• لی لی رضایی
  • تقی زاده

مینیمالیست شدن و تاثیرش بر زندگی

۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ صبح
ارسال: #901
RE: مینیمالیست شدن و تاثیرش بر زندگی
بچه ها من اتاقم دوازده متره ولی کمد نداره.یکی از ضلعای سه متری کامل پنجرس و اون یک هم یه طرفش در اتاقه.از این ور یکی از ضلع چار متری در تراس تقریبا وسطش و
اون یک ی هم شوافاژ و ققسه کتاب
یه میز آرایش پهن و سنگین دارم و یه تخت تقریبا کوچیک.کمد لباس ندارم یکی از این رگالها که تو فروشگاهاس گذاشتم کنار دره ولی لباسام روش جا نمیشه و همیشه پخشن اینور اونور حتی لباس زیر.بعضیشو میزارم تو کمد زیر قفس ولی جاکافی نیست
زیر اختم هم کیفا و ببعضی وسایل مثل چمدون و لباس فصل دیگه و بدلیجات. حالا به نظرتون چجوری مرتب کنم که از این وضع در بیاد؟
جعبه ای چیزی نمیدونم بخرم همه رو بریزم توش شلوغ تر انمیشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #902

به نظرم تو باید کمد برای اتاقت بگیری یا دراور اتاقت شلوغ تر نمیکنه بلکه منظم تر میکنه
اگه خونه مال خودتون و اتاقت کنج داره میتنی بدی برای اون کنج کمد بسازن که فضای کمتری بگیره
ولی کلا کمد خوبه مخصوصا اگگه بدی بسازن وداخل جوری طراحی کنه برای هر لباس وسیله جا خاصی باشه همه منظم بچینی
اتاق 12 متری کوچک نیست یه ارور یا کمد توش جا میشه فضا بد نمیکنه
اون میز ارایش پهن سنگین اگه جاگیره و امکانش هست از اتاقت ببر بجاس شه دارور بخر ایینه بذار جلوش از روش بععوان میز ارایش استفاده کتی و زیرش کشو باشه لباسات بذاری و فقط مانتو لباس نیاز به اویز داره تو اون رگال بذاری

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط shaimashima
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #903
(۲۲-دي-۱۳۹۷ ۰۳:۱۸ صبح)'shaimashima' نوشته است:  بچه ها من اتاقم دوازده متره ولی کمد نداره

عزیزم من اتاقم 6 متره دادم کمجا چوب برام چند تا کمد درآورد خیلی راضیم جمعو جور شده اتاقم

نقل قول
 سپاس شده توسط shaimashima
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۲۵ صبح
ارسال: #904
سلام سلام من هر دوره رو ی چیز قفلی میزنم تازگیا خوره ظرف گرفتم قبلا لوازم ارایش بود از کجا شروع کنم
لباسامم باید مرتب بشن همش حس میکنم خونم نامرتبه

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
مامان النا
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #905
سلاممممممممممممم
خوبین طاعاتتون قبول لبتون خندون
دوستان منم قبلا مینیمالیست بودم شدید ولی یه مدتیه همش خرید میکنم اصلا پس انداز ندارم هرچی میبینم میخرم .اینم بخاطر یه اتفاقه که برام افتاده احساس مییکنم ترس از نداشتن دارم.
روش حسابییاو پول نقد ویه جا پس انداز کنم هم رفتم فایده نداشته
بازم خرج میکنم
بعد از خرید اصلا علاقه به اون جنس ندارم ونمیپوشم
میشه کمکم کنین؟

خدایا یاریم کن محتاج بازکردن گره زندگیم هستم
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #906
کسی نیس

نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ صبح توسط آرامشه خیال.)
ارسال: #907

من هستم

قبل از خرید از خودت سوال کن یا بگو برم فکر کنم اگر خواستم باز میام و این زمان دادن باعث میشه از خرید غیر ضروری دوری کنی

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
 سپاس شده توسط زهرایی1234
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #908
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ عصر)'آرامشه خیال' نوشته است:  من هستم

قبل از خرید از خودت سوال کن یا بگو برم فکر کنم اگر خواستم باز میام و این زمان دادن باعث میشه از خرید غیر ضروری دوری کنی

ممنونم عزیزم .راستش نیومدم این صفحه گفتم کسی نیس
ولی میدونی کرم دارم نخرم بعد یه لحظه از ذهنم دور نمیشه ومیرم باز برای خریدشتصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام