• آرایشگاه گیوا
  • هیژا

میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (4)

۲۴-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۵۶ صبح توسط Sepid72.)
ارسال: #691
RE: میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (4)
بچه ها به نظرتون الان دلار خریدن کار درستیه؟
مبلغش زیاد نیستا در حد 10 میلیون
درنظر بگیرید که احتمال زیاد اوایل تابستون قراره یه مسافرت خارجی با همسرم بریم.من میگم حداقل اگر گرونم نشد و نخواستیم باهاش سود کنیم اون موقع استفاده میشه

آخه یه سری میگن بعد 22 بهمن دلار باز میزه بالا.حرف درستیه؟

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #692
(امروز ۰۸:۵۵ صبح)'Sepid72' نوشته است:  بچه ها به نظرتون الان دلار خریدن کار درستیه؟
مبلغش زیاد نیستا در حد 10 میلیون
درنظر بگیرید که احتمال زیاد اوایل تابستون قراره یه مسافرت خارجی با همسرم بریم.من میگم حداقل اگر گرونم نشد و نخواستیم باهاش سود کنیم اون موقع استفاده میشه

آخه یه سری میگن بعد 22 بهمن دلار باز میزه بالا.حرف درستیه؟

به نظرم قیمت دلار اگه از اینی که هست بالاتر نره پایین تر هم نمیاد دیگه زیر 10 تومن که اصلا نمیشه و اگه قصد نهایی شما از خرید اینه که در مسافرت استفاده کنید و مبلغش هم در حد 1000 دلار واقعا خرید الانش با وقتی که نهایتا 1000 تومن ارزونتر یا گرونتر بشه فرقی نداره
به همین دلیل به نظرم اگه الان پولی دارید که بهش احتیاج ندارید بخرید

اگر ذهنتان باز نيست دهانتان را نيز ببنديد!
نقل قول
 سپاس شده توسط Sepid72
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #693
(امروز ۰۸:۵۵ صبح)'Sepid72' نوشته است:  بچه ها به نظرتون الان دلار خریدن کار درستیه؟

دوست عزیز شما اگر برای سرمایه گذاری میخرین باید توجه کنید یه چندسالی طول میکشه تا سود خوبی بکنید ولی اگر برای سفر میخواین استفاده کنید بنظرم یه مقدارش رو الان بخرین.

آبی که برآسود زمینش بخورد زود
دریا شود آن رود که پیوسته روان است...
نقل قول
 سپاس شده توسط Sepid72
  • اساطیر
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #694

بچه ها نمیدونم چقدر صحت داره اما از چند نفر مطمئن شنیدم از 22 بهمن به بعد دلار میره بالا و تا بالای 20 تومان برسه!!!
بازم میگم و تاکید میکنم نمیدونم چقدر درست یا غلطه فقط حرف دلار شد چیزایی که شنیدم رو گفتم تصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/huh.gif

مخاطب خاص من...
خاص بودن خاصیت توست...
تو تا ابد خاص خواهی ماند...
چون از آن منی.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام