• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

میکاپ آرتیست فرزانه شاهمرادی

(جزئیات)

شهرک غرب ، خیابان ایوانک ، خیابان سیمای ایران ، کوچه سیزدهم ، پلاک 13 ، سالن مک
موبایل: 09121006861

گریم عروسآرایش عروس

میکاپ آرتیست فرزانه شاهمرادی

۳۰-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۱ صبح
ارسال: #141
RE: میکاپ آرتیست فرزانه شاهمرادی
سلام به همه دوستان عزیز .
من عروس 28 تیر 98 خانم فرزانه شاهمرادی بودم تصویر: images/smilies/heart.gif. من دختر خیلی حساسی هستم برای انتخاب میکاپ ارتیست عروسیم اکثر سالن های بنام تهران رفتم تا اینکه به سالن مک رفتم و کارهای خانم شاهمرادی عزیز دیدم خیلی خوشم امد و مهم تر ارامشی بود که تو سالن برقرار بود .  ارایش لایت و کاملا شیک اروپایی برام انجام دادن . خیلی راضی بودم هم از کار ایشون هم از کار شینیون کارحرفه ایشون . فرزانه جون کاملا خوش اخلاق و مهربون و با حوصله بودن همین به من ارامش بیشتری میداد . روزی که برای عروسیم رفتم سالن مک اصلا استرس نداشتم چون به کار ایشون و اکیپشون کاملا ایمان داشتن . راستی من درمورد رنگ مو و حتی رنگ لنز و تاج و تور سرم از فرزانه جون مشورت گرفتم و خیلی منو راهنمایی کردن و واقعا فوق العاده شدم . همه ازم تعریف کردن و مهم تر از همه خودم و همسرم بودیم که خیلی راضی بودیم. به شما نو عروس های زیبا پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده به سالن مک برید و کار خانم شاهمرادی عزیز از نزدیک ببنید که شک ندارم می پسندین. تصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Leyla skandari
۳۰-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #142
سبک کارشون لایت و اروپاییه یا نه؟ شینیونا چجوریه؟

نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #143
من ٣١ مرداد عروسیم بود و فرزانه جون میکاپ ارتیستم بود...واقعا از انتخابشون خوشحالم همه از ارایشم خوششون اومد..تا اخر شب تکون نخورد..خیلی ملیح و فوق و العاده کار گیریمشون و موادی که استفاده میکنن عالی و خیلی دلسوزن حای تو انتخاب تاج و مدل مو کلی کمک میکنن و کادرشون فوق العاده است..من هزار بار دیگه ام باشه انتخابشون میکنمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۵۵ صبح
ارسال: #144
من عروس پنج شهریور فرزانه جون بودم اول از همه از خوش قولی ایشون بگم که به من گفتن ساعت شش ارایشگاه باش و دقیقا همون ساعت خودشون هم اومدن من خیلی استرس دیررسیدن برای آتلیه رو داشتم ولی به خاطر دقیق و خوش قول بودن ایشون وقتی رسیدم باغ برای آتلیه عکاس ها هنوز نرسیده بودن و همه میگفتن چقد زود آماده شدی و همه ی ارایشگرها با تاخیر عروس رو میفرستن نکته دیگه اینکه ارایش من به قدری سبک و طبیعی بود که چند نفر از فامیل گقته بودن انگار صورتم بدون کرم انقدر صافه و با وجوداینکه من هم ناهار خوردم هم نوشیدنی تازه بدون نی ارایشم اصلا تغییر نکرد و اخرشب همسرم میگفت ارایشم هنوز مث صبح مونده و بعد عروسی خیلی ها از من آدرس و پیج ارایشگرم رو پرسیدن یکی از چیزایی که تو آرامش ما عروسا برای روز عروسی خیلی مهمه محیط ارایشگاه و اخلاق میکاپ ارتیسته محیط و جو جوری یود که به شما ارامش میداد و مثل خیلی ازارایشگاه ها شلوغ و پر از کار عروس نبود و این باعث میشه هم عرس و هم میکاپ کار آروم باشن و خود فرزانه جون بسیار پرانرژی و خوش اخلاق بودن و مهمتر از همه نظرمنو توی انتخاب رنگ رژ و سایه پرسیدن و روز تست میکاپم چند تا رنگ برام تست کردن درکل من اگربه عقب برگردم بازم فرزانه جون رو انتخاب میکنم چون سبک ارایش شون به روز هست و بسیار هنرمند و دقیق هستن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام