• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

میکاپ آرتیست الهام قهرمانی

۶-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-خرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1

بازدید عروس جمعه دهم اردیبهشت
تخفیف 50%
در سالن زیبایی رونیکا

آدرس: سعادت آباد.میدان کاج.سرو شرقی.پلاک153.طبقه اول
تلفن:
09127162052
88991001
22061267

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط فریباا
۸-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #2
میکاپ آرتیست الهام قهرمانی++بازدید عروس در تاریخ 21 خرداد 1395
سلام خانم قهرمانی
من بازدید عروس سالنتون رو اومدم و خیلی کارتون رو دوست داشتم خیلی تمیز بود
قرارداد هم قراره ببندم ولی باز روز شو میام چون دوست دارم بیشتر با سلیقه شما اشنا بشم
یکی از گزینه هام هستید Wink

نامزدیم شد 21 اردیبهشت
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #3
نمونه کارتون رو دیدم. دوست داشتم. تمیز بودن کار خیلی مهم که توی کارای شما پیداست. البته از نزدیک ببینی خیلی بهتره. من حتما برای روز شو میام
میتونم بپرسم کدوم سالن کار میکنید؟
و قیمت میکاپ عروس چقدره؟
قیمت فرمالیته رو هم اگه میشه بهم بگین
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #4
من تصمیم گرفتم همه این شو ها رو برم و بیام تو نو عروس برای دوستان توضیح بدم Hehe!
امان از بیکاری و بی شوهری 3 (12)3 (12)3 (12)
چون بقیه دوستان وقت نمیکنن همه رو برن من میرم Big Grin

عروس آینده ... Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده کدبانو ، ahoo27 ، asiii ، Leilaehtesham
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۷:۱۶ عصر
ارسال: #5
من برای روز شو رفتم. جواب سوالمم خودم گرفتم. ایشون میکاپ کار آرایشگاه رونیکا هستن.
عزیزم خسته نباشید برای دیروز ممنون. کاراتون رو دوست داشتم..Smile
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #6
بچه ها من نتونستم بیام ببینم میشه دقیق از کارشون بگید که چه طور بوده کارشون , ؟؟؟

کنار تو شادترینم Angel
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ عصر توسط hamideee.)
ارسال: #7
سلام بچه ها
تو تاپیک سالن رونیکا نوشتم درباره بازدید دیروز
من, هم البومشون رو دیدم هم کارشون رو و دوست داشتم
دوتا مدل هایی که کار کرده بودن خیلی خوب بود شینیون هاشونم که خانم لیلا زده بودن خیلی خوب بود

دوستای گلم من دیروز رفتم شو سالن رونیکا
4 تا عروس داشتند که شینیون ها همه کار خانم لیلا بود
من شخصا شینیون ها رو دوست داشتم به جز یکی که باز بود که البته اگه رنگ موهاش تیره تر بود بهش میومد بیشتر
اما 3 تا مدل های دیگه خیلی خوب بود شینیون ها که خیلی سفت و خوب هم زده شده بودن و به خود مدل ها و مدل لباس هاشونم خیلی میومد
از اخلاق پرسنلشون هم خیلی خیلی خوشم اومد همشون خوش برخورد بودن و کامل برام همه چیز رو توضیح میدادن آلبوم کارهاشون رو نشونم دادن
میکاپ کار هاشونم خیلی خوب توضیح میدادن من پرسیدم که ایا همه عروس ها رو هاشور میزنن ابروهاشون رو گفتن که قبل مراسمشون میرن و رنگ پوس و پاکسازی و مدل ابرو و همه چیز رو مشخص میکنن بسته به سلیقه خود عروس
خب سالن خوبی داشتن ادرسشونم سعادت اباد بود خیلی راحت پیدا کردم
میکاپ ها رو دوست داشتم که دوتا از عروس ها کار خانم الهام و دوتا کار خانم مروا بود
تقریبا تعداد زیادی هم قرارداد بستن که خودش نشون میداد که خیلی ها راضی بودن از کارشون
به نظر من جمع خیلی خوبی دارن در کنار هم ....
مدل لباس هاشونم قشنگ بود

عروس آینده ... Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط dorsa.m ، mahya1369
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #8
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ عصر)hamideee نوشته است:  سلام بچه ها
دوتا مدل هایی که کار کرده بودن خیلی خوب بود شینیون هاشونم که خانم لیلا زده بودن خیلی خوب بود

من شخصا شینیون ها رو دوست داشتم به جز یکی که باز بود که البته اگه رنگ موهاش تیره تر بود بهش میومد بیشتر
اما 3 تا مدل های دیگه خیلی خوب بود شینیون ها که خیلی سفت و خوب هم زده شده بودن و به خود مدل ها و مدل لباس هاشونم خیلی میومد
از اخلاق پرسنلشون هم خیلی خیلی خوشم اومد همشون خوش برخورد بودن و کامل برام همه چیز رو توضیح میدادن آلبوم کارهاشون رو نشونم دادن
میکاپ کار هاشونم خیلی خوب توضیح میدادن من پرسیدم که ایا همه عروس ها رو هاشور میزنن ابروهاشون رو گفتن که قبل مراسمشون میرن و رنگ پوس و پاکسازی و مدل ابرو و همه چیز رو مشخص میکنن بسته به سلیقه خود عروس
میکاپ ها رو دوست داشتم که دوتا از عروس ها کار خانم الهام و دوتا کار خانم مروا بود
تقریبا تعداد زیادی هم قرارداد بستن که خودش نشون میداد که خیلی ها راضی بودن از کارشون
مدل لباس هاشونم قشنگ بود

مرسی گلم

وقتی خیلیا قرار داد ببندن خوب مشخص میشه که کارشون خوب بوده من تازه بنر جدیدشون رو دیدم انگار بازم بازدید گذاشتن . خیلی خوبه اگه بتونم برم هفته اینده رو ...

کنار تو شادترینم Angel
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #9
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ عصر)hootsa نوشته است:  
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ عصر)hamideee نوشته است:  سلام بچه ها

مدل لباس هاشونم قشنگ بود

مرسی گلم

وقتی خیلیا قرار داد ببندن خوب مشخص میشه که کارشون خوب بوده من تازه بنر جدیدشون رو دیدم انگار بازم بازدید گذاشتن . خیلی خوبه اگه بتونم برم هفته اینده رو ...

عزیزم کارشون و قیمتشون ارزش دیدن داره حتما یه تایمی در نظر بگیر و برو ببین کارشونو
من البومشونم که دیدم کارشون خیلی خوب بود

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #10
این خیلی خوبه ک دست آدم یا اون عروسی که میاد پیششون رو باز میذارن برای انتخاب . من خیلی جاها دیدم که آرایشگر اجبار میکنه اون کاری ک خودش دوست داره رو انجام بدن. میگن کاره من میبری زیر سوال.
من از این رفتارشون خیلی خوشم اومد
نقل قول
 سپاس شده توسط dorsa.m ، parastoo.f ، hasti_n.f.s
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام