• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (4)

دیروز, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #1291
RE: میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (4)
(امروز ۰۴:۳۴ عصر)'سحری...' نوشته است:  شاینینگ فک کنم فقط صندوقا میدن تا اونجایی که من پرسیدم 20 درصد

آینده هم 20 می ده اما می گن داره ورشکست می شه ترسیدم. من تو آینده پول دارم یکم ترسیدم گفتم در بیارم ببرم یه جای دیگه. بدبختیه بخدا که به بانک هم نمی شه اعتماد کردا

نقل قول
 سپاس شده توسط سحری...
دیروز, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #1292
(امروز ۰۴:۳۳ عصر)'shiningdiamond' نوشته است:  دوستان الان بیشترین سود رو کدون بانک می ده؟

بانک شهر ۲۰ درصد میده با شکست یک ماهه
بانک ملی هم اگر اشتباه نکنم مبلغش رو ۱۰۰ به بالا ۲۰ درصد میده با شکست ۳ ماهه که سودش رو دو مرحله ای میده یکی ۱۵ درصد بقیه اش۵ درصد چند روز بعد

نقل قول
امروز, ۰۲:۵۹ صبح
ارسال: #1293
مجله بانوان:
خانه داری- همسرداری- فرزند پروری-مدیریت هزینه ها در خانواده-آشپزی-کتابخوانی-مدیریت روی کارهای روزمره- مد و زیبایی- انواع ماسک برای صورت - ی عالمه چالش هیجان انگیز برای بهینه شدن زندگیمون و حتی از نظر معنویات و چله گیری و حتی اموزش زبان از صفر و .....

توی این گروه مدیریت هزینه ها رو یاد بگیرید

سلام. دوستان من شاغل هستم و ی مدت بود که اصلا به خودم نمیرسیدم. ولی با خودم گفتم مگه تا چند سال زنده ام .بخاطر همین ی گروه زدم توی ت ل گ رام که جمع بشیم اونجا و کنار هم انگیزه بگیریم و علاوه بر مدیریت کردن کارهای روزمره به نحو احسن به همسر و بچه هامون و از همه مهمتر به روح و جسم خودمون هم برسیم. توی این گروه ی عالمه برنامه دارم ی عالمه چالش دارم برای خودمون برای روابط بهتر با همسرمون برای زیبایی خودمون برای روح خودمون و ..........

اگر دوست داشتید منو همراهی کنید تا عضوگیریمون تکمیل شه و فعالیت گروه رو شروع کنیم

آیدی گروه ت ل گ رام: my_ladiess_magazine

مطمعن باشید از پیوستن به این گروه ضرر نمیکنید اینو بهتون قول میدم

چون برنامه هایی که چیدم مطعنم که خیلی به درد هممون میخوره

انواع کلاسهای مدیریت رفتم کلاسهای همسرداری رفتم

بخاطر همین دوس دارم الان چیزایی که اموزش دیدم رو به رایگان در اختیار دوستای خودم بزارم تا اونا هم استفاده کنن

من شغلم آتلیه اس

توی گروهی که زدم در نظر دارم هر هفته به یک نفر از اعضا ی جایزه بدم

جایزشم اینه که عکس کوچولوشون رو برام بفرستن و من عکس رو طراحی کنم و بهشون بدم یعنی عکسهایی که با موبایل هستش رو آتلیه ای کنم براشون و تحویل بدم به رایگان
نقل قول
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام