• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

مینی واش یا ماشین لباسشویی کوچک

۲۰-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #81
RE: مینی واش یا ماشین لباسشویی کوچک
من دو ساله که مینی واش دارم برای سیسمونی گرفتم. 3کیلویی.واقعا راضیم.عالیه.

یه پسر دارم مثل ماه.Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط ghavami
۱۳-اسفند-۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #82
بچه ها میشه بگید چه مارکی از مینی واش خوبه ؟‌
پاکشوما ایرانیه درسته ؟ خارجی ها چی کدومشون خوبه ؟‌

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #83
من فریدولین بدون خشک کن دارم. 3 کیلویی. راضیم. حتی برای لباس بزرگتر ها

اللهم عجل لولیک الفرج
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2
  • گروه ژ
۵-خرداد-۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ صبح
ارسال: #84
سلام.خانمها منم واسه نی نی میخوام مینی واش بخرم.الان فریدولین کدوم مدلش بهتره؟بعضیهاش حجم بیشتر ولی قدرت کمتر دارن.swt20بهتره یا swt35.ممنون

خدایا شکرت..Angel
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۷:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-خرداد-۱۳۹۵ ۰۷:۰۷ صبح توسط setareh05.)
ارسال: #85
(۸-مهر-۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ صبح)دوده نوشته است:  بچه ها کسی هست که می نی واشش رو کلا تو حمام گذاشته باشه و در معرض آب باشه؟
خراب میشه اگه بزارم؟

دوستان منم مینی واش فریدولین خریدم دو قلو... دقیقا همین سوال رو دارم کسی میتونه راهنمایی کنه؟!New1
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #86
سلام به همه، من خونه مامانم حدود 7 سال میشه که از مینی واش سانی استفاده میکنیم، واقعاً عالیه
با اینکه سانی یه مارکه چینیه ولی خدا رو شکر برای ما خیلی خوب در اومده، ما کلاً برای شست و شوی لباسهای خودمون استفاده میکنیم، اون لباسهایی که باید با دست شسته بشه رو میندازیم تو این و واقعاً راضی هستیم
در ضمن مورد دیگه ای هم که هستم برای همیشه تو حمام نمیگذاریم ولی وقتهایی که مهمان داریم، یا 13 روز عید رو کاملاً تو حمام میگذاریم که خدا رو شکر تا به حال مشکلی پیدا نکرده
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #87
(۱۲-خرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ صبح)maryam.sharivari نوشته است:  سلام به همه، من خونه مامانم حدود 7 سال میشه که از مینی واش سانی استفاده میکنیم، واقعاً عالیه
با اینکه سانی یه مارکه چینیه ولی خدا رو شکر برای ما خیلی خوب در اومده، ما کلاً برای شست و شوی لباسهای خودمون استفاده میکنیم، اون لباسهایی که باید با دست شسته بشه رو میندازیم تو این و واقعاً راضی هستیم
در ضمن مورد دیگه ای هم که هستم برای همیشه تو حمام نمیگذاریم ولی وقتهایی که مهمان داریم، یا 13 روز عید رو کاملاً تو حمام میگذاریم که خدا رو شکر تا به حال مشکلی پیدا نکرده

من فکر می کردم مارک ایرانی مارک ایرانیه نمی دونستم چینیه ؟ مطمئنی چینیه ؟
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #88
من خودم که 2 سال پیش جهاز میخریدم، همه میگفتن سانی چیه
باز هم نمیدونم والله
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ صبح
ارسال: #89
(۱۲-خرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ عصر)maryam.sharivari نوشته است:  من خودم که 2 سال پیش جهاز میخریدم، همه میگفتن سانی چیه
باز هم نمیدونم والله

نگاه به ارزونی محصولاتش می کنن فکر می کنن خوب نیست درصورتی که کیفیت خوبی دارن
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam.sharivari
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #90
مینی واش چیکو چطوره؟کسی داشته؟

و صبوری مرا کوه تحسین می کرد...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام