• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

میکاپ آرتیست بهاره الله وردی

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
میکاپ آرتیست بهاره الله وردی
متخصص و مدرس گریم و میکاپ عروس
فارغ التحصیل دانشگاه هنر تهران

شماره تماس:
4942 903 0910

آدرس:
شهرک غرب.سالن زیبایی آنیتا
 سپاس شده توسط Aroose aseman ، nazi_mk ، eliahamdy
۲۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #2

میکاپ آرتیست بهاره اله وردی
HeartHeartHeart

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
 سپاس شده توسط nonoo ، ...آرامش... ، mahya1369 ، Sana M
۲۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ عصر توسط Sana M.)
ارسال: #3
RE: سالن بهاره اله وردی
بهاره اله وردی شاگرد استاد معیریان بوده. قبلا کارش گریم سینمایی بوده ولی در حال حاضر کار میکاپ و عروس انجام می ده. کارهاش تو اینستا و عکس یکی از بچه های سایت که رفته بود پیشش، خیلی توجهم رو جلب کرد. برای همین خودم رفتم و کارش رو دیدم. ساقدوش هام قراره برن پیش بهاره و اگر خودم آرایشگاه انتخاب نکرده بودم حتما به عنوان یه گزینه بررسیش می کردم. ممنون می شم اگر تجربه ای در موردش دارید تو این تاپیک به اشتراک بگذارید.
آدرس اینستاگرامش: http://instagram.com/baharehallahverdi.makeup/
شماره موبایلش: 09109034942
 سپاس شده توسط لی لی 68 ، Aroose aseman ، ...آرامش... ، mahya1369 ، شیدا شاملو
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۲۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ عصر توسط لی لی 68.)
ارسال: #4
خب یکی از بچه ها منم دیگه Big GrinBig Grin
البته عکسمو بدون اجازه گذاشته بودند اینستا !
النا به من گفت عکس رو برای مشتریای داخل سالن میگیره !
اعتراض که کردم از پیج مدیر سالن برداشتند گذاشتند تو پیج النا !
البته مطمئنم بهاره اصلا از این اخلاقا نداره و از این کارا نمیکنه
چون خودش به من وایبر زد که من نمیدونستم اگر میدونستم نمیزاشتم بزارند New2
بهاره جون خیلی دختر مودب و باحوصله ای ولی دستش کنده !!!
برام تعریف کرد که گریمور سینما بوده و به خاطر مشکلات کمر درد و ساعت کاری بد دیگه فقط تو سالن کار میکنه و شاگرد استاد معیریان بودند
من با این که میکاپ ساده خواسته بودم ولی خودش گفت چون عقد محضریته من واست بیشتر کار میکنم و به قول خودش با همون هزینه واسم ویژه کار کرد
کرم پودری که واسم زد والا شیشه استی لادر بود ولی راستش من خیلی بعید میدونم که این آرایشگاه ها حتی واسه عروس هم از این مارکا استفاده کنند. در کل تاحالا نشده برم آرایشگاه و از کیفیت پوستم راضی باشم این جا هم بهاره جون کلی وقت گذاشت واسه پوستم و صورتمو با کرم پودر ماساژ داد ولی من پوستمو دوس نداشتم چروک چروک شده بود
کار گریمش خوب بود بینی رو خوب خط انداخت
من از آرایش چشمام راضی بودم ولی خب به نظرم غلیظ بود هرچند که اطرافیان میگفتن نه خوبه ولی من خودم خیلی کمتر از اینا دوس دارم
از مژه هام بی نهایت راضی بودم خیلی خیلی عالی واسم مژه دونه ای کار کرد که خیلی خوب و یکدست و تمیز بود
باز سوالی داشتین در خدمتم
راستی عکس موهامم که تو همون سالن النا درست کرد تو تاپیک مدل مو در روز عروسی گذاشتم
 سپاس شده توسط Sana M ، Aroose aseman ، ...آرامش... ، mahya1369 ، maryam.2015 ، گلمهر ، گلوریا ، secret ، *IRIS*
۲۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #5
محیاجون من ساقدوشام 8 فروردین می رن پیش بهاره. اگر عجله نداری صبر کن تا اون موقع. البته فکر کنم قبل از 8 فروردین هم عروس یا آرایش داشته باشه.
۲۴-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #6
منم پیش بهاره رفتم کارش خیلی عالیه ،نمونه کاراش هم تو اینستا هست،خیلی شیک و تمیز درست میکنه،اخلاقش همدخیلی خوبه،منم اینجارو پیشنهاد میکنم
 سپاس شده توسط ...آرامش... ، Sana M ، Aroose aseman ، maryam.2015
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #7
برای عروسیت رفتی سوری جان؟
 سپاس شده توسط soorati6925
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #8
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ عصر)Sana M نوشته است:  برای عروسیت رفتی سوری جان؟

نه عزیزم برای عروسی دختر داییم،ولی اون روزی که من رفتم عروس داشت خیلی خوب درست کرد ،2تا خانم هم اومده بودن عروس ببینن،من رو که خیلی خوب درست کرد ،باز خودت عزیزم زنگ بزن ببین کی عروس دارن برو ببین،من که خیلی از کارش خوشم اومدهNew1
 سپاس شده توسط ...آرامش... ، Aroose aseman
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #9
منم کار میکاپ ازش دیدم. عروس نبود ولی خوشم اومد. البته خیلی با دقت نرفتم از جلو ببینم ولی خواهرم قبلش رفته بود کار بهاره و چند تا آرایشگر دیگه رو دید و اینجا رو انتخاب کرد. امیدوارم بعد عروسیم هم بیام بگم از کارش برای ساقدوشام راضی بودم.
 سپاس شده توسط Aroose aseman ، ...آرامش... ، سوری20 ، Hamta naz
۶-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #10
کارای بهاره خیلی شیکههههههHeart هفته دیگه برای یه عروسی خیلی مهم می رم پیشش برا آرایش ویژه. می یام می گم راضی بودم یا نهNew1
 سپاس شده توسط چکاوک ، ...آرامش... ، سوری20
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام