• مهناز
  • نسیم عقیلی

میز اتو

۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #21
RE: میز اتو
(۱۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ صبح)goli khanoom نوشته است:  سحر جون میشه بپرسم از کجا خریدی اینووووووووNew2

عزیزم من مشهدم از گوهرشاد خریدم ولی یکی از دوستان که عکس خونشو گذاشته بود داشت از اینا اگه تهرانی از اون بپرسHeart
متاسفانه اسمش خاطرم نیست بری تو تاپیک عکس خونه هامون پیداش میکنیBig Grin

خدایا ممنونمHeart
بچه هايي كه رشتتون معماريه من كار كد انجام ميدم اگه خواستين پيام بدين
نقل قول
 سپاس شده توسط sadsadsad ، fanous
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #22
من خودم بلند دوست دارم چون وقتی ادم میشینه پاش درد میگیره ولی خب سلیقه ایی دیگهNew2
بچه ها شما جایی در مورد این میزای فابریکی بوش و دلونگی چیزی نشنیدین؟New2New2

!!! لباس عروسیمو گذاشتم واسه فروش؛ ترکیه ای، خامه ای رنگ، مدل رومی قابل تبدیل به دکلته، سایز 38 تا 42 ، همراه با ژیپون.

!!! تور عروسیم رو هم گذاشتم واسه فروش؛ دو متری با حاشیه دانتل، دو طبقه، تور درجه یک ریز بافت.
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #23
منم کوتاه خریدم البته خیلیم کوچولوئه
کلا در صدد صرفه جویی مکانی بر آمدیم

19 بهمن Heart
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #24
اینم میز اتو من New1[تصویر: میز اتو]

وقتی که من عاشق شدم، شیطان به نامم سجده کرد
آدم زمینی تر شد و، عالم به آدم سجده کرد
من بودم و چشمان تو، نه آتشی و نه گِلی
چیزی نمی دانم ازین دیوانگی و عاقلی...
نقل قول
 سپاس شده توسط آبشار ، zohi ، param ، fanous ، eli_91
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #25
(۲۰-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ عصر)شهرزاد جون نوشته است:  اینم میز اتو من New1[تصویر: میز اتو]

شهرزاد جون مبارکت باشه
میزت رو چند خریدی؟مارک خاصیه؟New2

!!! لباس عروسیمو گذاشتم واسه فروش؛ ترکیه ای، خامه ای رنگ، مدل رومی قابل تبدیل به دکلته، سایز 38 تا 42 ، همراه با ژیپون.

!!! تور عروسیم رو هم گذاشتم واسه فروش؛ دو متری با حاشیه دانتل، دو طبقه، تور درجه یک ریز بافت.
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #26
بچه ها اگر میز اتو بلند بخرین،میتونین رو صندلی بشینین و لباساتونو اتو کنین،فکر کنم خیلی راحت تره، تا اینکه بخواین بایستین و اتو کنین

پروردگارا آرامش را همچون دانه های برف،آرام و بیصدا برسرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند،ببار...Heart
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #27

بچه‌ها لایف‌هیت میزاش بلند و سبکه، من یه مدل خودم دارم که ازش خیلی راضیم الان قیمتش 60 70 تومنه، مارکش رو نمی‌دونم، رنگش نقره‌ای و روکشش هم نسوزه، خیلی هم سبک وبه خاطر کمبود جا راحت می‌ذارمش زیر تخت‌خواب

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط fanous
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #28
(۲۰-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ عصر)rezvane نوشته است:  بچه‌ها لایف‌هیت میزاش بلند و سبکه، من یه مدل خودم دارم که ازش خیلی راضیم الان قیمتش 60 70 تومنه، مارکش رو نمی‌دونم، رنگش نقره‌ای و روکشش هم نسوزه، خیلی هم سبک وبه خاطر کمبود جا راحت می‌ذارمش زیر تخت‌خواب

رضوان جان میشه آدرسش رو بهم بدی؟New2

نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #29

من از یه مغازه توی خ شریعتی نرسیده به میدون قدس و قبل از پمپ بنزین اسدی خریدم، مغازش همه چی داره خیلی دوستش می‌دارم، لایف هیت هم توی بازار داره توی تیمچه، مغازش هم سر نبش، البته میثم هم داره ولی ففففففکر کنم بازار ارزون‌تر باشه، ما خودمون از مغازه بقلی میثم خریدیم چون اون موقع نداشت. از اون یکی مدل هم داره ولی آقاهه بداخلاقه من ازش خوشم نمیاد.

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط fanous
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #30
رضوان جون اگر تونستی عکسش رو بذار تا ببینیمشLub

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام