• جوهرات نوبل
  • آرایشگاه مدیس

میکاپ آرتیست آماندا پارسا

۲۷-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ عصر توسط niiik.)
ارسال: #31
RE: میکاپ آرتیست آماندا پارسا
سلام دوستان من تازه اومدم اینجا از تعریف های دوستام زنگ زدم اینجا و خواستم که اگر مدل یا عروس داشتن برم ببینم و دیروز تماس گرفتن و گفتن برای امروز برم ببینم کارشون . توی سالن بیوتی بار هستن توی فرمانیه خیابان سعیدی که امگار تازه رفن این سالن ولی سالن خیلی شیکی هست و ارام که vip عروس دارن.سبک کارش خیلی شیک و ساده من که خیلی خوشم آمد با مادرم رفتم ایشون هم خیلی پسندیدن. فوق العاده تمیز بود خیلی با اطمینان کاراشو بهم نشون داد قبل بعد عروساشو بدون روتوش. فکر کنم برم قرار داد ببندم باهاش اینم گزارش من WinkWink

(۱۰-آذر-۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ عصر)elma.m نوشته است:  سلام کسی میدون قیمت پکیچ هاش به چه صورتی هست؟

عزیزم پکیجش از 3 تومان شروع میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط pounaz
۱۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #32
اینجور که من دیدم بیشتر سبک لایت کار میکنن درسته؟

دوباره اومدم نوعروس
با کلی انرژیLub
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ عصر توسط Lady in red.)
ارسال: #33
منم با آماندا جون قرار داد بستم سبک آرایششون لایت هستش امیدوارم همه چی خوب پیش بره

(۱۴-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ عصر)رامونا بانو نوشته است:  اینجور که من دیدم بیشتر سبک لایت کار میکنن درسته؟

بله بیشتر لایت کار میکنن
نقل قول
 سپاس شده توسط رامونا بانو
  • آرته
۳۰-بهمن-۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #34
ادرس اینستاگرامشون چیه؟

عروس سال95
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #35
(۳۰-بهمن-۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ عصر)tabasom_nmt1994 نوشته است:  ادرس اینستاگرامشون چیه؟

amandaparsa
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #36
Heart RE: میکاپ آرتیست آماندا پارسا
سلام دوستان من تازه عضو شدم
خیلی وقت ها می خواستم راهنمایی بگیریم برای مراسم و یا آرایشگاهم و یا هر چزی دیگه ای میومدم اینجا و نظراتتونو می خوندم واقعا ممنونتونم الانم تصمیم گرفتم عضو شم. من عروس شهریور ماه سال آینده هستم خودم آماندا پارسارو انتخاب کردم چون کلا چهره بوری دارم و آرایش نمی کنم فکر کنم آرایش اصلا بهم نمیاد واسه عقدم خدا ازش نگذره آرایشگره ورداشت چشامو سیاه کرد منم چشام سبز و ریز ریزتر شده بود حالا الان واقعا استرس دارم تو تمام این آرایشگرا آماندا کارش خوب بود تو اینستا دیدم یکی دیگه ام هست به اسم لیلا فرخی شم خبر دارید می دونید کارش چه جوریه ؟ ممنون می شم راهنمایی کنید بعد اینکه قیمت آماندا چقدره؟ مرسی منم راه دادید تو جمعتون عروس گلیا
نقل قول
۱-فروردين-۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #37
من با آماندا قرداد بستم ولي هنوز كلي استرس دارم، اميدوارم همه چيز خوب شه
نقل قول
۱۲-فروردين-۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #38
(۱-فروردين-۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ صبح)nahid.ma نوشته است:  من با آماندا قرداد بستم ولی هنوز کلی استرس دارم، امیدوارم همه چیز خوب شه

مبارک باشه. ایشاالله همه چیز خوب پیش میره عزیزم. حتما بعد از عروسی نظرتو به ما هم بگو
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۵, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #39
خانوما کسی به تازگی برا عروسیش رفته پیش خانم پارسا؟
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #40
سلام بچه ها. مراسم نامزدی من نزدیک. یکی از دوستانم این سایت رو معرفی کرده بهم گفته میتونم انتخاب های خوبی داشته باشم. میشه بهم بگین قیمت های اینجا چه جوری و پکیج نامزدیش چنده؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنیدSmiling
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام