• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

مینی واش یا ماشین لباسشویی کوچک

۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #101

RE: مینی واش یا ماشین لباسشویی کوچک
عزیزم١٠صفحه کامل بخون١٠دقیقه بیشتر وقت نمیبره بچه ها مارک داشتن راضین گفتن
مهم نیست مال کجاست مهم اینکه جنسش خوب باشن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، MH:)
۲۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #102
دوستان این مدل فریدولین تمام اتوماتیک هست؟ کسی این مدل رو داشته؟ طرز کارش اینطوریه که باید اول بذاریم بشوره، بعد خالی کنیم لباس کفی رو و دوباره سطلش رو پر آب کنیم و بذاریم بشوره و بعد در بیاریم و بذاریم خشک کن؟ تو شهر ما مغازه هاش نداشته که از مغازه دار بپرسم. باید اینترنتی خرید کنم برای همین کسی در دسترس ندارم که توضیح بده دخالت دست تو شستن لباس این مدل چقدره؟ فریدولین مدل بهتری داره؟ یا این بهترینش هست؟ شنیدم پاکشوما از همه بهتر و البته گرونتره که الان موجود نیست و تحت اسم تویوتا تولید میشه. درسته؟
[تصویر: مینی واش یا ماشین لباسشویی کوچک]

من هم هدیه ای از خدا در جانم دارم. حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم، جانم می رود. خدایا خودت مواظب دترم باش...
نقل قول
 سپاس شده توسط MH:)
۱۶-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #103
 سلام مامان من رفته واسم مینی واش دوقلو aegخریده .خوبه کسی استفاده کرده گفت فروشنده تعریف کرده ازش از همه گرونتر بوده

خدا برای دلم مرهمی می خواهم از جنس خودت؛
نزدیک، بی خطر،بخشنده، بی منت …
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۰۷ صبح
ارسال: #104

اره بچه فکنم داشتن وراضی بودن
نقل قول
 سپاس شده توسط m.a.68 ، MH:)
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #105
(۱۷-مرداد-۱۳۹۶ ۰۶:۰۷ صبح)'nazgol22' نوشته است:  اره بچه فکنم داشتن وراضی بودن

اخه مادر شوهر من کلا عادت داره هرچی من دارم رو جنس بیخود جلوه بده گفت من یه قلو ا اگ داشتم کوچیک بود خیلی بد بود خراب شد اما برای دخترام که فریدولین خریدم عالی بود.واسه همین استرس گرفتم دلمم نمیاد به مامانم بگم 

نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #106
اصلا نباید برات مهم باشه... بچه ها داشتن راضی بودن.مارک معروفی هم هست

خوشحالم از بودنت و هست بودنت از خوشحالیم
نقل قول
 سپاس شده توسط m.a.68 ، MH:)
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #107

صفحه اول همین تاپیک ببین شمیم داره راضبه بعد تو هرچی خریذی هر مارکی اصلا لزومی نداره به مادرشوعرت بگی
نقل قول
 سپاس شده توسط m.a.68
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #108
(۱۷-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۱۳ عصر)'nazgol22' نوشته است:  صفحه اول همین تاپیک ببین شمیم داره راضبه بعد تو هرچی خریذی هر مارکی اصلا لزومی نداره به مادرشوعرت بگی

والا مادر شوهر من کلا باید از همه چیز سر دز بیاره سرتون رو درد نیارم ولی اینقدر میپرسه تا بگم حالا باز شما گفتین خوبه خیالم راحت شد اعصابم خورد بود 

نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #109
(۲۹-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر)'sama-goli' نوشته است:  
(۲۹-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ عصر)'shadiring' نوشته است:  من الان که خونه مامانم هستم خیلی از مینی واش مامانم استفاده میکنم ، واقعا کار راه اندازه
مثلا یه لباسم رو میخوام بشورم و حوصله ندارم تو صف انتظار روشن شدن ماشین لباسشویی بزرگ بمونم و سریع میندازمش تو مینی واش

عزیزم میشه بگی ماشینتون چند کیلوییه و چه مارکیه؟
برای خونه دانشجویی خوبه به نظرت بخرم؟

عزیزم برای خونه دانشجویی مینی واش اصلا نخر. لباسشویی دوقلو بخر. دوقلو های پاکشوما خیلی تمیز میشورن قیمتش هم تو رنج 500 تومنه خیلی ارزونه ولی محدودیت شستشو نداری مثل مینی واش. توی سایت پاکشوما سنتر برو مدلاشو ببین خودت

نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ عصر توسط تاباندخت.)
ارسال: #110
سلام 
دوست عزیز اگه میتونی لباس بزرگات بدی خشکشویی پس برات بد نیست خوبه ولی اصلا برای شستن شلوار لی و مانتو سنگین ازش استفاده نکن چون خیلی زود خراب میشه بعدشم حیفه ولی خوراک شستن لباس زیر و جوراب و شال و از این چیزاست ولی مانتو وشلوار لی و لباس های زبر و کلفت حتما بده خشکشویی 

[size=large]كساني كه بهترين نصيحت‌ها را مي‌كنند، معمولا آن‌هايي هستند كه بدترين شرايط زندگي را تجربه كرده‌اند 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام