• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟

۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ صبح
ارسال: #21
RE: موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟
این موضوع دیگه قدیمى شده همه میدونن که قویترین موسسه هاى تهران سالهاست بدون جواز کار میکنن و اون تعداد اندکى که جواز دارن کارشون شرکتیه بعد اگه با اونا مراسمتون به مشگل بخوره بدتره چون میگن که ما جواز داریم قراردادمون مجزا بوده مهمونا خودشون مختلط کردن بعد تازه هم شمارو جریمه میکنن هم دادگاهیتون میکنن
توى تهران هم ١٢٠٠ موسسه خدمات مجالس داره که فقط ٦ نفرشون جواز دارن یعنى جواز مراسمهاى مجزا که با حفظ شئونات اسلامى باشه نه قاتى
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #22
بچه ها عروسی ما با تشریفات مجلل (اصلانی) بود وبه خیلی از وعده ها وکارهایی که باید میکرد عمل نکرد!
تو قرارداد اسم باغ رو نیاورد به بهانه اینکه عروسی مختلطط هست و بهتره که اسم باغ ذکر نشه ولی این بهانه بود چون اصلا صاحب باغ مورد نظر ما باغشو نمیداد که این آقا توش عروسی بگیره !!!!!!
حتما اسم باغ رو تو قرارداد ذکر کنید.
سفره عقد هم تو قرارداد نوشت انتخابی !!! من انتخاب کردم و ایشون یه چیزه دیگه آورد !!! به اینم دقت کنید!!!
و چیزی که خیلی مهم هست تعداد صندلی ها هست ایشون به جای ٢٥٠ تا صندلی ١٨٠ تا صندلی چیده بودن تو سالن !!! پس بهتره تعداد صندلی ها هم تو قرارداد باشه !!!! خیلی آبروریزی بود مخصوصا زمان شام کلی از مهمونها سرپا بودن Sad
نوع گل رو هم ذکر کنید چون مال ما قرار بود رز سفید باشه ولی لیسییانتوس بود همش !!!!!
ایشون از تو کیک عروسی هم زده بوده از سه طبقه کیک یکیش فقط کیک بود اینم اگر میتونید تو قرارداد بیاورید!!!!!!!!!!!!!!!!!
ونکته آخر هم با نوری صاحب باغ ٧٧٧ قول دادن چون اول مراسم جدا بوده تا ساعت ١ وقت بدن ولی ١١:٥٥ نوری اومد گفت میخوام برق سالن رو قطع کنم اینم حتما تو قرارداد ذکر کنید اگر وضعیت مشابه با ما دارید!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا ندا
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #23
هیچ باغى امکان نداره که تا ساعت ١ تایم موزیک بده حداکثر تا ساعت ١٢ شبه
هر موسسه یا صاحب باغى گفت تا ١ تایم موزیک دارین به هیچ وجه باورتون نشه این حرفا براى جذب مشتریه و همش دروغه
هیچ تشریفاتى هم اسم باغو توى قراردادشون ذکر نمیکنن چون اونا اجازه باغ اجاره دادن ندارن و فقط بخاطر اینکه تشریفاتو بگیرن باغو معرفى میکنن
امنیت باغا هم هیچ ربطى به تشریفاتیها نداره فقط مربوط به صاحب باغ میشه چون پول باغو اون داره میگیره
و فقط دردسرش براى تشریفاتیهاست
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا ندا
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #24
یکی از اشناهای ما پارسال عروسیش تو یه باغی تو گرم دره بود اگه اشتباه نکنم تو کوچه رنگ سحر بود اسم باغ یادم نیست شانس این طفلیا ساعت ۹ که تقریبا عروسی شروع شده بود برقا رفت تا ۱ علتش ایراد یکی از دکل های برق بود که تا بیان درست کنن اینقدر طول کشید و باغ که ۵میلیون فقط ورودیش بود برق اضطراری نداشت ! یعنی کامل عروسیشون خراب شد ما تو تاریکی رفتیم شام کشیدیم ! حواستونو جمع کنید

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109 ، golsaa ، ندا ندا
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ صبح
ارسال: #25

(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ عصر)parang نوشته است:  هیچ باغى امکان نداره که تا ساعت ١ تایم موزیک بده حداکثر تا ساعت ١٢ شبه
هر موسسه یا صاحب باغى گفت تا ١ تایم موزیک دارین به هیچ وجه باورتون نشه این حرفا براى جذب مشتریه و همش دروغه
هیچ تشریفاتى هم اسم باغو توى قراردادشون ذکر نمیکنن چون اونا اجازه باغ اجاره دادن ندارن و فقط بخاطر اینکه تشریفاتو بگیرن باغو معرفى میکنن
امنیت باغا هم هیچ ربطى به تشریفاتیها نداره فقط مربوط به صاحب باغ میشه چون پول باغو اون داره میگیره

عزیزم،

بستگی به صاحب باغ داره همه ی این مواردی که شما میگین.

- موزیک تا ساعت 1 رو اجازه میدن به شرط اینکه وقفه ای تو برنامه افتاده باشه مثلا به خاطر اومدن اماکن. که خود تشریفات و صاحب باغ قولش رو میدن و به وفور هم دیده شده که به قولشون عمل کردن. یعنی کلمه "هیچ" خیلی به کار بردنش درست نیست.

- عروس من تو باغ بود و تشریفاتم اسم باغ رو تو قرارداد ذکر کرد. پس اینجا هم "هیچ" درست نیست استفادش Wink

- ولی درسته امنیت باغ به صاحب باغ مربوطه و اینکه تو اون میزان ورودی حتما این موضوع درنظر گرفته شده.
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ صبح توسط elaheh_109.)
ارسال: #26
(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ عصر)parang نوشته است:  هیچ باغى امکان نداره که تا ساعت ١ تایم موزیک بده حداکثر تا ساعت ١٢ شبه

ولی من که از چند نفر پرسیدم گفتن اسم باغ تو قرارداد بوده + خیلی وقت ها تشریفات پیش پرداخت باغ رو جلوی عروس و داماد به صاحب باغ میده
بهر حال خیلی بهتره که محکم کاری بشه چون تجربه من خیلییییی بد بود که به جای باغ دانیال زمانی چند هفته مونده به عروسی بدون اینکه نظرمون پرسیده بشه یه باغ بدتر ٧٧٧ رو برامون بگیرن !!!!
و رد ضمن همه جا وقتی اول مراسم جدا برگزار میشه از اونور بیشتر وقت میدن مخصوصا وقتی قول اینکار رو هم دادن !!!New3
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا ندا
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #27

(۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ صبح)elaheh_109 نوشته است:  

ولی من که از چند نفر پرسیدم گفتن اسم باغ تو قرارداد بوده + خیلی وقت ها تشریفات پیش پرداخت باغ رو جلوی عروس و داماد به صاحب باغ میده
بهر حال خیلی بهتره که محکم کاری بشه چون تجربه من خیلییییی بد بود که به جای باغ دانیال زمانی چند هفته مونده به عروسی بدون اینکه نظرمون پرسیده بشه یه باغ بدتر ٧٧٧ رو برامون بگیرن !!!!
و رد ضمن همه جا وقتی اول مراسم جدا برگزار میشه از اونور بیشتر وقت میدن مخصوصا وقتی قول اینکار رو هم دادن !!!New3

الهه ی عزیز،

چیزی که من تو نوشته هات خوندم این بوده که شما حتی زمان چاپ و پخش کارت عروسی که زمان کمی قبل از خود مراسم هستش، اسم باغ رو نمیذاشتن که چاپ کنین روی کارت Sleepy و هیچ مدرکی در راستای اینکه باغ برای شما رزرو شده به شما ارائه نشده Sleepy در حالیکه ما همون روز قرارداد که پیش پرداخت باغ پرداخت شد، آدرس باغ رو تو فلش بهمون دادن که چاپ کنیم و تو کارت عروسی بذاریم.

ممکنه به هر دلیلی مثل پلمپ شدن باغ یا حتی شک به اینکه باغ ناامنه، باغ عروسی عوض بشه، ولی اینجوری نیست که از همون لحظه اول، باغ رو عنوان نکنن.

ممکنه جایی اسم باغ رو توی قرارداد تشریفات ننویسه ولی تو پیش زمینه ای جایی باید ثبت بشه.

کم لطفی های تشریفات شما فقط به تغییر باغ خلاصه نمیشه عزیزم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109 ، mahya1369
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ صبح
ارسال: #28
آره عزیزم اون روزی که بابام و برادرهمسری رفته بودن ٦ تا باغ بهشون نشون داده بود و اونها هم باغ سعادت ( دانیال زمانی ) رو پسندیده بودن
و اون هم گفته بود باشه ولی خیالتون راحت و من فقط به دلایل امنیتی اسم باغ رو تو قرارداد نمی نویسم
نگو کلا خالی بسته بوده و از اولش هم قصد نداشته بود که باغ دانیال رو رزرو کنه فقط میخواست مشتریش نپره و بی انصاف تا قبل چاپ کارتها هم صدای این کار زشتشو در نیاورد
حتی ما دور اول که کارت رو سفارش دادیم گفتیم توی کارت بنویسن باغ سعادت وگفتیم کروکی رو بعدا میزاریم توی کارتها Sad
ولی هر کار میکردیم میگفتیم کروکی بده نمیداد تا اینکه بعد از یه هفته سر و کله زدن گفت من یه باغ دیگه رزرو کردم براتون
آره عزیزم کاشکی فقط همین بود Sad((((((
نقل قول
 سپاس شده توسط parang ، golsaa ، mahya1369
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ عصر توسط elaheh_109.)
ارسال: #29
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ عصر)golsaa نوشته است:  بچه ها شما تا حالا مراسمی که با کترینگ گرفته بشه (یعنی تالار نباشه) دیدید که اولش جدا باشه بعد قاطی شه؟ چه جوری میتونن این مراسم رو پیاده سازی کنن؟ به نظرتون مسخره نیست؟

آره عزیزم عروسی من همین جور برگزار شد تو گرمدره ( باغ ٧٧٧) یه ساعت اول جدا بود بعدش ساعت ٩:٤٥ شام بود از همون موقع هم مختلطط شد
وبسیارر مسخره بود
ما بخاطر احترام به بعضی بزرگترها و مومنین این کار رو کردیم و حدسمان این بود که مومنین بعد از شام میرن ولی نرفتن وتا آخر شب موندن!!!!!!!
چیزی که خیلی مسخره بود این بود که همه پسرهای جوان فامیل آومدن تو قسمت خانوم ها و شروع کردن به زدن و رقصیدن !!!!!
قابل ذکر هستش که این پسرهای جوان از همون فامیلی بودن که به خاطرشون یه ساعت اول جذا برگزار شده بودHuhHuhNew3
در نتیجه یه ساعت از وقت عروسی هدر رفت چون نه مراسم کامل جدا بود وهم اینکه اصلا ایده خوبی نیست وسط عروسی شام سرو بشه !!!!

اصلا قبول نکنید مراسمتون اینجوری برگزار بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط golsaa ، mahya1369
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #30
الهه جان من هم بعد از کلی فکر کردن و دیدن مراسم مجزا مختلط به نتیحه شما رسیدم
به قول خواهرم عروسی از اول یه مدل باشه هم محجبه ها تکلیفشون معلومه هم بی حجاب ها
یه دست لباس مشخص می پوشن دو طرف. ضمن اینکه کترینگمون گفت تجربه من نشون داده که همه محجبه ها برای قسمت مختلط هم می مونن پس الکی وقتت رو هدر نده
به هر حال خیلی ممنونم ازت که تجربت رو در اختیار بقیه قرار دادی
مرسی که پیام خصوصی هم گذاشتی
احساس مسئولیتت قابل تحسیته

عروسی منم به خوبی و خوشی تموم شد....خدایا شکرت Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109 ، mahya1369 ، jesina
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام