• باغ vp
  • تقی زاده

میکاپ آرتیست فرزانه شاهمرادی

(جزئیات)

شهرک غرب ، خیابان ایوانک ، خیابان سیمای ایران ، کوچه سیزدهم ، پلاک 13 ، سالن مک
موبایل: 09121006861

گریم عروسآرایش عروس

میکاپ آرتیست فرزانه شاهمرادی

۷-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #11
RE: میکاپ آرتیست فرزانه شاه مرادی ( چهره های 1 )
میشه قیمت پکیجاشونو بگید خانوما

خدای خوب و مهربونم ازت میخام که مراسم همه نوعروسا همونطور که دوست دارن برگزار شه و...
استرس ازشون دور شه
الهی آمییییین
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
۹-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ عصر توسط مانا26.)
ارسال: #12
سلام دوستای گلم
من دخترخالم عروسیش تهران بود و عروس فرزانه جون شد خالم و دخترخاله (خواهر عروس )هم که به عنوان همراه اونجا شینیون و میکاپ شدن ..
اول از مادر عروس که خالم هستن بگم که میکاپ و شینیونشون فوق العاده شیک شده بود! آرایش عالییی که تا آخر شب آخ نگفت . مدیومم بود موهاشم که شینیونش خیلی خیلی خوشگل بود بعد جالبه که رنگ موهای خودش.... دقیق نمیتونم بگم. بین بلوندو یخی و دودی بود . هر چی که بود خیلی خوشرنگ بود بعد موهای اضافی که تو شینیونش به کار برده بودند سر سوزن تفاوت رنگ با موی خودش نداشت . خلاصه خیلی طبیعیو شیک بود . شینیونشم بسته بود . خواهر عروسم که اونم خیلی خوشگل شده بود یه آرایش لایت داشت . موهاشو یه طرف صورتش یه شینیون متوسط قشنگو تمیز در آورده بودند و ازش یه تیکه مو هم اضافه کرده بودند رو شونه اش . اونم با اینکه خیلی رقصید آرایشش تکون نخورد. چیزی که نظرمو خیلی جلب کرد این بود که آرایش هر سه نفر عروس و همراه خیلی تمیز و شیک بود .
از دخترخالمم که عروس شد بخوام بگم عالی شدعالی
آرایش فوق العاده عالی لباشو طوری برجسته کرده بود که هم طبیعی بود هم کلی تغییر کرده بود چون دخترخالم لبای کوچیکی داره ولی بطرز تمیزی هم لبارو برجسته کرده که هم خیلی طبیعی بود هم کلی تغییر کرده بود و خوشکل شده بود . برای شینیون هم خیلی ایده داده بود که چی بصورتش میاد چون دخترخالم صورت پری داره جوری موهاشو درست کرده بودن که صورتش لاغرتر بشه خیلی خوب شده بود و تا یادم نره بگم دخترخالم که عروس اینجا بود بینهایت از اخلاق خوب و حوصله ای که برای درست کردن شینیون داشتن واسم تعریف کرد و خیلی راضی بود
ولی در کل پیشنهاد میکنم برای روزی که تو سالن عروس دارن برید از نزدیک نمونه کار رو ببینید خودتون متوجه تمیزی کار میشید .

شروع مجدد اردیبهشت94
وزن فعلی :69
هدف اولیه:60
هدف نهایی 50
نقل قول
 سپاس شده توسط elir ، mashaza ، gol banoooo ، A.Bidel
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #13
من یه ارایشگاه می شناختم به اسم چهره ها تو ظفر
سارا و سرور
این همونه
نقل قول
 سپاس شده توسط elir
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #14
نه عزیزم
اونی نیست که شما میگی
چهره های 1 آرایشگاه قدیمی و پرمشتری ای هست که قدمته چندین ده ساله داره
میکاپ کار فوق العاده ای هم داره که این تایپیکشه

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط mashaza
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #15
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ عصر)مانا26 نوشته است:  سلام دوستای گلم
من دخترخالم عروسیش تهران بود و عروس فرزانه جون شد خالم و دخترخاله (خواهر عروس )هم که به عنوان همراه اونجا شینیون و میکاپ شدن ..
اول از مادر عروس که خالم هستن بگم که میکاپ و شینیونشون فوق العاده شیک شده بود! آرایش عالییی که تا آخر شب آخ نگفت . مدیومم بود موهاشم که شینیونش خیلی خیلی خوشگل بود بعد جالبه که رنگ موهای خودش.... دقیق نمیتونم بگم. بین بلوندو یخی و دودی بود . هر چی که بود خیلی خوشرنگ بود بعد موهای اضافی که تو شینیونش به کار برده بودند سر سوزن تفاوت رنگ با موی خودش نداشت . خلاصه خیلی طبیعیو شیک بود . شینیونشم بسته بود . خواهر عروسم که اونم خیلی خوشگل شده بود یه آرایش لایت داشت . موهاشو یه طرف صورتش یه شینیون متوسط قشنگو تمیز در آورده بودند و ازش یه تیکه مو هم اضافه کرده بودند رو شونه اش . اونم با اینکه خیلی رقصید آرایشش تکون نخورد. چیزی که نظرمو خیلی جلب کرد این بود که آرایش هر سه نفر عروس و همراه خیلی تمیز و شیک بود .
از دخترخالمم که عروس شد بخوام بگم عالی شدعالی
آرایش فوق العاده عالی لباشو طوری برجسته کرده بود که هم طبیعی بود هم کلی تغییر کرده بود چون دخترخالم لبای کوچیکی داره ولی بطرز تمیزی هم لبارو برجسته کرده که هم خیلی طبیعی بود هم کلی تغییر کرده بود و خوشکل شده بود . برای شینیون هم خیلی ایده داده بود که چی بصورتش میاد چون دخترخالم صورت پری داره جوری موهاشو درست کرده بودن که صورتش لاغرتر بشه خیلی خوب شده بود و تا یادم نره بگم دخترخالم که عروس اینجا بود بینهایت از اخلاق خوب و حوصله ای که برای درست کردن شینیون داشتن واسم تعریف کرد و خیلی راضی بود
ولی در کل پیشنهاد میکنم برای روزی که تو سالن عروس دارن برید از نزدیک نمونه کار رو ببینید خودتون متوجه تمیزی کار میشید .

برای عروس وهمراه چقدر شد؟
نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #16
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ عصر)gol banoooo نوشته است:  من زنگ زدم قیمتشونو گرفتم:۱۵۰۰ بدون رنگ مو
موندم برم اینجا یا گلبانو تقریبا هم قیمتم هستن, کسی هست کار هردو جارو دیده باشه کارشونو برام مقایسه کنه؟؟
ممنون میشم کمکم کنید خیلی درگیرم!

عزیزم این سلیقه ایه
ولی خوب من خودم کار فرزانه شاهمرادیو خیلی بیشتر از عروسای گل بانو قبول دارم
دختر خالم عروس گل بانو بود به نظرم اصلا خوب نشده بود
بازم میگم سلیقه ایهHeartHeartHeartHeart

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط gol banoooo
۲-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-خرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ عصر توسط samaneh69.)
ارسال: #17
سلام دوستای گل من مهر عروسیمه خییلی نگرانم بابت ارایشگاه .توی ارایشگاها اخر سر بین فرزانه شاهمرادی و نسیم عقیلی و فاطیما روحی موندم لطفا لطفا لطفا منو راهنمایی کنید خیییلی ممنووون

لطفا اگه کسی عروس فرزانه بوده راجع به کارش راهنمایی کنه
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #18
پگاه جان خیابان ملاصدرا خیابان شیراز شمالی میدان شیراز ساختمان ایران سکنا

دانی از زندگی چه می خواهم؟
من تو باشم تو پای تا سر تو
زندگی گر هزار باره بود بار دیگر تو بار دیگر تو !
نقل قول
۱۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #19
منم چنتا عروس از فرزانه جون دیدم خوشم اومد, چون فوق العاده حساسم به ارایش زیاد و اینجا بنظرم از این جهت ادم میتونه خیالش راحت باشه
ولی واسه شینیون نمیدونم خوبه یانه چون عروسایی ک من دیدم موهاشون از این مدل بالاها بود ولی من پایینی میخام نمیدونم کارشون چجوریه

خدای خوب و مهربونم ازت میخام که مراسم همه نوعروسا همونطور که دوست دارن برگزار شه و...
استرس ازشون دور شه
الهی آمییییین
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #20
خانوما کسی از اینجا جدیدا عروس ندیده؟؟

استرس ازشون دور شه
الهی آمییییین
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام