• سالن زیبایی 27
  • چم

میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (5)

۲۴-مهر-۱۳۹۹, ۰۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ عصر توسط گیسو ۶۷.)
ارسال: #31
RE: میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (5)
ممنونم شری جان
برای منی که زیاد سر در نمیارم از این مسائل خیلی مفیده راهنماییات
مرسی که اینهمه وقت میذاریتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط sherioshahab ، خانم فسقلی
۲۴-مهر-۱۳۹۹, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #32

(۲۴-مهر-۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ عصر)'صنوبر۷۱' نوشته است:  ممنون شری جان تصویر: /images/smilies/new/new1.gif فقط اینکه فاکتور ندارم نمیخرن؟ یه سری پلاک و ازین خورده ریزای بچگیامه شاید مثلا ۱۰ گرم اینطورا باشه  و اینکه قیمت طلای ۷۴۰ که گفتی چقدر فرق داره؟

الان خیلیا بدون فاکتور هم میخرن ، قیمت رو بزن تو گوگل از سایت رسمی اتحادیه طلا نگاه کن ، بازم بسته به انصاف طلافروش ممکنه بالا پایین باشه مقداری گرچه مثلا برای ده گرم زیاد فرقی نمیکنه 

بچه ها اونی که سارا نوشته ادرس پیج اینستاگرامشونه ، برای عضو شدن توی کانال تلگرامشون باید برید دایرکت براتون شرایط رو توضیح میدن ،منم قبلا اینجا چندتا کانال اموزشی گڋاشته بودم که از همه کاملتر مال اتاق آڋینه ، عضویت توی اتاقا با اشتراک ماهیانه بالا هم حقیقتا برای خانگی و کسی که فقط هدفش پس اندازه زیاد توجیه نداره ها ، اینم حواستون باشه 

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط گیسو ۶۷ ، (*ســارا*) ، صنوبر۷۱ ، یلدا خانوم
۲۵-مهر-۱۳۹۹, ۰۲:۳۳ صبح
ارسال: #33
دوستان نگهداری طلا خوبه
یا خرید ملک سمت پرند یا پردیس؟
چرا پرند؟
چرا پردیس؟

آشنایی: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دوستی: ۱۳۹۸/۹/۲۶
خواستگاری: ۹۹/۹
آزمایش خون:۹۹/۹
بله برون:۹۹/۹
عقد محضری: ۹۹/۹/۹

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون لیذا

نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
  • خرید اقساطی
۲۶-مهر-۱۳۹۹, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #34
ابری جون و زیبا جون، من که تازه خونه خریدم و تا خرخره توی قرضم پول ندارم با مامان شریکی کاری کنم.. ممنون از توصیه هاتون دوستی هام

دنیا هستم دختری که اینجا میون این دردل ها به مرور کمرنگ شد و تازه متولد شد
کسی که دنبال تایید و بهترین بودن نیست ولی دنبال آرامش و خوبیه
درصد امید : 95 درصد
من و امیر بهم انرژی می دیمتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط abri ، savana ، خانم فسقلی
۲۷-مهر-۱۳۹۹, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #35
من تصمیم گرفتم دلار و طلا بفروشم برم اطراف تهران زمین سند دار بخرم ولی همش مردد میشم میگم نکنه دلار و طلا بالاتر برن تصویر: images/smilies/confused.gif
و اوضاع یه جوری بشه که به پول نقد نیاز بیشتری باشه
درسته که زمین هم میره بالا ولی خب اونا نقدا 

گیج شدم حسابی

دریغ است ایران که ویران شود

نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۲۹-مهر-۱۳۹۹, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #36
بچه ها به نظرتون طلا هنوز میریزه یانه من باید طلاهامو بفروشم لازم دارم پولشو طی یکی دوهفته اینده نمیدونم الان بفروشم پولشو نگه دارم یا بازم ممکنه بره بالا ضرر کنم یه چیزی حدود85گرم هست
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۳۰-مهر-۱۳۹۹, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #37
وای منم میخواستم بفروشم واسه خونه! هنوز ریزش میکنه حالا فردا مشخص میشه دوباره یک قیمتی میدن اینا ولی باز میخوره به چند روز تعطیلات ثابت می‌مونه
تا ۱۳ ابان همینجوری میاد پایین بعدش بستگی داره بکشه بالا یا نه ثابت بمونه.
بخدا ادم گیج میشه نمیدونه چیکار کنه با پولش. ثانیه‌ای باید زندگی رو پیش برد توی ایران.
هیچ اصولی نداره دیگه...
mfk جون تجربه‌ی من توی خرید و فروش طلا و خرید و فروش ملک و ماشین اینا میگه تا زمانی که قولنامه نکردی یا اون کاری که حالا هرچیزی مد نظرتون هست انجام ندادین طلارو نفروش چه بالا بره چه پایین بیاد. یک موقع میبینی شما فروختی از دستت رفت قیمت اون چیزی که دو هفته دیگه بخری گرون تر بشه! به اینش فکر کن حتماً...
بعدم اینا اول بورس اومدن هی بالا بردن مردم پولاشونو ریختن توی بورس یهو ریزش کرد... همچنان داره می‌ریزه... کلی ضرر کردن مردم... باز الان میخوان مردمو وسوسه کنن طلاهاشونو از چنگشون در بیارن همه شروع به فروختن کنن. هزارتا برنامه برامون میریزن بخدا... طلاهاتو بی هوا نفروش بنظرم. باز هم بسته به شرایط شما داره برای چه امری بخواید انجامش بدید.

آشنایی: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دوستی: ۱۳۹۸/۹/۲۶
خواستگاری: ۹۹/۹
آزمایش خون:۹۹/۹
بله برون:۹۹/۹
عقد محضری: ۹۹/۹/۹

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون لیذا

نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم64 ، mfk
۳۰-مهر-۱۳۹۹, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #38
ممنون عزیزم از جوابت اره الان پشیمون شدم نگهش میدارم همون موقع هررقمی بود میفروشم اخه این تمام پس اندازمه برای همین خیلی مرددم
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱-آبان-۱۳۹۹, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #39

خریدا رو زدید ؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/wink.png
امیدوارم کسی تو این چند روز هول نشده باشه فروخته باشه ، پست قبلی هم گفتم این هفته فرصت خرید بود ، امیدوارم استفاده کرده باشید ، باز هم اگر پول دارید پلکانی بخرید ، احتماااال داره اول هفته پیش رو باز هم کمی کاهش بدن ، چون پله تا دوشنبه بسته است ، اما فعلا که قیمت حواله و هرات رو به بالاست 

توی ریزش های این شکلی همیشه اینو گوشه ی ذهنتون داشته باشید که چی شده مثلا که بخواد ارزش پولمون بیشتر بشه ؟؟؟ هیچی ، پس مثل بورس بازی دلال اعظم عبدالناصر رو نخورید ، نترسید و اگر پس اندازی دارید اصلا بهش فکر نکنید ، فقط هروقت حتی صد تومن پول بیکار دستتون اومد دنبال یه پایینی باشید و بخرید

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط fATEMEHHHHH ، Elham 67 ، maryam-khanoomi ، smj ، Soufi62 ، Desert_Bloom ، Sarakora ، Adonis1357 ، یلدا خانوم ، nazgol22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام