• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مینی واش یا ماشین لباسشویی کوچک

۲۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ صبح توسط zari.jo0n.)
ارسال: #111
RE: مینی واش یا ماشین لباسشویی کوچک
(۱۷-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ عصر)'m.a.68' نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۱۳ عصر)'nazgol22' نوشته است:  صفحه اول همین تاپیک ببین شمیم داره راضبه بعد تو هرچی خریذی هر مارکی اصلا لزومی نداره به مادرشوعرت بگی

والا مادر شوهر من کلا باید از همه چیز سر دز بیاره سرتون رو درد نیارم ولی اینقدر میپرسه تا بگم حالا باز شما گفتین خوبه خیالم راحت شد اعصابم خورد بود

سلام من مینی واش آ ا گ دو قلو  داشتم خریدم سیصد بدون گارانتی. از روزی که دخترم دنیا اومد استفاده کردم تا یکسال و نیمگی.خیلی خوب بود تمیز میشست.  من لباسها رو میشستم ابکشی میکردم و خشک با خود مینی واش.ولی بیشتر مواقع که داشتم ابکشی میکردم فراموش میکردم آب رو ببندم الان خشک کنش کار نمیکنه شوهرم میگه بخاطر همین خراب شده.دیگه چون لباسهای دخترم رو با ماشین خودمون میشورم تعمیرش نکردم.

ولی به نظر من در کل
1.مینی واش واسه یکسال اول نی نی ها لازمه واسه همین بیشتر از سیصد هزینه نکنید چون پوستشون حساسه
2.مینی واش واسه وقتی که نی نی ها رو میخایم از پوشک جدا کنیم هم به درد میخوره 
چون شاید بعضیها دلشون ورنداره شلوار کثیف بچه ها رو با ماشین خودشون بشوره.هر چند که چند بار آبکشی میشه!
3.مینی واش اتومات خیلی خوبه چون با توجه به گرفتاریها و مشغله که نی نی کوچولوها دارن دیگه نمیشه هی بری ماشین و خالی کنی اب بریزی ورداری ولی هزینه اضافی و جا گیر هست
من که چون وسولس داشتم بعد از اینکه لباسها رو با کف میشست سه بار با اب خالی ابکشی میکردم بعد دیدم سخته و وقت گیر یک دور با کف میشستم یک دور آب خالی باز میکردم و راه اب رو باز میکردم تا ابکشی بشه. ولی مصرف اب بالا میرفت و به موتورشم هر از گاهی اسیب مینه بخاطر همین موتور خشک کنم سوخت!
4.الان که لباسهای دخترم رو با ماشین خودمون میشورم میبینم که تمیز تر میشه چون با مینی واش 15دقه میشست اما با اتومات خودمون رو برنامه کویک واش چهل دقه میزارم و دیگه هیچ لکی رو لباسها نمیمونه و مصرف اب هم خیلی کمتر هست .

دخترررررم روژینا همه دنیامهتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، hadis sh ، behzadi
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #112
خب تا اینجا همه رو خوندم...ولی بازم نمیدونم چی بخرمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
من واسه سیسمونی میخوام بخرم.ولی شنیدم مینی واش ها آب نمیکشه یعنی باز باید بردارم دوباره بریزم..خب چه کاریه سخته که.
ادوقلوها چطورن؟ باز اونا فقط زحمتش اینه که از ی قلش بریزیم تو اون یکی...

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۹-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۰۱ عصر
ارسال: #113
کسی اینجا نیست؟؟

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #114
سلام عزیزم
 من خیلی جاها خوندم که پاکشوما تمام اتوماتیک داره توی سایتای مختلف خوندم از 250 تومن به بالاست 
هم میشوره هم آب میکشه هم خشک میکنه کاملا اتوماتیک برای نوزاد عالیه 

[size=large]كساني كه بهترين نصيحت‌ها را مي‌كنند، معمولا آن‌هايي هستند كه بدترين شرايط زندگي را تجربه كرده‌اند 
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #115
چرا اینجا کسی فعال نیست؟؟

نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-شهريور-۱۳۹۷ ۱۲:۴۵ عصر توسط mesripoor.66.)
ارسال: #116
سلام
نظرتون در مورد این مینی واش چی هستش؟دوست دارم خشک کن داشته باشه چون اصلا حوصله فشار دادن و چلوندن لباس رو ندارم و میخام برای لباسهای خودمون هم استفاده کنم ازش.از 2 کیلو هم میخام بیشتر باشه کوچیک نباشه.

https://www.digikala.com/product/dkp-101...9%84-swt35

نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۷, ۰۵:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-شهريور-۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #117

من ازش راضی اینجا زیاد دیدم اما از دیجی نخر گرون فروش یا ستست قسمت مناسبتر بخر یا از بازار کلا هنوز فروشنده منصف هس

این ریتون راضی دارع
https://www.digikala.com/product/dkp-491...4-rtw-4500

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط mesripoor.66
۱۸-شهريور-۱۳۹۷, ۰۷:۰۸ صبح
ارسال: #118
(۱۷-شهريور-۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ عصر)'nazgol22' نوشته است:  من ازش راضی اینجا زیاد دیدم اما از دیجی نخر گرون فروش یا ستست قسمت مناسبتر بخر یا از بازار کلا هنوز فروشنده منصف هس

این ریتون راضی دارع
https://www.digikala.com/product/dkp-491...4-rtw-4500

از دیجی کالا که نمیخرم قیمتهاش واقعا نجومی شده.از بازار یا نمایندگیش تو اصفهان میخرم.فقط مدلش رو موندم.نمی دونم تک قلوهاش رو بخرم یا این رو؟
مسلما هرچی پول بدی اش میخوری منم میخام استفاده کنم.نمیخام دوبار باهاش بشورم و بندازمش اونجا.مرسی عزیزم

نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۷, ۰۷:۳۲ صبح
ارسال: #119

ببین من تو تحلیل خودنم اون تک قلو داخلش خشک کن داره خشک کنش فقط اب لباس یکم میگیره ومثل خشک کن وافعی نیس
اما این دوقلو بیشتر اب لباس میگیره من باشون کارکردم

ارک پاکشوما اگه دیدی قیمتش مناسب بود بخر

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط mesripoor.66
۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۲۲ صبح توسط مریم291.)
ارسال: #120
سلام
دوستان نظرتون در مورد فریدولین sw 12 چیه؟من خوشم نمیاد شلوغ کنم دورو برم رو .یکی دارم خودم بزرگه و ابکشی نمیکنه میخوام اینو بخرم چون هم ابکشی داره هم کوچیکه برای من بهتره.فقط کیفیتشو نمیدونم مثه اونی که خودم دارم هست یانه.کهنه شور خودم عالیه کارش.مارکشو نمیدونم ولی از این قدیمیاس. مال 10 سال پیش!

وبه کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم می گذرد،
اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْراً
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام