• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (3)

۲۷-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #7731

RE: میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (3)
(دیروز ۱۰:۳۳ صبح)'pari.z' نوشته است:  کلا وام با بهره ی زیر 4 درصد پیدا کردین از دست ندینش البته به شرط معتبر بودنش.

محل کار من یه صندوق خودمون راه اندازی کردیم بهره ش نیم درصده.وام رو هم الان رسوندیم به ماهی دو نفر هر نفر 15 تومن.
تو خانواده هم یه صندوق داریم قرعه کشی طور.4 حالت واسه بازپرداخت هم هست که انتخاب میکنی چطوری پس بدی.مثلا فلان ماهه با بهره ی 1 درصد فلان ماهه با بهره 2 درصد.نهایت هم تا 4 درصد میره.

این صندوق ها خیلی خوبن واقعا.

سلام عزیزم میشه روشی که برای راه اندازی صندوق دارید توضیح بدین
منم با 40 عضو صندوق راه اندازی کردم و بدون کارمزد ...هرماه 5 میلیون میتونیم به یک نفر پرداخت کنیم و هر عضوی که بهش وام تعلق بگیره ماهی حدود 300 واریز میکنه بقیه هم بطور ثابت ماهی 70 تومن واریز میکنن که پس انداز میشه.سرمایه اولیه یا آورده هز شخص هم یه مبلغ ثابت و یکسان 500 هزارتومن برای همه بود

من و کنجدم پنج ماهه با همیمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
برای برنامه ریزی در کارهات تاپیک بولت ژورنال رو مطالعه کنید.
تلگرام بولت ژورنال:
https://t.me/joinchat/CIh5sj8VaUGfKK4b9q204w
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ عصر توسط pari.z.)
ارسال: #7732
(امروز ۱۲:۴۸ عصر)'sara.sm' نوشته است:  
(دیروز ۱۰:۳۳ صبح)'pari.z' نوشته است:  کلا وام با بهره ی زیر 4 درصد پیدا کردین از دست ندینش البته به شرط معتبر بودنش.

محل کار من یه صندوق خودمون راه اندازی کردیم بهره ش نیم درصده.وام رو هم الان رسوندیم به ماهی دو نفر هر نفر 15 تومن.
تو خانواده هم یه صندوق داریم قرعه کشی طور.4 حالت واسه بازپرداخت هم هست که انتخاب میکنی چطوری پس بدی.مثلا فلان ماهه با بهره ی 1 درصد فلان ماهه با بهره 2 درصد.نهایت هم تا 4 درصد میره.

این صندوق ها خیلی خوبن واقعا.

سلام عزیزم میشه روشی که برای راه اندازی صندوق دارید توضیح بدین
منم با 40 عضو صندوق راه اندازی کردم و بدون کارمزد ...هرماه 5 میلیون میتونیم به یک نفر پرداخت کنیم و هر عضوی که بهش وام تعلق بگیره ماهی حدود 300 واریز میکنه بقیه هم بطور ثابت ماهی 70 تومن واریز میکنن که پس انداز میشه.سرمایه اولیه یا آورده هز شخص هم یه مبلغ ثابت و یکسان 500 هزارتومن برای همه بود

سلام عزیزدل

تقریبا مشابه هم هستن صندوقامون.

من وقتی استخدام شدم بهم گفتن یه صندوق ما اینجا داریم که وام میده با بهره 0.5 درصد.ماهی 100 تومن ( البته تو جلسه آخر مجمع صندوق تصویب شد ماهی 150) به طور خودکار از حقوق اعضا کسر بشه و بره تو صندوق.یعنی تو فیش حقوقیمون تو قسمت کسورات میزنه پس انداز صندوق مثلا 100 تومن.
هرکسی هم بخواد از وسط قضیه مثل من عضو بشه و بتونه وام بگیره باید حد خودشو برسونه به بقیه.مثلا من باید 4 و خورده ای میدادم تا بتونم برم تو نوبت وام.درخواست دادم که به جای 100 تومن ماهی 500 تومن از حقوقم کم کنن تا زودتر برسم به بقیه.
وام دو نوع داریم عادی و ضروری.تو مجمع پارسال تصویب شد 10 تومن عادی 2 تومن ضروری.امسال تصویب شد با افزایش پس انداز ماهیانه به 150 تومن وام عادی بشه 15 تومن ضروری بشه 3 تومن.
بازپرداخت هم 30 ماهه ست.
قرعه کشی هم نیست وام دادنش.درخواست میدی تو زودترین حالتی که بشه پرداخت میشه و قسطش هم باز از حقوق به طور خودکار کم میشه.
64 تا هم عضو داره

صندوق خانوادگیمون ولی قرعه کشی داره

.
.
.
.
.
ان مع العسر یسرا
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط hasti_atishpare ، parmin.ab ، TiTi 92 ، sara.sm ، s@mira
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #7733
چقدر خوب 
بهره بانکا خیلی زیاده ولی مجبوریم گاها

زندگی کوتاهه خیلیییی
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #7734
(دیروز ۰۹:۴۵ صبح)'samsoon' نوشته است:  بچه ها شما خریدهای خرد خرد رو چه جوری مدیریت میکنید؟
مثلا: تو خونه ی ما همسرم کیک و بیسکوییت خیلی میخوره. صبح ها صبحونه چون خودش باید بخوره، حال نداره اکثرا شیر و کیک میخوره. سوپری سر کوچه اکثرا میگیره که خب هزینه ش کم در نمیاد.
از طرفی یه بار به پیشنهاد من از عمده فروشی یه کارتن کیک گرفتیم، ولی به جاش مصرفمون هم دو برابر شد. آخرش هم زود تموم شد.
همسر من به جز صبحونه کلا از اینجور خریدا زیاد داره. روزا خیلی وقتا میره بازدید روستاهای اطراف، مثلا تو راه برگشت یهو کیکی، انرژی زایی، آبمیوه ای چیزی میخوره. خیلی وقتا عصرم میره سرکار باز برا خودش خوراکی میخره. چون کارش دفتری نیست نمیتونم بهش مثلا ظرف عصرونه یا میوه خرد شده بدم ببره، به نظرتون چه باید کرد؟
کلا آیا باید این موضوع مدیریت بشه یا وقتی گشنه ش میشه باید یه چیزی بخوره؟

تنها راه حل واسه کیک و بیسکوییت اینه که خودت تو خونه درست کنی و تو ظرف بذاری؛ کیک و بیسکوییت که خراب نمیشن
​برای آبمیوه هم فقط فلاسک یا کلمن کوچولو به ذهنم رسید 
​بعضی روزا چایی با هل دم کن بعضی روزا آبمیوه یا نوشیدنی های دیگه

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987 ، samsoon
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #7735
ما هم ادارمون یه نوع صندوق داریم که هر ماه یه مبلغی( هر چی تمایل داشتی) از حقوق کسر میکنن و هر وقت میخوای میتونی 3 برابر موجودی خودت رو با 1 درصد کارمزد بگیری و طی هر چند قسطی که میخوای پس بدی
اینم خیلی به درد بخوره

پیش به سوی تغییرات مثبت
نقل قول
 سپاس شده توسط sara.sm
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام