• گل سنتر
  • مزون فابرا

موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟

۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #1
موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟
چه مواردی رو در قرار داد باید ذکر کنیم؟؟؟؟لطفاً راهنمایی کنیدEmbarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima7224
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ صبح
ارسال: #2
RE: موقع قرارداد باید چه مواردی رو در نظر گرفت؟
سلام نانسی جان
من یه پیشنهاد میکنم
ببین چون عروسی مختلط غیر قانونیه پس هر چیم توی قرارداد بنویسی و بهش عمل هم نشه دست تو به هیج جا بند نیست
پس پیشنهاد میکنم تو انتخاب تشریفاتت دقت کن...اینجوری خیلی بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط s@m@n ، fatima7224 ، elaheh_109 ، ندا ندا
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #3
اعتماد مسئله خیلی مهمیه. حتی نگهداشتن درصدی از پول مراسم هم دوای درد نیست ؛ چون دیگه اون پول برای ما آبرو نمیشه.سراغ موسسات تشریفاتی بریم که کمترین و یا حتی بشه گفت تا حالا اصلا مشکلی نداشته باشن. پرس و جو از دوستان و آشنایان که مراسم رضایتمندی داشتن خیلی مهمه. منم با شفق موافقم که پیدا کردن موسسه تشریفاتی از روزنامه همشهری و پیک برتر فاجعست .
نقل قول
 سپاس شده توسط mary.n ، ندا ندا ، aniitatehrani
  • اساطیر
۲۳-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #4
موسسه ای به کارش پایبند هست که در کارای قبلی نمونه کار خوبی را ارائه داده باشه .

به نظر من باید در چند مرحله تست و ارزیابی بشن و قبل از مراسم در چند مرحله نمونه کاراشون دیده بشه و غذاشون تست بشه . بعدا در مورد ش تصمیم گیری بشه .

ضمنا در قرارداد همه در خواست ها از رنگ گل و رومیزی تا نوع غذا ذکر بشه .

اینطور هم نیست که اصلا نشه هیچ کاری کرد . مثلا یکی از فامیل های ما از تشریفاتش ناراضی بود و به اتهام کلاه برداری و عدم توجه به قرارداد محاکمه اش کرد و خسارت ازش گرفت .
نقل قول
 سپاس شده توسط s@m@n ، hanii.n
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ صبح
ارسال: #5
(۲۲-آذر-۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ عصر)shafagh نوشته است:  سلام به دوستان . منم حرف شهاب را تایید میکنم که فقط با موسسه ای قرار داد ببندید که بهش اعتماد دارید و گرنه بعد از برگزاری مراسم کاریش نمیشه کرد.
موسساتی که داشتن جواز را در بوق و کرنا میکنن هم هیچ فرقی نداره و تازه اتحادیه از این افراد حمایت بیشتری میکنه و تنها با این جواز ضعفهای خود را پوشش میدهن .وگرنه گرفتن جواز فقط یک ملک تجاری می خواهد ( اجاره یا خرید فرقی نداره) و تست عدم اعتیاد و امتیاز خاصی نیست.
من خیلی از موسسات را می شناسم که اصلا قرار داد کتبی نمی بندن ولی مراسم شما را بنحو احسنت اجرا میکنن و موسساتی هستن که بالای قرار دادشون 10 تا شماره ثبت شرکت و جواز و برند و ... هست و پایین قرار داد انواع تعهدات خودشان را می نویسن ولی به راحتی به هیچ کدام از تعهداتشان عمل نمی کنن.

پس منم پیشنهاد میکنم در انتخاب تشریفات دقت کن ؛ دوست عزیز گن لاغری نمی خری که در آگهی روزنامه همشهری دنبال موسسه تشریفاتی می گردی !!!!!!!!!!

شما خودتون اینکاره هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الا یا ایها الساقی ادر کاسا وناولها که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها
نقل قول
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #6
مراسم نامزدی دوستم تو سالن بود که بانداشون مشکل داشت و هیچ آهنگی نداشتن که بذارن به جز یکی دوتا که اونم به زور پخش میشد و بنده خدا عروس حسابی حرص خورد
عروسی رفتم که با وجود اینکه خیلی چیزا خوب بود ولی موقع شام نه تنها غذا دیررر حاضر شد بلکه به خوبی هم سرو نشد و طرف از غذاها زده بود جوری که اونایی که آخر رفتن سر میز تقریبا ته مونده ظرفا براشون مونده بود
خلاصه همه چیز و باید چک کرد از موسیقی گرفته تا ...
حتی به نظرم اگه بشه عروسی زودتر از مراسم شما اونجا بود بدون اینکه صاحب سالن بفهمه با اجازه صاحب مراسم توی مجلسشون حضور داشت و نحوه پخش موسیقی و سرو غذا ، کیفیت اش و ... رو از نزدیک دید

دل من گم شد اگر پیدا شد، بسپارید امانات رضا
و اگر از تپـش افتاد دلـم ، ببریدش به ملاقات رضا
از رضا خواسته ام تا شاید ، بگذارد که غلامش بشوم
همه گفتند محال است اما،دلخوشم من به محالات رضا
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima7224
۱۷-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ عصر توسط azaliya.)
ارسال: #7
http://aquariummm.blogfa.com/post-1.aspx

دوستان من در سرچ اینترنت با این مطلب برخوردم که فکر کردم اینجا بهترین جای اعلام کردنش باش.
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #8
سلام بچه ها من میخوام با تشریفات ماه عسل قرار داد ببندم کسی
میشناسدشون.پونکه
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #9
دوستان یه سوال تخصصی Smile

هزینهٔ یک عروسی‌ خوب رو به خیلی‌ خوب برای ۱۵۰ نفر، در یک باغ چقدر می‌شه حدوداً، اگر این سرویس‌ها با خود تشریفاتی باشه:

فیلمبرداری و عکاسی خیلی‌ خوب، سفرهٔ عقد مدرن، کیک ۴ طبقه قشنگ، موسیقی زنده با خواننده‌ خوب، فینگر فود، غذاهای پلویی و کبابی چند نوع و سالاد و دسر، گٔل آرایی و شمع آرایی، ورودی عروس و داماد، ماشین عروس مدرن و کارت عروسی‌ زیبا.

خرج آرایشگاه جداست.

البته می‌دونم دقیقا نمی‌شه گفت ولی‌ می‌خوام حدوداً بدونم با این شرایطی که بالا گفتم چقدر هزینهٔ (نرمال) باید کرد. چون من خارج از کشور هستم و عروسیم قراره ایران باشه نمی‌خوام سرم کلاه بره ؛)

قیمتهای تشریفاتی‌های تهران
نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #10
به نظر من از شخصیت و ظاهر آدم ها میشه تا حدودی حدث زد که دارن دروغ میگن یا واقعا به وعده هاشون عمل میکنن من که فقط به خاطر همین با موسسه مارکیز قرار داد بستم و تمام چیزهارو به بهترین نحو و فرا تر از توقع ما انجام داد و خیلی راضی بودیم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام