• نسیم عقیلی
  • مهناز

میز اتو

۲۰-شهريور-۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #321
RE: میز اتو
دوستان میز اتوی پریزدار یعنی دقیقا چکاری برامون انجام میده؟

خدای من...با ارزش ترین داشته من تو بودی...نذار از دستت بدم ...
اگر یک لحظه نسبت به جذابیت و صلاحیت دین شک کردید، یه نگاهی به این لیست بندازید تا خیالتون از بابت اسلام راحت شه! مثل من
http://rahehagh.com/new/data_file/1413509722_1.pdf
نقل قول
۲۱-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #322
مبینا جان فکر کنم کار رابط میکنه . منم برا دخترم یونیک خریده بودم که امروز بازش کردم دیدم زیرش پریز داره. دو شاخه اتو به پریز میز وصل میشه و میز به پریز برق برا جاهایی که با برق فاصله داره

به شیراز آی و فیض روح قدسی / بجوی از مردم صاحب کمالش (حافظ)Heart
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ صبح توسط hadis sh.)
ارسال: #323

سلام بچه ها کسی از این میز اتو رو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟ Blush http://www.bamilo.com/bosch-%D9%85%DB%8C%D8%B2-%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D9%85%D8%AF%D9%84-tdn1010-1850979.html
[تصویر: میز اتو]
و اینکه میزهای کمد دار بهترن یا همین مدل قدیمی ها ؟؟
و اینکه بهترین مارک و برند برای میز اتو که هم نشسته بشه و هم ایستاده و پریزدار و مقاوم باشه چیه ؟؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۱-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #324
سلام دوستان New1
من یه عالمه از این میز اتوهای مدل کمدی دیدم. تو شوش اکثرا حدودای 250 تومن بود ولی به نظرم میاد اون جاهایی که تا میشه موقع اتو کشی کارو خراب بکنه! تازه خیلی هم جاگیره! به قول یکی از خانوما، وقتی هم اتو میکنی جلوی پا بسته است و پای آدم راحت نیست. کلا به قول معروف مهندسی ساز نیست! منم اولش به نظرم خیلی جالب اومد و جوگیر شدم. ولی بعدش که فکر کردم دیدم اصلا نمی فهمم باید کجا بزارمش! تازه تو خونه ام کلی کمد و کشو دارم حالا چه کاریه حتمن از این مدلا استفاده کنم!
بی خیال شدم میرم یه مدل معمولی میخرم!
به شما هم پیشنهاد میکنم حتما این نکاتو در نظر بگیرین بعد خرید کنید.

و علی الله فلیتوکل المومنون
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۴-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #325
سلام
د.ستان میز اتویی هست که هم بشه ایستاده ازش استفاده کرد و هم نشسته؟
پایه هاش هم محکم باشهSmiling

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۶-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-دي-۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ صبح توسط hadis sh.)
ارسال: #326

(۴-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ عصر)(کژال) نوشته است:  سلام
دوستان میز اتویی هست که هم بشه ایستاده ازش استفاده کرد و هم نشسته؟
پایه هاش هم محکم باشهSmiling

کژال جون این میز ارتفاعش بین 75 تا 98 سانتی‌متر و میتونی برای حالت نشسته اصلا بازش نکنی و هموننطوری رو زمین بزاری تا کارت رو رااه بندازهمن تو نت چیزی ندیدم تا الان بری فروش و ..

اینم تو حالت نشسته

منتها یه سری خودم رفته بودم فروشگاه لوازم خانگی بهشون توضیح دادم گفتن یه هممچین چیزی داریم نتها الان موجودیمون تموم شده و ....
شما هم گه از فروشنده ها بخوای برات میارن و میتونی تهیه کنی Wink

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۸-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #327
سلام.بچه ها من تصمیم دارم از این میز اتوهای کمد دار بگیرم که داخل کمدش چرخ خیاطیمو بزارم،الان دیدم چندنفر میگن خوب نیست...به نظرتون نگیرم؟آخه میخواستم برای چرخ خیاطی هم ی جا داشته باشم چون ازش استفاده نمیکنم که بخواد دم دست باشه.

چه سال خوبیه امسالم
نقل قول
۸-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #328

(۸-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ صبح)afsoone mahsoon نوشته است:  سلام.بچه ها من تصمیم دارم از این میز اتوهای کمد دار بگیرم که داخل کمدش چرخ خیاطیمو بزارم،الان دیدم چندنفر میگن خوب نیست...به نظرتون نگیرم؟آخه میخواستم برای چرخ خیاطی هم ی جا داشته باشم چون ازش استفاده نمیکنم که بخواد دم دست باشه.

خیلی سلیقه ای عزیزم
به نظر خیلی مقاوم نمیاد و بیشتر جنبه زیبایش رو در نظر میگیرن حتی برای اتو کردن هم خیلی اذیت میکنه و خسته کنندس - خیلی ها در کنارش میز اتو ساده گرفتند
بهتر یه میز اتو ساده بگیری و چرخ خیاطی ات رو تو کمد دیواری جا بدی تا اتاقت شلوغ نشه Wink

نقل قول
 سپاس شده توسط afsoone mahsoon
۱۶-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #329
من یونیک پایه بلند دارم خیلی ازش راضیم قیمتا هم حیلی مناسبه بین ۶۰ تا ۷۵ تومانه
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #330
نازگل جان من اتو و میز اتو چی بگیرم؟
خوندم که تفال و فیلیپس خیلییییی خوبن
میشه بهترینو بهم معرف کنی و اینکه با چه گارانتی باید بخرم

میز اتو چی بگیرم چجوری باشه خوبه کمدی یا معمولی؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام