• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)

۸-دي-۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ عصر توسط pikard.)
ارسال: #1

میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)
خانومای کدبانو که مهمونی میدن عکس میزشون و غذاها و تزییناتشون رو بذارن بقیه هم ایده بگیرن
نقل قول
 سپاس شده توسط mojaz ، افروز ، كيتي ، Khanom Tala ، سلی ، سراب ، azadehmemol ، ساراسارایی ، ghaazall ، tara60 ، darvag ، کیتی ، Ashel ، nasibe_603 ، elysion_semerdis ، khatooon ، zahra.y ، nonoo ، m.t ، RL92 ، ne-gin-00 ، soheilahamed ، hanah70 ، Maryam290
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ عصر توسط admin3.)
ارسال: #2

RE: میز های مهمونی ما
........
نقل قول
 سپاس شده توسط rozrita ، bahare71 ، Elena ، مهسا ، bita12 ، samira- s.m ، *faeze* ، nazli ، maha ، zahra sh ، mina14 ، fa mo ، دختر ایرونی ، zoho1381 ، elize ، vidooo ، كيتي ، sama001 ، درسا ، fanous ، mahnaz110 ، marziye1987 ، madely ، elina69 ، elham_ali ، HiddenBride ، روشا ، Ghazaljoon ، ghazalpoush ، Nazy ، MAAH ، پرنس ، zahra66 ، baraneh ، saraaa72 ، Solinaa ، fafa2012 ، ساغر ، ati60 ، عشقم حسن جون ، a123 ، hedyeh ، yeliel ، bahar ، Judy ، عروس پاییز-مریم ، Neda.M.N ، layan ، azita joon ، فائقه ، شیما_1362 ، سراب ، ثریا ، آلاله 2 ، farnoush ، donya-d ، neda khanom ، ساراسارایی ، ناردانا ، farzanesh ، azad21 ، عروس شیرازی ، pichak2014 ، منا ، fatima71 ، shaparak_7777 ، سحری68 ، sara queen ، sahel aram ، Lili1369 ، یاسمین گلی ، yarauf ، joojeoordak ، فریبا92 ، jojoie ، ماه نو ، tahereh1362 ، mahshid jun ، baran90 ، soroor64000 ، mimche ، TiTi 92 ، *gandom* ، کیجا ، masoumeh.p ، جید ، albaloo ، BARAN123 ، پرنیا جون ، nasibe_603 ، دختر شرقی ، بانوي شرقي67 ، *آوا* ، جیگر طلا ، m khanumi ، banooomina ، sun daughter ، khoshgel maloos ، fafa69 ، هما عروس شهر ، ida ، s.a.h.a.r ، شیلا نوعروس ، proxy ، کیتی ، آیتا ، J.1986 ، fazi jon ، $saye$ ، لیلا12 ، sunseeker ، sama nb ، el ham ، marzieh.ahmad ، ghoghnoose ، ساناز جون.همدان ، sahark ، kiti ، Moonlight ، sana 67 ، nila1360 ، خگوشی ، parisa-kz ، eli5530 ، NiiiKiii ، شیرین‌ترین ، وانیا ، mary ho ، arminaz ، RL92 ، ahael ، shiva1394 ، susi ، مینا75 ، roshanak mohamad ، bily ، Hodaa37 ، motahare ، mina.afshin ، khatooon ، پری رخ 2014 ، الی.بلو ، zahra.y ، DdinaA ، پريهام ، nonoo ، مریم1991 ، faren ، n.a.i.a ، 3lena ، فروغ بنی ، Baby jon ، masi62 ، ماه عروس ، نسیم خانوم ، VOROOJACK ، samere ، leili-1365 ، rojan joooni ، padmira ، سپیده بانو ، shirin1368 ، mfts ، msmh136 ، Naazanin ، تابنده ، venus1989 ، kathrina ، سارای امیر ، پری63 ، noushin89 ، elysion_semerdis ، ندا10020 ، alvis ، سئويل مامان ، عسل جان ، برگ خزان ، birsan ، نازگل خانوم ، Nacim ، asayesh70 ، 61samaneh61 ، بتیس ، fariba 93 ، ati-123 ، MOZI ، نوعروس68 ، شادن ، sagheh ، narges-hamid ، it_2011 ، mah.sa ، bahare jan ، fariohamid ، دختر شرقي ، sepideh... ، shakiba_k_e ، hanaa ، mina_v ، delaram8 ، ندای آسمانی ، Tati Beauty ، mma ، لی لی 68 ، m.t ، خاله ، *elay* ، آرزو گلی ، mona91 ، behnaz66 ، Aisa ، mina_goli ، hipapp ، mahta_65 ، hiva73 ، sabrina20 ، 55mozhgan ، shabnam_sh ، selenay ، مبیناز ، ژینا هستم ، roshi72 ، حوریه حسینی ، Gol naz ، H..M ، masiiiii ، بوی خاک ، leiloon ، eli meli joon ، سعیده موشی ، سانی قاصدک ، sleeping beauty ، HP_22 ، eliiii6323 ، sima_bina ، donya k ، زن باران (مهتاب65) ، N A F A S ، hanah70 ، مرضیه خانم ، مرضیه هستم ، آرزو بانو ، سپيدار ، جوجه خوشگله ، مانازرین ، Anis71 ، simin.62 ، FFFarnazz ، نیلوفر24 ، ne-gin-00 ، nedva ، Reyhaneh70 ، hayahoo ، smclassic ، mahtabll ، silyan ، sepia ، basil21 ، Maryam290
۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ عصر توسط kosar.)
ارسال: #3

اینم غذاهای مهمونی من......تولد همسری بود خانواده هامون دعوت بودن....
[تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)][تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)]اردور تن ماهی

[تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)][تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)]سالاد توپی[تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)]

[تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)][تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)]دسر شکلاتی..

[تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)]ژله گلدار..
[تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)]پیراشکی...
[تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)]سوفله سیب زمینی با گوشت..

غذای اصلی هم ته چین مرغ بود که دیگه وقت نکردم عکس بگیرم...چون تا گشیدم تو ظرف...سریع رفت سر سفره..Smile

مامانای خوشگل با نی نی های گلتون بیاید سایت نوزاد دیگه تخصصی متعلق به خودمونه منتطرتونیم ♥♥
من و پسرم"اینجا رو دوستتتتتتت داريم ...

تو بدنيا امدي تا انقلابي راه بيندازي در من عاااااااشقتم پسرم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط atefeh.sh ، Nanas ، negar90 ، raha-71 ، zohi ، nanaz_eli ، mina14 ، sarai ، marziye1987 ، صنم ، eshghe_fizik ، farnoush ، ni lo ee ، فندق ، sadafiii ، درسا ، ترنج ، raha4171 ، خانوم عجول ، sahar_f ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، Elena ، HiddenBride ، Khanom Tala ، khofte ، fanous ، nil0o0o ، سمان ، النا ، mahnaz110 ، bano70 ، Raponzell ، انیلا (anila) ، ssaminn ، madely ، kimiasokoot ، Nazy ، پرنس ، saraaa72 ، ساغر ، parisan ، سراب ، ساراسارایی ، saeide65 ، sahel aram ، سپید عروس ، وفا ، joojeoordak ، mimche ، tara60 ، TiTi 92 ، کیجا ، asal2012 ، *آوا* ، maryam10512 ، معصومه ، دلسای عیسی ، شیلا نوعروس ، J.1986 ، fazi jon ، $saye$ ، ممول021 ، طراوت 69 ، marzieh.ahmad ، nasibe_603 ، sanam a ، وانیا ، arminaz ، bily ، پری رخ 2014 ، zahra.y ، فروغ بنی ، Baby jon ، VOROOJACK ، rojan joooni ، سپیده بانو ، تابنده ، elysion_semerdis ، فاطمه001 ، فرزانه71 ، mona*m ، mah.sa ، mina_goli ، m.t ، یاس نوازش ، 55mozhgan ، 2015 ، ژینا هستم ، roshi72 ، L naz ، حوریه حسینی ، paritaj ، Gol naz ، H..M ، tootak ، leiloon ، سعیده موشی ، efeta ، سانی قاصدک ، sleeping beauty ، HP_22 ، eliiii6323 ، sima_bina ، فایزه 93 ، mahya .kh ، فرشته ی نجات ، نیلوفر.حامد ، عشق احسان ، N A F A S ، hanah70 ، مرضیه هستم ، Anis71 ، ne-gin-00 ، nedva ، Reyhaneh70 ، hayahoo ، smclassic ، عشق آقاش ، mahs a ، silyan ، زیبای تبریز ، "nemoune" ، دخترم باران ، najmehbu ، مرجان جووون ، B and I ، shadlii ، shiva.29 ، Maryam290 ، Liliaa
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۸-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #4
اینم شام تولد من که البته گذشته... Big Grin

[تصویر: میز های مهمونی ما(همراه با اسم غذاها)]

نقل قول
 سپاس شده توسط sahar_f ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، mattina ، sd3 ، ناناز ، marya_r2000 ، raha-71 ، zohi ، atefeh.sh ، mahsa 66 ، sana jigili ، HiddenBride ، NAZBANO ، farnoush ، Khanom Tala ، fanous ، nil0o0o ، Nanas ، النا ، mahnaz110 ، negar90 ، maneli ، minamona888 ، كيتي ، madely ، شادونه ، kimiasokoot ، ghazalpoush ، Nazy ، MAAH ، saraaa72 ، عشقم حسن جون ، سراب ، ساراسارایی ، sahel aram ، joojeoordak ، mimche ، tara60 ، کیجا ، asal2012 ، *آوا* ، آیتا ، J.1986 ، fazi jon ، $saye$ ، marzieh.ahmad ، negin_20500 ، nasibe_603 ، Moonlight ، zahra.y ، فروغ بنی ، VOROOJACK ، rojan joooni ، تابنده ، elysion_semerdis ، mah.sa ، mina_goli ، ماهرخ تبریزی ، دختر زمستون 1366 ، مهتاب69 ، m.t ، 55mozhgan ، ژینا هستم ، حوریه حسینی ، Gol naz ، H..M ، tootak ، سعیده موشی ، سانی قاصدک ، sima_bina ، فرشته ی نجات ، عشق احسان ، hanah70 ، مرضیه هستم ، سپيدار ، Anis71 ، ne-gin-00 ، nedva ، Reyhaneh70 ، smclassic ، *elay* ، شیما... ، najmehbu ، sleeping beauty ، 3lena ، Maryam290
۱-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #5
یه مهمونی‌ کوچولو که دوست همسری ساعت ۱۲.۳۰ گفت میادSurprised
سالاد گٔل کلم

بوقلمون

باقالی پلو

دسر با تزئین هول‌هولکیBig Grin

اینم میز

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط sana jigili ، mattina ، HiddenBride ، sd3 ، simin ، h0da ، یاسی65 ، نهال ، raha-71 ، elham_ali ، farnoush ، elize ، Aram 63 ، zohi ، Khanom Tala ، fanous ، marziye1987 ، nil0o0o ، سحرافشاری ، mahdis ، yeshil bahar ، سمان ، النا ، mahnaz110 ، negar90 ، sonya ، دختر ایرونی ، sadsadsad ، كيتي ، انیلا (anila) ، madely ، سایان ، kimiasokoot ، ghazalpoush ، Nazy ، Ghazaljoon ، saraaa72 ، ساغر ، عشقم حسن جون ، yac ، عروس پاییز-مریم ، فائقه ، سراب ، ساراسارایی ، sahel aram ، وفا ، joojeoordak ، jojoie ، ssaminn ، mimche ، tara60 ، TiTi 92 ، کیجا ، nili23 ، asal2012 ، *آوا* ، maryam10512 ، معصومه ، ida ، مانا26 ، آیتا ، J.1986 ، fazi jon ، $saye$ ، ممول021 ، marzieh.ahmad ، negin_20500 ، nasibe_603 ، Moonlight ، eli5530 ، zahra.y ، مهتاب69 ، فروغ بنی ، Baby jon ، VOROOJACK ، rojan joooni ، سپیده بانو ، تابنده ، elysion_semerdis ، mona*m ، fariba 93 ، Najmeh Mahdi ، sanam a ، zahra sh ، mah.sa ، fariohamid ، mina_v ، mina_goli ، m.t ، 55mozhgan ، ژینا هستم ، roshi72 ، حوریه حسینی ، H..M ، masiiiii ، tootak ، سعیده موشی ، سانی قاصدک ، nafas1404 ، HP_22 ، فایزه 93 ، فرشته ی نجات ، عشق احسان ، N A F A S ، hanah70 ، raha1362 ، Anis71 ، ne-gin-00 ، nedva ، hayahoo ، smclassic ، آذی ، *elay* ، mogeabi ، شیما... ، دخترم باران ، najmehbu ، آرزو بانو ، B and I ، Maryam290
۱۵-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ عصر توسط atefeh.sh.)
ارسال: #6
مهمونی دوره‌ای عصرونه من

سالاد توپی
بورانی لبو- بورانی بادمجون - ماست موسیر
دیپ لوبیا سفید
بشقاب سبزیجات
کیک مرغ
زیتو-لبو
سالاد توپی
کاناپه بیکویتی
کلاپ تن ماهی
کل میز

اینم دسراهااا

تیرامیسو
ژله
جفتش

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط kosar ، vidooo ، Nanas ، AfaMtiImaR ، یاسی65 ، کارین ، sonya ، elham_ali ، nil0o0o ، سحر ایرانی ، nedali gh ، بهاردخت ، MAAH ، Parinaz ، sori ، raha-71 ، sd3 ، zohi ، محدثه ، baharak7 ، سمان ، elize ، nigin ، marziye1987 ، دختر ایرونی ، mahtab66 ، farnoush ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، Rayehe ، النا ، negar90 ، کاملیا ، fanous ، sadsadsad ، بارانک ، مژي ، توت فرنگی ، saye 6525 ، elina69 ، كيتي ، Atefeh ، انیلا (anila) ، S.R ، nafas90 ، atrisa33 ، raha4171 ، madely ، عاطفه.جون ، mahdis ، khofte ، eli_ali ، سایان ، h0da ، kimiasokoot ، صفوراملک ، ghazalpoush ، Nazy ، Ghazaljoon ، donya63 ، عروس خوشحال ، saraaa72 ، منتظر شاهزاده ، Faeze S ، ساغر ، عشقم حسن جون ، yak4453 ، a123 ، yac ، عروس پاییز-مریم ، فائقه ، m.t ، سراب ، ثریا ، ساراسارایی ، sahel aram ، وفا ، joojeoordak ، jojoie ، mimche ، tara60 ، کیجا ، nasibe_603 ، *آوا* ، maryam10512 ، معصومه ، ida ، J.1986 ، fazi jon ، $saye$ ، melody68 ، ممول021 ، Tati Beauty ، marzieh.ahmad ، negin_20500 ، Moonlight ، eli5530 ، وانیا ، پری رخ 2014 ، zahra.y ، nonoo ، مهتاب69 ، shabnamjon ، 3lena ، فروغ بنی ، Baby jon ، VOROOJACK ، samere ، rojan joooni ، سپیده بانو ، تابنده ، elysion_semerdis ، رویای بارانی ، 1989sheri ، فاطمه001 ، الی شهریوری ، jigmal ، zahra sh ، nila1360 ، mah.sa ، mahs a ، fariohamid ، hanaa ، آرزو گلی ، mina_goli ، 55mozhgan ، ژینا هستم ، roshi72 ، حوریه حسینی ، ماهرخ 93 ، Gol naz ، H..M ، tootak ، eli meli joon ، سعیده موشی ، نیلوییی ، سانی قاصدک ، HP_22 ، eliiii6323 ، فایزه 93 ، sara757 ، فرشته ی نجات ، نیلوفر.حامد ، N A F A S ، مرضیه خانم ، hanah70 ، سپيدار ، sheryshery ، مانازرین ، Anis71 ، نسیم خانوم ، simin.62 ، نیلوفر24 ، ne-gin-00 ، nedva ، hayahoo ، smclassic ، آذی ، عشق آقاش ، nami ، melo ، شیما... ، دخترم باران ، zahra_123 ، najmehbu ، مرجان جووون ، B and I ، shadlii ، pichak2014 ، baran89
۲۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ صبح
ارسال: #7
شام دو نفره من و همسر عزیزم

6........منم عاشق مامان بابامم ...... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط atefeh.sh ، aram ، nadin301 ، elham_ali ، یاسی65 ، كيتي ، سمان ، ayda ، Atefeh ، نهال ، فاطمه بانو ، sori ، saghar. ، سحرافشاری ، sd3 ، immortal.e ، Nanas ، Shaghayegh ، انیلا (anila) ، النا ، S.R ، shania ، MAAH ، madely ، سحر ایرانی ، baharak7 ، nafas90 ، Raponzell ، ترنج ، مهگل ، minamona888 ، maral ، atrisa33 ، عروس عید ، sadsadsad ، mahdis ، khofte ، sar ، nasiiim ، سایان ، negar90 ، آذین ، h0da ، kimiasokoot ، صفوراملک ، ghazalpoush ، Nazy ، Ghazaljoon ، khoshdel ، donya63 ، کاملیا ، آیشن ، paeizi ، بارووووون ، ساغر ، عشقم حسن جون ، نياز ، عروس پاییز-مریم ، layan ، فائقه ، m.t ، سراب ، farnoush ، ساراسارایی ، sahel aram ، princess maryam ، joojeoordak ، jojoie ، baran90 ، mimche ، tara60 ، کیجا ، asal2012 ، nasibe_603 ، *آوا* ، maryam10512 ، معصومه ، J.1986 ، fazi jon ، $saye$ ، ممول021 ، el ham ، marzieh.ahmad ، shabnamjon ، negin_20500 ، Moonlight ، NiiiKiii ، شیرین‌ترین ، وانیا ، نسرین هادی ، پری رخ 2014 ، zahra.y ، nonoo ، مهتاب69 ، فروغ بنی ، Baby jon ، VOROOJACK ، samere ، rojan joooni ، سپیده بانو ، تابنده ، سارای امیر ، elysion_semerdis ، رویای بارانی ، فاطمه001 ، aroose 90 ، MOZI ، jigmal ، ساناز ناناز ، shirin93 ، zoha 1368 ، mah.sa ، fariohamid ، دختر شرقي ، hanaa ، آرزو گلی ، mina_goli ، ماهرخ 93 ، eli meli joon ، 55mozhgan ، lili3d ، ژینا هستم ، roshi72 ، H..M ، tootak ، noora roham ، سانی قاصدک ، sima_bina ، فایزه 93 ، فرشته ی نجات ، نیلوفر.حامد ، زهرا م ک ، MadMazl ، N A F A S ، مرضیه خانم ، hanah70 ، مرضیه هستم ، مانازرین ، raha1362 ، سپيدار ، Nafas_s21 ، جوجه خوشگله ، sheryshery ، HP_22 ، Anis71 ، نیلوفر24 ، nedva ، hayahoo ، smclassic ، آذی ، عشق آقاش ، *elay* ، mogeabi ، "nemoune" ، شیما... ، zahra_123 ، najmehbu ، آرزو بانو ، 136383 ، مرجان جووون ، B and I ، 3lena ، K.L.S
۲۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مهر-۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ عصر توسط النا.)
ارسال: #8
اینم میز مهمونی کوچیک ما:
خورش فسنجان/مرصع پلو/چیکن استراگانف
سالاد توپی/تیرامیسوی موزی/ژله

سعي كن آنقدر كامل باشي
كه بزرگترين تنبيه تو براي ديگران
گرفتن خودت از آنها باشد.(پائولو كوئيلو)
نقل قول
 سپاس شده توسط paeizi ، marmar joon ، صنم ، yardelia ، مرمري ، fatiti ، زورو ، saghar. ، shania ، marziye1987 ، نسيبه ، Nanas ، Atefeh ، sky_sh ، MAAH ، mogholi ، sori ، raha-71 ، bano70 ، sd3 ، ziba66 ، nigin ، سمان ، zohi ، nafas90 ، Raponzell ، ترنج ، مهگل ، mehrdadmahdieh ، madely ، mahdis ، khofte ، fery_k ، sar ، moni joon ، سایان ، Shaghayegh ، negar90 ، h0da ، kimiasokoot ، ghazalpoush ، nil0o0o ، Nazy ، Ghazaljoon ، khoshdel ، donya63 ، بارووووون ، saraaa72 ، منتظر شاهزاده ، ساغر ، عشقم حسن جون ، yac ، totfarangi kocholo ، نياز ، layan ، فائقه ، lili3d ، ثریا ، farnoush ، ساراسارایی ، mina_v ، ##سمانه## ، sahel aram ، joojeoordak ، jojoie ، mimche ، tara60 ، کیجا ، nasibe_603 ، *آوا* ، معصومه ، fazi jon ، $saye$ ، ممول021 ، marzieh.ahmad ، Moonlight ، پری رخ 2014 ، zahra.y ، 3lena ، فروغ بنی ، VOROOJACK ، samere ، rojan joooni ، سپیده بانو ، تابنده ، elysion_semerdis ، برگ خزان ، دختر شرقي ، mina_goli ، m.t ، 55mozhgan ، BaaRaaNa ، ژینا هستم ، H..M ، tootak ، سانی قاصدک ، فایزه 93 ، فرشته ی نجات ، N A F A S ، مرضیه خانم ، hanah70 ، سپيدار ، sheryshery ، Anis71 ، nedva ، hayahoo ، smclassic ، آذی ، *elay* ، شیما... ، najmehbu ، B and I ، shadlii ، K.L.S ، Sahraa71
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #9

یه مهونی کوچولو
لازانیا + دسر
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، سحر ایرانی ، aram ، sky_sh ، النا ، parasto parvaz ، ghazali ، ترنج ، elize ، sd3 ، baharak7 ، raha4171 ، madely ، sadsadsad ، mahdis ، fery_k ، sar ، سایان ، Shaghayegh ، negar90 ، ناناز ، h0da ، sori ، kimiasokoot ، صفوراملک ، Nazy ، Ghazaljoon ، khoshdel ، کاملیا ، saraaa72 ، ساغر ، عشقم حسن جون ، ثریا ، farnoush ، ساراسارایی ، khoodka ، joojeoordak ، tara60 ، کیجا ، *آوا* ، fazi jon ، $saye$ ، marzieh.ahmad ، negin_20500 ، nasibe_603 ، Moonlight ، پری رخ 2014 ، zahra.y ، 3lena ، فروغ بنی ، VOROOJACK ، rojan joooni ، elysion_semerdis ، فاطمه001 ، Tati Beauty ، mina_goli ، m.t ، 55mozhgan ، ژینا هستم ، roshi72 ، یاس نوازش ، mobina-hgh ، سانی قاصدک ، فایزه 93 ، عشق محسن ، فرشته ی نجات ، سپيدار ، sheryshery ، Anis71 ، nedva ، hayahoo ، آذی ، *elay* ، najmehbu ، Sahraa71
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #10
یادش به خیر.پسر عمه من واسه یه ماموریت چند ساله با خانومش داشتن میرفتن خارج از کشور Smiling
مامان من یه گودبای پارتی صبحانه گرفت.یادش بخیر چقدر خوش گذشت Hehe!
من عاشق مهمونی صبحانه ام Blush

وکیل پایه یک دادگستری.دوستان سوال حقوقی داشتین خصوصی بپرسین/ مشاوره تخصصی قراردادهای رحم جایگزین
نقل قول
 سپاس شده توسط zohi ، Nanas ، negar90 ، h0da ، Zahraa ، mahdis ، سحرافشاری ، kimiasokoot ، sd3 ، minao ، صفوراملک ، sepideee ، sadsadsad ، paeizi ، parasto parvaz ، marziye1987 ، فلفلی ، Nazy ، النا ، Ghazaljoon ، HaVaye Adam ، khoshdel ، Shaghayegh ، کاملیا ، MAAH ، el_729 ، Rayehe ، توت فرنگی ، saraaa72 ، ساغر ، عشقم حسن جون ، عروس پاییز-مریم ، فائقه ، سراب ، ثریا ، farnoush ، ساراسارایی ، Azin Rstg ، sahel aram ، وفا ، joojeoordak ، jojoie ، mimche ، tara60 ، TiTi 92 ، کیجا ، nasibe_603 ، mazmaz ، *آوا* ، J.1986 ، fazi jon ، $saye$ ، ممول021 ، sogand22 ، marzieh.ahmad ، Moonlight ، پری رخ 2014 ، zahra.y ، nonoo ، 3lena ، فروغ بنی ، Baby jon ، VOROOJACK ، rojan joooni ، سپیده بانو ، zibagool ، elysion_semerdis ، bahar ، فاطمه001 ، aroose91 ، fariba 93 ، دختر شرقي ، بانو روشنا ، آرزو گلی ، misha63 ، mina_goli ، eli meli joon ، cHaPDaST ، ژینا هستم ، roshi72 ، mohy ، tootak ، znm1365 ، mas mas ، .Katy. ، سانی قاصدک ، HP_22 ، فرشته ی نجات ، hanah70 ، مرضیه هستم ، سپيدار ، sheryshery ، Anis71 ، نیلوفر24 ، nedva ، hayahoo ، smclassic ، عشق آقاش ، golnar araste ، "nemoune" ، شیما... ، zahra_123 ، najmehbu ، آرزو بانو ، 136383 ، B and I ، shadlii ، MAED BanOo ، Sahraa71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام