• مهناز
  • گل سنتر

مینیمالیست شدن و تاثیرش بر زندگی

۲۷-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #891
RE: مینیمالیست شدن و تاثیرش بر زندگی
(۱۸-آبان-۱۳۵۳ ۰۳:۰۲ صبح)'strips نوشته است:  
نقل قول: 

عزیزمممم منم تاحدی شبیه شما بودم ولی ببین,  این حق تو هست که بخوایی بخری یا خوشت نیاد و بیایی بیرون و صد البته اگه نخواستی جنسی بخری ممکنه گاها در جواب اقا ممنون, با  جوابای عصبی مغازه دارم روبرو شی,  پیشنهاد میکنم تمرین کنی نه گفتنو,  اوایل هم حتما با کسی برو که شجاعت نه گفتن داشته باشی خخ
بعد کم کم تنهایی هم اوکی میشی با این موضوع

ممنون دوست خوبم، من از مینیمالیست فقط دور ریختن رو انجام میدم ولی هنوز نتونستم تو انتخابام مینیمال باشم و همیشه تحت تاثیر حرفای فروشنده ها وسیله ای که لازم ندارم رو میخرم یه کیسه لباس نو گذاشتم کنارSad
نقل قول
 سپاس شده توسط strips ، Maryam290 ، پیانو عشق من
۲۷-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #892

(۲۶-تير-۱۳۹۷ ۰۶:۱۶ عصر)'مرضیه جدید' نوشته است:  بچه های مینیمالیست سلام من هنوز مشکلم با خرید چیزای بیخودی و بدردنخور حل نشده،  امروز الکی یه روسری فوق العاده زشت خریدم که اصلا بهش نیاز نداشتم نمیتونم به کسی هدیه بدم چون واقعا زشته​
چیکار کنم من، وقتی میرم تو فروشگاه انگار معذبم بعد از بهم زدن اونهمه روسری خجالت کشیدم دست خالی برگردم! بعدم من اصلا روسری نمیخواستم نمیدونم چرا رفتم داخل فروشگاه 

شاید از نظر شما زشت و کس دیگه ای خوشش بیاد 
میتونی هدیه بدی 
به کسی ببخشی
به خواهر و  چندتا از فامیل ها نشون بدی اگه دوستش داستند ازت بخرن
و اما درنهایت 
خیلی مثل شما بودند و حتی خود من وقتی میرفتم مغازه فکر می کردن باید در مقابل حرف زدنهای فروشنده پول پرداخت کنم 
ولی واقعا ً اینطور نیست 
اونا کارشون اینه که به مشتری خدمات یدن و  مشتری اگه از محصول و جنسشون خوشش اومد خرید کنن و اینطظوری  حساب بی حساب میشن
این کارتون فقط  ضربه مالی نداره و مطمئنم از نظر روحی هم تا بیای خونه کلی خودت رو اذیت کردی و هربار روسری رو ببینی  عصبانی تر میشی

اینکار رو نکن دوست عزیز , برای امتحان با خودت تصمیم بگیر که میخوای بری چند تا مغازه رو ببینی و خرید نکنی و واقن به قصد نخریدن و فقط اینکه خودت رو محک بزنی برو 
چند تا لباس ببین بگو عذرخواهی میکنم ازتون ,  مطابق با سلیقه من نبود , شما خیلی زحمت کشیدید و با اجازتون
تو  مغازه بعدی برو  و به همین صورت 
دیگه  کم کم خوب میشی
این فکرا رو که باید بخرم بیام بیرون رو هم دور بریز , یعنی چی آخه عزیزم 
شما داری پول میدی پس حقت که از چیزی که میخری لذت ببری و خوشت بیاد 
بعدش هم اون فروشنده فامیل یا دوستتون نیس که فکر کنی حالا بعدا در موردت چی فکر میکنی , همون لحظه تموم میشه و اگه فرداش بری اصلا یادش نمیمونه که شما  قبلا ازش خرید کردی
دوست دارم سری بعدی بیای حال خوبت رو گزارش کنی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط مرضیه جدید ، Maryam290 ، مهدی ، TiTi 92 ، پیانو عشق من
۲۷-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #893
(۲۶-تير-۱۳۹۷ ۰۶:۱۶ عصر)'مرضیه جدید' نوشته است:  بچه های مینیمالیست سلام من هنوز مشکلم با خرید چیزای بیخودی و بدردنخور حل نشده،  امروز الکی یه روسری فوق العاده زشت خریدم که اصلا بهش نیاز نداشتم نمیتونم به کسی هدیه بدم چون واقعا زشته​

من وضعم خیلی از شما بدتر بود الانم آثارش تو لباسام و لوازم آرایشام هست ، کلی رژ دارم که یکبار زدم و گذاشتم کنار 
چند بار باید خودتو مجبور کنی میری تو مغازه آخرش بگی ممنون و بیای بیرون ، تا یکم واست عادی شه 
منم تو هر مفازه ای میرفتم باید باید یه چیزی میخریدم الان شرایط جوری شده خودمو اصلاح کردم
یه روش دیگه هم چند ماهه دارم استفاده میکنم خیلی راضیم ، فقط زمانی میرم خرید که واقعا چیزیو لازم داشته باشم ، قبلش حتما لیست تهیه میکنم مثلا :
1- شال رنگ روشن ( قیمت تخمینی : 70 ) ( قیمت خریداری شده : ؟ )
2- شلوار مشکی دم پا ( قیمت تخمینی 120 ) ( قیمت خرید : ؟ )
3- خط چشم پاریس ( قیمت : 5 ) ...
.
.
.

دیگه امکان نداره چیزی که لازم ندارم بیخودی بخرم ، همه لباسایی هم که بی دلیل خریده بودم و میدونستم نمیپوشم هدیه دادم ، خرید بیخودی تو لحظه حال آدمو خوب میکنه ولی بعدش عذاب وجدان میگیریم 

نقل قول
 سپاس شده توسط شکوه بنی عقیلی ، مرضیه جدید ، Maryam290 ، mah_tt ، TiTi 92
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
۲۷-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #894
بچه ها ممنون از راهنماییتون، آره باید روش تمرکز کنم وقتی قیافه فروشنده رو میبینم ناخودآگاه از اینکه عصبانی بشه یا بد برخورد کنه میترسم چون نمیتونم از حق خودم دفاع کنم، تصویر: /images/smilies/new/huh.png، بعدم میام خونه دلم میخواد اون لباس دیگه جلوی چشمم نباشه که اعصابم بهم بریزه، این بار دیگه دفعه آخره  دیگه نمیذارم حرف فروشنده و یا حرف کسی که باهام اومده خرید باعث بشه چیزی که به دردم نمیخوره رو بگیرم، تمرینی که گفتین هم خیلی خوبه حتما امتحان میکنم ولی بچه ها تو این اوضاع فروشنده ها خیلی عصبانی شدن و اصلا از اینکه به مشتری بیچاره توهین کنن ابایی ندارن لااقل تو شهر ما که اینجوری شده
راستی بچه ها من تو یک سال گذشته که این تاپیک و پیج عارفه رو میخونم کل از ظرفهایی که بعد از عروسی و به دنیا اومدن دخترم بهم هدیه رسیده رو دادم خیریه، خیلییی باز شده کمدهام و برای عیدم به راحتی تمیزشون کردم،ازین مدل هدیه ها بدم میاد خودمم جایی که برام عزیزه یا سکه میبرم یا برا غریبه ها شیرینی و شکلات، دیگه واقعا بدونم قابلمه یا وسیله دیگه که خودش دنباشه رو میخرم
دوستان مینیمال بودن بهم انرژی میده بیاین این تاپیک رو فعال نگهداریم و هم از دور ریختن وسایلها و روابط اضافه بگیم هم از خریدهای باکیفیت که دیگه نیاز ما رو تا مدت بیشتری برطرف میکنه و ما رو ازدغدغه خرید خلاص میکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، Maryam290 ، nedaa71 ، mah_tt ، پیانو عشق من ، sweet.Home
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ صبح
ارسال: #895
سلام بچه ها من یه سوال دارم شما از فنجونای سرویس چینی استفاده میکنید؟ اخه من 12 تا فنجون دارم ولی تا حالا یکبارم استفاده نکردم، میخام کابینتارو‌خلوت کنم ولی باز پشیمون‌میشم

دختر نازم اومد بغلم خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، سراب ، Maryam290 ، پیانو عشق من
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۱۳ صبح توسط hadis sh.)
ارسال: #896

خوب استفاده کن عزیزززززززززززززیم تصویر: /images/smilies/new/angel.png
موقع هایی که مهمون داری توشون چایی بریز که یه جورایی با سرویس پذیراییت یکدست باشه
ولی اگه دوستشون نداریو فکر نمیکنی بخوای ازشون استفاده کنی پررررررر بده بره , چون فقط فضا رو اشغال میکنه 

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط azi 70 ، سراب ، Maryam290
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۳۵ صبح
ارسال: #897
(۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ صبح)'azi 70' نوشته است:  سلام بچه ها من یه سوال دارم شما از فنجونای سرویس چینی استفاده میکنید؟ اخه من 12 تا فنجون دارم ولی تا حالا یکبارم استفاده نکردم، میخام کابینتارو‌خلوت کنم ولی باز پشیمون‌میشم

آره عزیزم من استفاده میکنم. هر وقت مهمون دارم یه دور چایی هامو تو اونا میارم تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط azi 70 ، سراب ، Maryam290
۴-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #898
من اصلا سرویس چینی نخریدم خدارو شکر, ولی اره بقول بچه ها یدور توشون چایی بریز چرا استفاده نکنی وقتی داری

خـــــــــــــدایـــــــــــــا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، azi 70 ، Maryam290 ، پری سیما 89
۶-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #899
آقا از اینستاگرام دوری کنید
من رفتم پیج صدف بیوتی احساس کردم هیچی لوازم آرایش ندارم
رفتم خرید به نیت پرایمر و براش و کرم پودر طلاییتصویر: /images/smilies/new/huh.pngو چه می دونم برانزر و چی و چی
خوشبختانه در لحظات آخر سر عقل اومدم و فقط یه ریمل و کانسیلر گرفتم که اونم تموم کرده بودم لازم داشتم، ولی واقعا روم اثر گذاشته بود
یا رفتم پیج آناشید بعدش احساس می کردم همه ی لباسام زشتنتصویر: images/smilies/tongue.gif
نمی دونم خودشون هدفشون چیه از این کارا ولی واسه من یکی که بدآموزی داشت

مگر اعجاز جز این است که باران بهشت
زادگاهش برهوت عربستان باشد
فکر کن فلسفه ی خلقت عالم، تنها
راز خندیدن یک کودک چوپان باشد Heart
پسرم 4آذر به دنیا اومد
نقل قول
 سپاس شده توسط ماه شب 14 ، samira mz ، hadis sh ، sky96 ، nedaa71 ، گشتا۹۲ ، Maryam290 ، نسترن 2016 ، پری سیما 89 ، (کژال) ، پیانو عشق من ، sweet.Home
۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ عصر توسط narshin.)
ارسال: #900
بچه ها 
اینترنت رو چیکار کنیم؟؟؟؟؟
من واقعا میخوام تو فضای مجازی هم مینیمالیست بشم هی نمیشهتصویر: images/smilies/sad.gif
تازه من حافظه گوشیم پره پره
هر وقت میخوام فایلی رو حذف کنم میگم نه این یه روز به درد میخورهتصویر: images/smilies/confused.gif بخصوص اسکرین شاتهاتصویر: images/smilies/confused.gif

پروردگارا به حق بخشندگی و مهربانیت سلامتی کامل به همه بیماران عطا فرماتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط sweet.Home
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام