بهناز کریمی شنیده بودم که خیلی بده.دو دل شدم.همه میگفتن بهاره خوبه شما الان گفتید کرم پودر از صورتم کلا رفت ترسیدم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.یذره هم ادم استرسی هستم اعصابم نمیکشه اخلاق خواهرش رو تحمل کنم.
نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #4
نقل قول: 

منم در مورد اخلاق خواهر بهناز کریمی شنیده بودم که خیلی بده.دو دل شدم.همه میگفتن بهاره خوبه شما الان گفتید کرم پودر از صورتم کلا رفت ترسیدم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.یذره هم ادم استرسی هستم اعصابم نمیکشه اخلاق خواهرش رو تحمل کنم.

عزیزم روزی که من رفتم پیش بهاره یکی از شاگردای از راه دورش اومده بود و بهاره بهش داشت میگفت که چند برابر هزینه یادگیری و راه انداختن سالن رو بذار روی تبلیغ کردن و خودش هم دقیقا همینطوریه. بهاره معروف تره .
کارش هم خوبه ها اما بیش از اون تبلیغ کارش خوبه. انکار نمیکنم خیلی تمیز آرایش میکنه و کارش هم  طبیعی و قشنگه و البته لایت اما واقعا دلش نمیاد زیاد از لوازمش استفاده کنه حتی روی مدل هاش. میگم که من عقدم زمستون بود باغ هم نداشتم کلا هم آرایش خوب روصورتم میمونه و اصلا عرق نمیکنم اما آرایشم رفت. مگه اینکه خیلی تاکید کنی که باغ داری و زیاد عرق میکنی و کلا آرایش رو صورتت نمیمونه تا محکم کاری کنه.
جو سالنش هم به شدت بده. قشنگ همه با هم دشمنن بالای سر آدم که استرس داره هی همه دعوا میکنن. اون روز یکی از کارمنداش که فکر کنم اسمش مینا بود با خدمتکار سالن دعواش شد من انقدر برای اون خانم ناراحت شدم که واقعا اعصابم خورد شد.
ولی من هم تمیزی کار بهناز و هم کلیت کارش رو بیشتر پسندیدم. مخصوصا آرایش چشمش خیلی قشنگه. اگه احیانا رفتی پیش خواهر بهناز قبلش مدلی که خودت مطمئنی رو ببر و تاجت رو از جای دیگه بخر دقیقا باهاش طی کن که چی میخوای.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام