• مهناز
  • مرضیه محمدی

موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟

۲۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #31
RE: موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟
مورادی که به تجربه من باید توی قرارداد ذکر بشه
1- اگه تعداد مهمونهاتون 200 نفره حتما قید بشه حدودا 205 صندلی تو سالن باش
2- هر چی که از مراسمتون مد نظر تون هست از نوع گل لباس خدمه جایگاه گل آرایی ونوع ظرفها صندلی مدل میز تعداد میز چیدمان میوه و شیرینی و... حتما به صورت کتبی توی قراردادتون بیارید.
3- حتما حواستون به غذا باشه چون روی هوا خدمه بر میدارن و از مراسموت کم میزارن بعدا میگن غذا کم اومد حتما یکی رو قبل سرو غذا بفرستین تو اشپزخانه که حواسش باشه
//// قابلامه هم با خودتون ببرید که اگه غذا اضافه اومد با خودتون ببرید
4- هر چیزی که از طرف تشریفاتتون در مورد باغ شنیدین باور نکینید و حتما با خود باغ چک کنید مثلا من تو مراسمم مدیر تشریفات قول داده بود که مراسم تا ساعت 1 باشه ولی صاحب باغ ساعت 12 همه چیو جمع کرده بود
5- حتما چک کنید باغ برق اضطراری داشته باشه
6- حتما ساعت شروع مراسمتونو با باغ و تشریفات چک کنید برای مراسم من قرار بود ساعت 7 شروع بشه ساعت 30/8 تازه ارکستم داشت بانداشو وصل می کرد.
7- دو سه روز قبل همه چیو با تشریفات برای بار صدم چک کنید تاکید فراوان
8- روز قبل حتما یه سر به باغ تون بزنید ببینید اوضاع از چه قراره
9- از نحوه گذاشتن باند ها با دی جی صحبت کنید چون دو ساعت دیگه میخوان همه چیو جمع کنن اصولی نمیچینن صدای موزیک همه رو اذیت میکنه
///فعلا همینا به ذهنم رسید امدوارم کمک به عروس خانم ها شده باشه.///

** 19 ارديبهشت**

نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109 ، mahya1369 ، پریسا 69 ، baner ، liliumflower ، صبا عروس زیبا ، آفرینش خانم ، yalda.najva
۲۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #32
بعضی ازسالنها وموسسات یکی دو روز مونده به مراسم یه دفعه کلی پول اضافه دریافت میکنن که مثلا فلان چیز گرون شده و یا فلان چیزو داشته باشین بهتره ...باید از همون اول تو قرارداد همه چی رو دقیق ذکر کرد که نتونن بعدا برنن زیرش.

من همیشه به دنبال بهترین ها هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109 ، آفرینش خانم
۹-دي-۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #33
بچه ها سعی کنین قبل از مراسمتون حتما هزینه ی ورودی و غذا و آتش بازی وگل آرایی همه و همه رو مهر و موم کنین که خیالتون راحت بشه چون ممکنه به مشکل بر بخورن.
الان هم من ورودی ندارم خیال خودم راحته ولی همه چیز رو سپردم به تشریفات ژمیس.چون من باغم شخصیه و قراره باغ عموی شوهرم رو برای عروسی در نظر بگیریم.چون نمیخوام الکی کلی هزینه ورودی بدم یکی هم امنیت باغ خود آدم بیشتره چون میدونین خانواده ی شوهرم مخالف این هستن که غریبه بیاد تو مراسمو یا کلا باغ هایی که روش شناختی نداریم.شاید نتونم دیگه به سایت سر بزنم تا عروسیم برمیگردم.دعا کنین.
نقل قول
  • تقی زاده
  • پیانو
۲۱-دي-۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #34
ساناز یعنی چی من اصلا متوجه نمی شم تو قرار داد همه قیمت ها مشخص نمی شه دیگه چرا بخوان اضافه کنند
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #35
سلام یه سوالی موقع قرارداد بستن چه مبلغی باید بعنوان پیش پرداخت داده بشه؟ بقیه پول رو کی باید تصفیه کرد؟
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #36
من یه جا رفته بودم گفتن باید قبل از مراسم تصفیه شه

من از عکسام و آرایش روز عروسیم خیلی راضیم
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #37
دوستان همیشه میگن بعد از مراسم برای مهمون اضافه پول میگیرند خب از کجا میفهمند تعداد مهمونا بیشتره؟ اخه الان برعکسه خیلیا تو عروسی نمیان و تعداد کمتره.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام