• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (3)

۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ عصر توسط masoumeh.p.)
ارسال: #1

میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (3)
بچه ها لطفا اسپم نذارین
تاپیک قبلی به خاطر اسپم فراوان بسته شد

هرکی تو این تاپیک اسپم بزاره اخطار میگیره.
نمیدونستم و ندیدم و بلد نبودمم نداریم. بدون استثناء اخطار میدم

صحبت راجع به شرکتای بازاریابی ممنوع و هرکی راجع بهش پست بزاره تبلیغ کننده محسوب میشه و بعد از تذکر بن میشه

تو یه پست توضیح بدین چقد در آمد دارین و هزینه ماهیانه تون چقد میشه. چجوری برنامه ریزی میکنید؟؟
 سپاس شده توسط سعیده موشی ، گلوریا ، ImWish ، nonoo ، zibamehr1377 ، maede.tz ، shadi93 ، Maryam290
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #2
RE: میزان درآمد ماهیانه و برنامه ریزی و مدیریت هزینه ها (3)
سلام دوستان
تاپیک جدید مبارک
امسال حقوق من با اضافه کاری ١.٢٠٠ ه
مجردم، خیلی برای خونه مون خرج میکنم، البته اصلا به چشم نمیاد، تا پارسال یه سری مشکلات داشتم که بابتش پولام رفت
از اول امسال شروع کردم به پس انداز، عیدی و حقوقم رو پس انداز کردم، شده سه میلیون و خرده ای
عیدی که از خانواده یا بابت روز زن گرفتم و پروژه هایی که انجام میدم رو هم جدا پس انداز میکنم فقط برای خودم، میخوام با اون پول فقط طلا بخرم.
درسته نسبت به سنم پس اندازم تقریبا صفره، اما دیر شروع کردن بهتر از شروع نکردنه.

همسرم، همدلم، به زودي در مسير زندگي هم قرار ميگيريم ...
تو ميشي مرد من، من ميشم بانوي تو ...
-----
بسم الله الرحمن الرحيم به حق بسم الله الرحمن الرحيم
 سپاس شده توسط سعیده موشی ، delaram8 ، نسیم خانوم ، ImWish ، zazaye ali ، مهتاب69 ، Chika ، سیندخت ، +++shadi+++ ، طراوت جون ، goli_sh66 ، راحیل rahil ، mahdisss ، عسل 139396 ، zibamehr1377 ، s@mira ، bily ، golbsar aroos ، marisa ، shah navaz ، Maryam290
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #3

سلام..تاپیک نو مبارک...
ما هم که از اسفند ما تا الان فعلا مقروض خودمونیم...
پس انداز نداشته هامونم کردم 30 درصد..
هر روز از درامد اون روز بر میدارم و نیستش...
یه حساب کارتی داریم که پولمونو تو اون میریختیم...
تو این مدت که ماشین خرج داشت..به ناچار از کارت کشیدیم+مهمونی هایی که برگزار کردیم و واجب بود...
به این نتیجه رسیدم..تمام پولارو یه کاسه کنم..هرچی شد یک حساب بلند مدت کنمش...و فقط سودش ریخته بشه تو کارت...تا یه قسطموونو حداقل با اون بدیم...
اینطوری فکر کنم دیگه دستموون به راحتی به پس اندازمووون نمیرسه!
نظری دارین بهم بگین..استفاده میکنم..
مرسی

دوستای گل نوعروسیم دلم خیلی براتون تنگ شده بود...برای خرید خونمون ازتون التماس دعا دارم
 سپاس شده توسط زن باران (مهتاب65) ، +++shadi+++ ، طراوت جون ، goli_sh66 ، mahyajoonam ، zibamehr1377 ، bily ، marisa ، #مهربانو# ، Maryam290
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #4

(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ صبح)azinia25 نوشته است:  سلام..تاپیک نو مبارک...
ما هم که از اسفند ما تا الان فعلا مقروض خودمونیم...
پس انداز نداشته هامونم کردم 30 درصد..
هر روز از درامد اون روز بر میدارم و نیستش...
یه حساب کارتی داریم که پولمونو تو اون میریختیم...
تو این مدت که ماشین خرج داشت..به ناچار از کارت کشیدیم+مهمونی هایی که برگزار کردیم و واجب بود...
به این نتیجه رسیدم..تمام پولارو یه کاسه کنم..هرچی شد یک حساب بلند مدت کنمش...و فقط سودش ریخته بشه تو کارت...تا یه قسطموونو حداقل با اون بدیم...
اینطوری فکر کنم دیگه دستموون به راحتی به پس اندازمووون نمیرسه!
نظری دارین بهم بگین..استفاده میکنم..
مرسی

سلام
من قصد دخالت ندارم
اما چون تو دوست گل و عزیز خودمی و همیشه باهم در تبادل اطلاعات هستیم من صرفا نظر شخصی خودمو میگم
امیدوارم برا تو هم مفید باشه
Smiling
ببین من شخصا هزار بار به همسرم پیشنهاد دادم درامدامون رو بخش بخش تو کارتهای جدا بزاریم
اونوقت مثلا ماهی 100 تومن میزاریم کنار برا تفریح و سفر
وقتی شد 3 ملیون میریم یه سفر توپ

این اعداد و ارقام رو مثالی میگما
یا من شخصا اهل مطالعه و خرید کتاب زیاد بودم
شاید خونه پدری نصف درامدم رو میدادم پای لوازم تحریر و کتاب و ....
الان اصلا اینجوری نیستم
میخواستم پولا جدا باشه تا دلمون بیاد به خواسته هامون هم برسیم
چون وقتی همه پس انداز میره یه جا به اسم سپرده بلند مدت و قرار سود هم بیاد روش
ادم دلش نمیاد بهش دست بزنه یه جوری طمع میگیره ادمو
من تنها راهی که برا این موضوع پیدا کردم که یادم بمونه که من از چه چیزایی گذشتم تا به این پول برسم این بود که تو یه سالنامه مینوشتم که مثلا عروسی فلانی بود و من دلم میخواست برم سالن و ارایش ویژه بشم و فلان لباس رو بخرم که میشدن 500 تومن
اما من رفتم با 300 تومن کارامو انجام دادم
که اونوقتی که خونه خریدیم یادمون بمونه از همه خواسته هامون زدیم و الان وقتشه به خودمون برسیم نه اینکه بازم جمع کنیمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
 سپاس شده توسط icegirl ، گلیتا ، fatima1991 ، azinia25 ، عروسک مو مشکی ، مهتاب69 ، janan joon ، نگاران ، +++shadi+++ ، ماهرخ 93 ، sombol ، bahar - shz ، طراوت جون ، goli_sh66 ، miss bride ، .Katy. ، sima avini ، shabikhanoom ، عسل 139396 ، zibamehr1377 ، s@mira ، bily ، عشق احسان ، rafieh ، sara1362 ، sollmaz ، soorati6925 ، کاترین 86 ، marisa ، mahbube91 ، بهارگلی ، dianasrv ، shah navaz ، arezouiman ، Maryam290
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #5
تاپیک نو مبارک...
من این ماه دارم هزینه ها رو می نویسم اما هنوز جلوی بعضی ریز خرجی ها رو نتونستم بگیرم...

تلاش می کنم برا ی تحقق رویاهایی که در انتظار برآورده شدن هستند

کانال نوشته های من، خوشحال میشم مطالعه کنید
https://t.me/ladybehindthedesk
 سپاس شده توسط نگاران ، +++shadi+++ ، zibamehr1377 ، bily ، Maryam290
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #6

مهتاب جونم..دوست قشنگم من خوش حال میشم از اینکه نظرتو بهم میگی و کاملا استفاده میکنم..روشون فکر میکنم...
الان شما چند تا حساب داری؟
و از کجا تشخیص میدید کدوم مال کدومه؟

دوستای گل نوعروسیم دلم خیلی براتون تنگ شده بود...برای خرید خونمون ازتون التماس دعا دارم
 سپاس شده توسط زن باران (مهتاب65) ، goli_sh66 ، zibamehr1377 ، #مهربانو# ، Maryam290
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #7

من همیشه خواننده این تاپیک بودم ولی دیگه از دست خودمون که پس اندازی نداریم خسته شدم

همسری بنده فعلا طرحشونو میگذرونن در ازمایشگاه بیمارستان و حقوقش 1400ت و گاهی وسط برج اضافه حقوق هم میگیره حدود 400 تا 700 البته نه هر ماه

چون ساعات و روزهای کاریش منظم نیست نمیتونه جای دیگه شاغل بشه

اجاره خونه و اینا نمیدیم و یکساله ازدواج کردیم و هیچی پس انداز نداریم

تروخدا منو راهنمایی کنید... که چکار کنم....

مدیریت هزینه دست همسرمه خودم خواستم ولی میگه دست من باشه منم هیچی بلد نیستمCrying

آدرس اینستاگرام منLub mahtab.bahamin
لینک کانالم که کلی ایده داره@ideashpazi
 سپاس شده توسط icegirl ، عسل 139396 ، zibamehr1377 ، s@mira ، Maryam290
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #8
دوستان من طی سالهای مختلف تو بانکهای مختلف به دلایل مختلف حساب باز کردم و خیلی موقعها حساب مسکوت مونده،
الان کلی کارت بانکی دارم، این خیلی روش خوبی برای پس اندازه.
وقتی حقوقم توی حساب اصلیم ریخته میشه، همون اول پنجاه درصدشو میریزم توی اون کارتم که عضو شتاب نیست.
یکی از کارتامو گذاشتم برای خرج دندونپزشکی، چون امسال میخوام تا اونجا که بشه بهشون برسم و یه چکاب درست و حسابی برم.
داشتن چند تا حساب خیلی روش خوبی برای دسته بندی پس انداز هاست. فقط باید حواسمون باشه کارتها همراهمون نباشه، به جز یه دونه کارت که برای خرج روزمره مونه.

همسرم، همدلم، به زودي در مسير زندگي هم قرار ميگيريم ...
تو ميشي مرد من، من ميشم بانوي تو ...
-----
بسم الله الرحمن الرحيم به حق بسم الله الرحمن الرحيم
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، Chika ، banoo mehr ، sombol ، tara 1987 ، maahboobeh ، طراوت جون ، mobina-hgh ، بهارگلی ، عسل 139396 ، zibamehr1377 ، bily ، mahsa0201 ، ریحون ، maede.tz ، marisa ، shah navaz ، arezouiman ، lavin ، Maryam290
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ صبح توسط banoo mehr.)
ارسال: #9
(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ عصر)مهتاب69 نوشته است:  من همیشه خواننده این تاپیک بودم ولی دیگه از دست خودمون که پس اندازی نداریم خسته شدم

همسری بنده فعلا طرحشونو میگذرونن در ازمایشگاه بیمارستان و حقوقش 1400ت و گاهی وسط برج اضافه حقوق هم میگیره حدود 400 تا 700 البته نه هر ماه

چون ساعات و روزهای کاریش منظم نیست نمیتونه جای دیگه شاغل بشه

اجاره خونه و اینا نمیدیم و یکساله ازدواج کردیم و هیچی پس انداز نداریم

تروخدا منو راهنمایی کنید... که چکار کنم....

مدیریت هزینه دست همسرمه خودم خواستم ولی میگه دست من باشه منم هیچی بلد نیستمCrying

مهتاب ٦٩به نظرم اون بولی که وسط ماه میکیرین وهمیشکی نیست یه بس انداز درنظر بکیرید و تو یه حساب جداکانه بریزید که حتی سود هم بهش تعلق بکیره
راجع به حفوق جون اجاره حونه نمی دید عالیه باید تقسیم بندی کنی مثلا هزینه قپض و شارز خونه و اینترنت
یا هزینه خوراک ماهیانه که شامل سبزی و میوه و شیر و لبنیات و جیزهایی از این قبیل میشه
هزینه مرغ و کوشت ماهیانه
تفریح که ممولا تو ایران همون رستوران رفتنه
هزینه خرید لباس و یا وسایلی از این دست
وقتی تفکیک کنی می تونی یه بودجه تقریبی درنظر بکیری و البته برای ماه اول و دوم ممکنه سخت باشه کم و زید بشه اما بالاخره متوجه میشی که جطور باید خرج طنی که هم خوب زندکی کنی و هم بس انداز داشته باشی
البته شما هزینه های خودت رو بهتر می دونی مثلا ممکنه ماشین نداشته باشید که هزینه تاکسی بدید و یا اکه ماشین دارید هزینه بنزین
نیاز به کمی فکر داره ولی به نظرم از این حقوق همون اول می تونی ٤٠٠تومن و یا بیشتر روهم ندید بکیری و بس انداز کنی ولی این برمی کرده به عرف هر خانوده و نحوه زندکیش و تفکرش
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، fary ، طراوت جون ، bily ، maede.tz ، marisa ، Maryam290
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ عصر توسط دلارا.)
ارسال: #10
سلام
من همسرم شاغل هست

..
 سپاس شده توسط banoo ، Dokhtar Shiraziii ، خانم خاص ، گشتا ، a_1371 ، نگاران ، آوینا ، +++shadi+++ ، ImWish ، مهتاب69 ، azinia25 ، patricia ، اریکا ، متولد آذر ، fary ، bahar - shz ، malih.s ، دختر-زمستون ، maahboobeh ، طراوت جون ، hunny ، farzaneh_del ، .Katy. ، عسل 139396 ، Maryam290
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام