• جوهرات نوبل
  • آرایشگاه مدیس

میکاپ آرتیست ستاره محبی

۱۵-تير-۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #21
RE: میکاپ آرتیست ستاره محبی ( سالن زیبایی گل جردن )
بچه ها اینجا ویژه چقدر میگیرن؟
نقل قول
 سپاس شده توسط لیلیناز
۲۲-تير-۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #22
نیکا جون چند مدل میکاپ خود ستاره جون داره که از 200 شروع میشه تا 800. قیمت شینیون سالن هم 85 تومنه

دانی از زندگی چه می خواهم؟
من تو باشم تو پای تا سر تو
زندگی گر هزار باره بود بار دیگر تو بار دیگر تو !
نقل قول
 سپاس شده توسط nika n
۲۴-تير-۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #23
(۲۲-تير-۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ عصر)HEDIEHHHHHH نوشته است:  نیکا جون چند مدل میکاپ خود ستاره جون داره که از 200 شروع میشه تا 800. قیمت شینیون سالن هم 85 تومنه

مرسی عزیزم، فرقشونو میدونی؟ دویستیه با هشتصدیه چه فرقی داره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط HEDIEHHHHHH
  • آرته
۲۴-تير-۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ عصر توسط HEDIEHHHHHH.)
ارسال: #24
اگر اشتباه نکنم مثلا" میکاپ ساده بود ، گریم و فتوگریم. فتوگریم هم اینطوری که من برداشت کردم اینه که گریم مناسب عکاسیه. من یکی از دوستام ساقدوش عروس بود چند وقت پیش رفته بود پیشش راضی بود فکر کنم 390 با مو پرداخت کرده بود و گریم بود حالا دقیق نمی دونم کدوم گریم ولی من که عکسش رو دیدم خیلی ساده و شیک بود. میگفت موندگاریش هم خوب بوده یکی دیگه از دوستاش هم باهاش رفته بود که آرایش معمولی برداشته بود و هزینه دقیقش رو نمیدونم ولی عکس اون هم دیدم خیلی خوب شده بود.

دانی از زندگی چه می خواهم؟
من تو باشم تو پای تا سر تو
زندگی گر هزار باره بود بار دیگر تو بار دیگر تو !
نقل قول
 سپاس شده توسط nika n
۲۴-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #25
(۲۴-تير-۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ عصر)HEDIEHHHHHH نوشته است:  اگر اشتباه نکنم مثلا" میکاپ ساده بود ، گریم و فتوگریم. فتوگریم هم اینطوری که من برداشت کردم اینه که گریم مناسب عکاسیه. من یکی از دوستام ساقدوش عروس بود چند وقت پیش رفته بود پیشش راضی بود فکر کنم 390 با مو پرداخت کرده بود و گریم بود حالا دقیق نمی دونم کدوم گریم ولی من که عکسش رو دیدم خیلی ساده و شیک بود. میگفت موندگاریش هم خوب بوده یکی دیگه از دوستاش هم باهاش رفته بود که آرایش معمولی برداشته بود و هزینه دقیقش رو نمیدونم ولی عکس اون هم دیدم خیلی خوب شده بود.

مرسی دوستمNew1
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #26
سلام به همه من امروز سالن گل بودم ستاره جون گفت فردا عروس داره منم گفتم میشه تو نوعروس بگم گفتن باشه اخه وقتى عروس دارن به خاطر آرامش عروس بازدید نمیزارن خلاصه تو اینستا هم گذاشتن منم اومدن به شما اطلاع بدم دوست جونا

ارايشگاه : ستاره محبى بهترينننننن
اتليه : رابى
گل : دوستم
تشريفات : مشيرى عالى
نقل قول
 سپاس شده توسط HEDIEHHHHHH ، dianasrv
۲۷-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #27
Exclamation RE: میکاپ آرتیست ستاره محبی ( سالن زیبایی گل جردن )
من عروس ستاره جون بودم ١٩ خرداد سالن گل جردن خیلی استرس داشتم سپردم دست خودشون تو مراسمم هرکی منو میدید فقط میگفت عالی ، آرایشم با لباسم کامل ست شده بود موهامم کار لیلا جون بود عالی بود عالی بود همه چی
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ صبح توسط اوزجان.)
ارسال: #28
میشه قیمت پکیج عروس و بگین

کار میکاپ کدومشون خوبه دوستان؟
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #29
تا جاییکه من میدونم از ١٥٠٠ تا ٢٥٠٠ که ٢٥٠٠ یک میکاپ شینیون مراسم دیگه هم داره به جز همه خدمات من ١٠٠٪ میگم فقط ستاره محبى

ارايشگاه : ستاره محبى بهترينننننن
اتليه : رابى
گل : دوستم
تشريفات : مشيرى عالى
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #30
شینیون هم خودشون انجام میدن؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام