• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

میکاپ آرتیست آوا نعمتی

۲۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-فروردين-۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
میکاپ آرتیست آوا نعمتی
تلفن تماس:
09124786192

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۴-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #2
RE: میکاپ آرتیست آوا نعمتی
سلام روز های بازدید عروستون در چه روز هایی است ؟
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #3
بچه ها این تایپیک اصلی خانم نعمتی هستش؟من چند جا پرسیدم بم گفتن آرایشگاه ستیا هستن الان هم دیدم این تایپیک رو دارن چرا نمونه کار هارو نمیذارین اگر هم تایپیک دیگه ای دارن لطفا معرفی کنید ممنون میشم
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #4
قیمت ها ی میک آپ شینیونشون چقدره؟
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #5
 سلام خوشکل خانوماا من رفتم اینجا و ناخن هامو کاشتم کار کاشتشون عالیه خیلی طبیعیه و اصلا معلوم نمیشه که کاشتم تازه بدشم زهرا جون واسم طرح زدن رو ناخن هام دستش درد نکنه طراحی شونم که دیگه حرف نداره.
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۴۴ عصر توسط noormah.)
ارسال: #6
(۱۰-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ عصر)Marjaaan Am نوشته است:   سلام خوشکل خانوماا من رفتم اینجا و ناخن هامو کاشتم کار کاشتشون عالیه خیلی طبیعیه و اصلا معلوم نمیشه که کاشتم تازه بدشم زهرا جون واسم طرح زدن رو ناخن هام دستش درد نکنه طراحی شونم که دیگه حرف نداره.

سلام عزیزم اگه کارشون طبیعیه که خیلیی خوبه .عزیزم هزینه کاشتشون چقدره؟
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #7
(۱۰-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۴۳ عصر)noormah نوشته است:  
(۱۰-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ عصر)Marjaaan Am نوشته است:   سلام خوشکل خانوماا من رفتم اینجا و ناخن هامو کاشتم کار کاشتشون عالیه خیلی طبیعیه و اصلا معلوم نمیشه که کاشتم تازه بدشم زهرا جون واسم طرح زدن رو ناخن هام دستش درد نکنه طراحی شونم که دیگه حرف نداره.

خانمی من با پودر کاشتم که هزینش ۱۲۰ تومنه فک کنم کاور ۱۱۰ تومن بود من که خیلی راضی بودم عزیزم میتونی بری کارشون رو از نزدیک ببینی خودت متوجه میشی.❤

نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #8
(۱۰-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ عصر)Marjaaan Am نوشته است:  
(۱۰-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۴۳ عصر)noormah نوشته است:  

خانمی من با پودر کاشتم که هزینش ۱۲۰ تومنه فک کنم کاور ۱۱۰ تومن بود من که خیلی راضی بودم عزیزم میتونی بری کارشون رو از نزدیک ببینی خودت متوجه میشی.❤

وای مرسسییی عزیز دلم خیلی لطف کردی یه دنیا ممنون.❤

نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #9
 سلام جیگرا من رفتم پیش ساناز جون و اکسنتشن مژه انجام دادم خیلی راضیم اخه من خودم اصلا مژه ندارم دیگه مجبور شدم خودمم اول زیر بار اینکه اکستنشن کنم نمیرفتم اخه به نظرم خیلی مصنوعی میشه و من اصلا دوست ندارم اما اینجارو یکی از دوستانم بهم معرفی کرد رفتم کارشون رو دیدم و دیدم خیلی طبیعی و خوبه کاراشون واسه همین خودمم رفتم الانم خیلی راضیم مژه هامم خیلی طبیعی شدن و پرپشت.❤
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #10
بچه ها من رفتم اینجا و موهامو پیش لیلا جون کراتینه کردم و خیلی خوب و صاف و یکدست شده من جنس موهام خیلی فر
و وزه چند بارم قبلا جاهایی دیگه رفتم اما اصلا راضی نبودم اما اینجا که رفتم خیلی از کارشون راضی بودم واقعا ازشون ممنونم واسه خدمات عالی شون.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام