• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

میکاپ آرتیست فرزانه شاهمرادی

(جزئیات)

شهرک غرب ، خیابان ایوانک ، خیابان سیمای ایران ، کوچه سیزدهم ، پلاک 13 ، سالن مک
موبایل: 09121006861

گریم عروسآرایش عروس

میکاپ آرتیست فرزانه شاهمرادی

۱۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #31
RE: میکاپ آرتیست فرزانه شاه مرادی ( چهره های 1 )
نه واقعیت فعلا هیچ جا نرفتم برای دیدن عروس زنده هرچی بوده از رو عکسا دیدم این آرایشگاه رو هم دیدم واقعا همه راضی ان نظرم جلب شد .جیب من وهمسرم یکیه آمار پول همدیگه رو داریم یواشکی نداریم.چی میشد یکم این آرایشگرا بعضی عروسارو درک میکردن و تخفیف میدادن چی میشه مگه تو 100 تا به یکی اینجوری تخفیف بدن جای دوری نمیره بخدا.

هر چه دلت خواست نه آن میشود ، هرچه خدا خواست همان میشود.با عشقم خوشبختمممممممم
جهیزیه : 100 %
خونه :100%
آتلیه :100% دیدنو
آرایشگاه : 100% بهاره الله وردی
تالار :100%
لباس عروس :50%
لباس داماد :100%
تاریخ عروسی : 22 بهمن ماه ، روز پیروزی ماBig Grin
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ عصر توسط gol banoooo.)
ارسال: #32
اره واقعا منم باهات موافقم
این سالن ک از نظر تخفیف دادن صفره, به مدیر سالنم انقققدر اخلاقش خوبه نمیشه حرف زد!!
عزیزم نگران نباش حالا, سالنای خوب دیگه هم هستن با قیمتای پایینتر, اگر دوس داشتی تو پی وی برام پیام بذار ک چه مسیرایی برات خوبه شاید بتونم کمکت کنم:)

خدای خوب و مهربونم ازت میخام که مراسم همه نوعروسا همونطور که دوست دارن برگزار شه و...
استرس ازشون دور شه
الهی آمییییین
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #33
رفتم عروس فرزانه شاه‌مرادی رو دیدم، آرایش ملایم و ملیحی داشت. خودش رژ قرمز رنگ خواسته بود و البته خط چشم که خب مثل سایه بالای چشم خورده بود، موهاشم باز درست کرد و انصافا تمیز بود آرایشش. فعلا یکی از انتخابام همینجاست. گفت آلبومم قدیمی‌ئه و تو محرم آلبوم جدیدم رو می‌زنم حتما. عکساش فعلا تو گوشیه. قبل و بعد آرایش. به نظرم گریمش خوب بود. رنگ کانسیلر دور چشم خیلی متفاوت نبود با پوست صورت که خب طبیعی‌تر جلوه می‌کرد صورت. به نظرم با توجه به قیمتش کارش خوبه. حالا فعلا دارم می‌گردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۸-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #34
من عروس فرزانه جون بوذم و بعد اونهمه استرس بالخره مراسمم تموم شد
از کار و اخلاق فرزانه جون فوق العاده راضی بودم, با اینکه چند بار ازشون خاستم ارایش چشممو عوض کنن اما ایشون خیلی باحوصله ب حرفام گوش دادن و در نهایت کاری ک ازش رضایت کامل داشتم بهم تحویل دادن و عالی بود
ارایشمم تا اخر شب اصلا تکون نخورد,حتی رژ خودشونو بهم دادن ک در صورت نیاز ترمیم کنم ولی استفاده نشد
در کل عالی بود و راضی بودم خداروشکر

و اما شینیون.... در مورد شینیون من مدل دیگه ای رو میپسندیدم ک گفتن بهم نمیاد و ی مدل دیگه برام درست کردن, در کل بد نبود مدلش بهم میومد اما فقط من نارضایتیم اینجاست ک دوس داشتم شینیونم مثل میکاپم باهم اینور اونور کنیم تا ب ی مدل واحد برسیم ک هم بهم بیاد هم باب میلم باشه... ولی خب اینکارو نکردن برام و فقط گفتن مدل خودت بهت نمیاد و خودشون ی مدل جمع درست کردن
البته ی کم برا مدل جلوش نظر دادم انجام داد خداروشکر

از اونجایی ک اینجا تاپیک فرزانه جونه باز در مورذ ایشون میگم ک عالی بود, امیدوارم همه عروسا از میکاپ و شینیونشون راضی باشن

خدای خوب و مهربونم ازت میخام که مراسم همه نوعروسا همونطور که دوست دارن برگزار شه و...
استرس ازشون دور شه
الهی آمییییین
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
۱۸-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #35
منم پنجشنبه رفتم با فرزانه جون قرارداد بستم
می تونم بگم واقعا کارش عالیه
من برای عقدم پیش سمیه تو همین ارایشگاه بودم الان از اینجا رفته اما می تونم بگم اگه کارای فرزانه جون رو دیده بودم هیچوقت با سمیه برنمی داشتم

عقد: 94/05/29
عروسی:94/09/25
تالار:فرهنگیان جردن عالی
آتلیه : آگرین محشر عالی
آرایشگاه:چهره ها فرزانه جون بینظیر بود
مزون: صبا ممنون از خانم محمدی که عالی بود

خدایا شکرت من و عشقم بهم رسیدیمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
۱۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مهر-۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ صبح توسط sh_ghanbari1985@yahoo.com.)
ارسال: #36
سلام من دوشنبه گذشته عروسیم بود
میکاپ آرتیستم فرزانه شاه مرادی بود
عالییییییییییییییییی شده بودم
دقیقا همونی که میخواستم شده بودم
دست گلش درد نکنه

آشنایی: 92/09/24
خواستگاری : 93/02/18
بله برون : 93/02/26
عقد : 93/03/06
عروسی : 94/07/13
تالار : رویال پارس تهرانپارس
آرایشگاه : چهره ها 1
آتلیه : کومه شعبه برج سفید
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #37
من 13 مهر عروس فرزانه جون بودم همه چیز عالیییییییییییییییییییییییییییی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #38
عزیزم کار موهات با کی بود؟

عقد: 94/05/29
عروسی:94/09/25
تالار:فرهنگیان جردن عالی
آتلیه : آگرین محشر عالی
آرایشگاه:چهره ها فرزانه جون بینظیر بود
مزون: صبا ممنون از خانم محمدی که عالی بود

خدایا شکرت من و عشقم بهم رسیدیمAngel
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #39
سلام به همگی.
من عروس 1 ماه پیش فرزانه جون بودم. البته چون مراسم فرمالیته هم داشتم 2 بار عروس ایشون شدم.
واقعا کارش فوق العاده زیبا و شیکه. من همیشه بزرگترین نگرانی های عروسیم آرایشگاهم بود که خوشبختانه بعد از پرس و جو زیاد به فرزانه جون رسیدم. ایشون بر خلاف خیلی جاها که فقط آلبوم فتوشاپ شده نشون میدن توی گوشیشون هم عکس قبل و بعد عروس ها رو نشون میدن که واقعا کارش حرف نداره. با یه آرایش خیلی شیک و ملایم چهره های عروس خانم ها رو از این رو به اون رو میکنن.
اخلاق خودش هم که ماهه.خیلی مهربون و دوست داشتنی به همه ی حرفات گوش میده، حواسش به همه ی کارات هست، انتخاب تاج، مدل مو، لنز، ناخن و ... . خدایی خیلی پیشش احساس راحتی میکنی، که این موضوع خیلی مهمه.
یه موضوع دیگه که توی روز عروسی خیلی مهمه آن تایم بودن آرایشگره که آتلیه ها هم اینو تاکید میکنن اما فرزانه جون خیلی خوش قوله دقیقا سر همون ساعت که میخوای آمادتون میکنن.
من این دوبار که رفتم پیششون بی نهایت راضی بودم. میکاپش حرف نداره مرحله مرحله هم اجازه میدن خودتو توی آینه ببینی. من که فوق العاده حساسم ولی نتونستم یه چیز کوچیک پیدا کنم که بگم اینجارو درست کنید.
آرایشم هم اصلا تکون نخورد تا وقتی که رفتم زیر دوشBig Grin
بهترین شب زندگیمو با آرایش زیباش واسم قشنگتر کرد.
به همه ی عروس خانوم های گل پیشنهاد میکنم حتما حتما به ایشون یه سر بزنید اون موقع با خیال راحت انتخاب درستتون رو میکنید.Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مهر-۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ عصر توسط sepideh_j.)
ارسال: #40
(۲۶-فروردين-۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ عصر)faranak23 نوشته است:  
(۲۲-فروردين-۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ عصر)Black Velvet نوشته است:  بچه ها من عکس کارهاشون رو دیدم خوشم اومده کسی نرفته از نزدیک ازشون عروس ببینه ؟

سلام من عروس چند وقت پیشش بودم و قبلش هم رفتم 2.3 تا عروس ازش دیدم.اگه نظر منو میخوای کلا من آدم سخت

پسندی هستم خیلی جاها رفتم و گشتم .به نظر من کار فرزانه شاه مرادی فرق میکنه . سبکش ,استایلش خیلی فرق میکنه با

کارهای بقیه .میشه گفت اروپایی و به روزه.در ضمن خیلی مهربونه و به نظر آدم خیلی احترام قائله و مهمتر از همه آرامشیه که

تو کارش داره به تو انتقال میده.Angel

سلام من 2 هفته پیش عروس فرزانه جون بودم
سبک کارشون منحصر به فرده در کنار اینکه بسیار خانم محترم و با اخلاقی هستند
با وجود اینکه در کارشون بسیار حرفه ای هستند ولی برای نظرات من هم احترام قائل شدند
غیر از اینکه میکاپ آرتییست قابلی هستند خیلی هم دوست داشتنی هستند و خوشحالم که عروسشون بودمHeartHeartHeart

(۲۲-فروردين-۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ عصر)Black Velvet نوشته است:  بچه ها من عکس کارهاشون رو دیدم خوشم اومده کسی نرفته از نزدیک ازشون عروس ببینه ؟

سلام من عروس چند وقت پیشش بودم و قبلش هم رفتم 2.3 تا عروس ازش دیدم.اگه نظر منو میخوای کلا من آدم سخت

پسندی هستم خیلی جاها رفتم و گشتم .به نظر من کار فرزانه شاه مرادی فرق میکنه . سبکش ,استایلش خیلی فرق میکنه با

کارهای بقیه .میشه گفت اروپایی و به روزه.در ضمن خیلی مهربونه و به نظر آدم خیلی احترام قائله و مهمتر از همه آرامشیه که

با وجود اینکه در کارشون بسیار حرفه ای هستند ولی برای نظرات من هم احترام قائل شدند
غیر از اینکه میکاپ آرتییست قابلی هستند خیلی هم دوست داشتنی هستند و خوشحالم که عروسشون بودمHeartHeartHeartNew1New1

غیر از اینکه میکاپ آرتییست قابلی هستند خیلی هم دوست داشتنی هستند و خوشحالم که عروسشون بودمHeartHeartHeartNew1New1

غیر از اینکه میکاپ آرتییست قابلی هستند خیلی هم دوست داشتنی هستند و خوشحالم که عروسشون بودمHeartHeartHeart
ضمنا کیفیت کارشن انقدر بالا بود که تا آخر شب آرایش من کوچکترین تغییری نکردNew1New1Wink

ضمنا کیفیت کارشون انقدر بالا بود که تا آخر شب آرایش من کوچکترین تغییری نکردNew1New1Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام