• مرضیه محمدی
  • مهناز

موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟

۱۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #11
RE: موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟
(۱۱-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ صبح)gilaneh نوشته است:  
(۱۱-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ صبح)yas.nbvh نوشته است:  به نظر من از شخصیت و ظاهر آدم ها میشه تا حدودی حدث زد که دارن دروغ میگن یا واقعا به وعده هاشون عمل میکنن من که فقط به خاطر همین با موسسه مارکیز قرار داد بستم و تمام چیزهارو به بهترین نحو و فرا تر از توقع ما انجام داد و خیلی راضی بودیم

دوست خوبم موسسه ای که می فرمایید حتی عکسهایی که در این انجمن گذاشته مال خودش نیست.
اصلا و به هیچ عنوان گول ظاهر و چرب زبانی را نخورید.
دوستانی هم که با موسسه عهد آریایی آقای قدیمی قرار داد بستن گول ظاهر و چرب زبونی ایشون را خوردن.

راستی یک موضوع مهم. اصلا در ماه محرم و صفر که امکان تست مراسم ندارید,به هیچ عنوان با موسسات لپ لپی و بی نام و نشان قرار داد نبندید و گول عکسهای اینترنتی و عکسهای دزدی را نخورید.

البته دوستمون یاس که خیلی تابلو داره تبلیغ میکنه ولی منم با نظر شما موافقم.
اتفاقا یک نگاه هم به مجلات تبلیغی مثل پیک برتر بندازی متوجه میشی موسسات بی نام و نشان کلی از صفحات مجله را پر کرده ان چون در این ۲ ماه هم مراسم ندارن خیلی راحت با عکسهای دزدی موسسات دیگه با چرب زبونی و ظاهر فریبندشون عروس و دامادها را اغفال میکنند.
نقل قول
 سپاس شده توسط نازنین ناز
۱۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ صبح
ارسال: #12
اول اینکه من پیش اکثر کترینگ های معروف رفتم ... این که شما میگین چرب زبونی باید بگم که تمامشون همین طور هستن از پیر با تجربه آقای حاج حسینی(البته احترام بسیار زیادی برای ایشون قائل هستم و عروسی برادرم رو ایشون خیلی حرفه ای برگذار کردند ) گرفته تا .... همه و همه چرب زبونی و دروغ چاشنی کارشون هست . که درصدش در موسسه ها کم و زیاد میشه
و اینکه من تبلیغ نکردم فقط نظرمو گفتم و کسی رو دعوت نکردم که بره اونجا ....
نقل قول
 سپاس شده توسط نازنین ناز
۱۶-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #13
به نظر من باید قبل از هر چیزی آدم فقط باید خودش دلسوزانه برای جشنش تحقیق کنه و سبک سنگین کنه و در آخر تصمیم بگیره
نقل قول
  • پیانو
  • تقی زاده
۱۶-بهمن-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #14
وااای ولی به نظر من نمیشه فقط به ظاهر آدما اعتماد کرد در حدی که آدم بخواد بخاطر ظاهر با کسی قرارداد ببنده به نظر من ریسکه

من باید به هر چیز که می خوام برسم

تشريفات آقاى ياورى (رنسانس) خيلى خيلى خوب بود
آرایشگاه گيوا خيلى خوشگل شدم
موزیک كيوان خوب خوب
آتلیه وفیلم خيلى خوب
سفره عقد خيلى ناز شده بود

ماه عسل هم رفتيم بدروم خيلى خيلى خوش گذشتHeart
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #15
بنظر من فقط باید چشمات را ببندی و دلت بزنی به دریا و قرارداد ببندی. الحمدالله این صنف صاحب نداره.

توجه : کلیه عکسهایی که موسسه لیلی و مجنون (اصلاحی) بعنوان نمونه کار نشون میدهد متعلق به موسسه تشریفاتی آدم و حوا(حسن پور) میباشد. New3
نقل قول
 سپاس شده توسط shermila
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #16
بالاخره به چه چیزهایی دقت کنیم؟؟؟
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #17
(۱۶-بهمن-۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ عصر)zade@ نوشته است:  بنظر من فقط باید چشمات را ببندی و دلت بزنی به دریا و قرارداد ببندی. الحمدالله این صنف صاحب نداره.

پس باید چیکار کرد؟ به کی اعتماد کرد؟ به نظر شما من که هیچ شناختی ندارم باید از کجا شروع کنم؟
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #18
بچه ها موقعى که میرم دفتر تشریفات میشه بگین چى ازشون بپرسم؟ یا نمونه چه چیزایى رو بخوام بهم نشون بدن؟ چى از همه مهمتره؟

بهترين شب زندگيمو با تو تقسيم كردم
اين كه چيزى نيست
ميخوام بهترين سالهاى زندگيمم با تو تقسيييييم كنم
عشق منHeart
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ صبح
ارسال: #19
موقعى که جایى رو انتخاب میکنید که براى مراسمتون قرار داد بنویسید فقط باید اعتماد کنید چون این کار تشریفاتیها وهم مراسمى که ماها میگیریم کلأ غیر قانونیه خیلى ببخشید خیلى ببخشید اونوقت قرار داد میشه کشک
فقط باید اعتماد کنید و درباره اون تشریفاتى که مد نظرتونه خوب تحقیق کنید و سابقشو چک کنید
تحقیق نه اینکه از یه تشریفاتى بپرسید فلان تشریفاتیرو میشناسید کارش چطوره نه اینکارو نکنید چون خیلى از خدماتیها چشم دیدن همدیگرو ندارن
یه چیزایى از خودشون درمیارن میگن
مثلأ ما یه تشریفات رفتیم اسم یکى دیگرو اوردیم بعد خیلى جالب بود که از شخصیت اون طرف کلى تعریف کرد ما هم گفتیم که چقدر خوب که از همکارتون تعریف میکنید بعد همینجورى که تعریف میکرد اخر حرفاش گفت که اون تشریفاتى مهماندار ما بوده وما خیلى کمکش کردیم که پیشرف کنه میگفت ما توى این کار دستشو گرفتیم وکشیدیمش بالا میتونید ازش بپرسید بهتون میگه
بعد که دوباره رفتیم اون تشریفات قبلى و این حرفایى که بهمون زده بودن بهشون گفتیم اون اقا هم کلى خندید وگفت اصلأ این اقایى که این حرفارو درباره من گفته اصلأ نمیدونم کى هست وقسم زنو بچشو خورد وگفت که اصلأ تا به حال این اقارو تو عمرم ندیدم
از همون جا شد که ما اصلأ حرف هیچ تشریفاتیرو که درباره تشریفاتیهاى دیگه میزنه باور نمیکنیم
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ صبح
ارسال: #20
دوستان عزیز منم خیلی نگران این موضوع بودم اما با جایی قرارداد بستم که جواز کسب داره یعنی هر مشکلی باشه باید بعد از مجلس پاسخگو باشند به شما هم پیشنهاد می کنم حتما روی این موضوع تاکید داشته باشید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام