• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مهریه تون چقدر توی زندگی زناشوئی تون تأثیر داشته ؟!

۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ عصر توسط me123.)
ارسال: #1
مهریه تون چقدر توی زندگی زناشوئی تون تأثیر داشته ؟!
سلام بچه ها
میخواستم ببینم اینایی که ازدواج کردن کم یا زیاد بودن مهریه تاثیری توی زندگیشون داشته یا نه؟؟؟ اگه داره چقدر؟Huh
هرکی دوست داره مهریه اش رو هم بگه چقدره و الان رابطش با همسرش چطوره؟
دلیل اینکه این تاپیک رو زدم این بود که من خودم شب اول مهربرونم سر اینکه میخواستن مهریه رو خیلی کم بگیرن (14 تا سکه) بحث پیش اومد و من گفتم نه و خانواده شوهرم پاشدن رفتند. Sad
بعد از اون دیگه خانوادش با من مخالف بودن و شوهرم هی به من گفت که تو منو خورد کردی جلو خانوادم و ما که حرفهامون رو زده بودیم و .....
خلاصه جوری شد که من به خاطر حرفهای شوهرم جلو خانواده خودم ایستادم و تازه از اون مهریه ای که شب اول میخواستن برام بگیرن، خیلیش رو باز کمتر کردم {که مثلا ثابت کنم آقازاده شما رو به خاطر پول نمیخوام} و دوباره به اصرار همسرم اومدن و (مهریم الان 50 تا سکه هست و )....... خلاصه الان هم چند ماهه عقدیم.
ولی نمیدونید چه عذابی دارم میکشمااااااااااااااااااااااااااااااااا. Crying
الان علاوه بر اینکه مهریم خیلی خیلی کمه و همش دارم با خودم کلنجار میرم که مبادا بعدا همسرم سوء استفاده کنه از این قضیه و باهام نسازه و ....
علاوه بر اون همش دارم با خودم فکر میکنم که من با این کاری که کردم چقدر خودمو کوچیک کردم و الان خانواده شوهرم اونجوری که باید قدرمو نمیدونند.
به قول معروف احساس میکنن من از خداااااااااااااااااااااااااااااام بوده !!!!
آیا واقعا زنهایی که مهریشون بیشتره شوهراشون از ترسشون هم که شده بیشتر هواشون رو دارن و بهشون خیانت نمیکنند؟؟؟ و بالعکس اونهایی که مهریشون کمه مثل من همیشه باید محافظه کارانه عمل کنند ؟
تور رو خدا راهنمائیم کنید. دارم دیوونه میشم

عروسی منم برگزار شد .......
نقل قول
 سپاس شده توسط parisa-kz ، سراب ، sukut ، ماهی قرمز ، tarlan 66 ، pikard ، hoda92 ، doublebangs ، ♥ Mina Banou ♥ ، mina91 ، نغمه جون
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #2
RE: مهریه تون چقدر توی زندگی زناشوئی تون تأثیر داشته ؟!
گلم طرف ما مهریه تاریخ تولده.یه چیز عادیه.ولی خونواده شوهرم قبول نکردن.گفتن فامیل ما 500-600 هستش.نمیتونم برا یکی از عروسامو دو برابر کنم.ما هم قبول کردیم.شد 614 تا.بحثی هم پیش نیومد.چون حق با پدرشوهرم بود. ولی این کوتاه اومدن ما هیچ ارزش منو کم نکرد.اصلا هیچ تاثیری تو زندگی من نداره مهریه.شوهر من همینه.چه مهریه زیاد چه کم چه متوسط
تو هم خودتو حساس نکن

آلیس:میشه بهم بگی کدوم وری برم؟
گربه چشایری : بستگی داره بخوای کدوم وری بری
آلیس : اینکه کجا برم خیلی برام مهم نیست 
گربه چشایری : پس مهم نیست کدوم وری بری . فقط باس به اندازه کافی دور بشی ...
نقل قول
 سپاس شده توسط parisa-kz ، نازیلا مهربان ، سراب ، me123 ، sukut ، elahe naaaz ، maryamtourist ، مر مری (مهدیه) ، bily
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #3
طرف شما کجاست که مهریه تاریخ تولده؟

یادت باشه...... گذشته رو اگه به دوش بکشی کمرت خم میشه .ولی اگه بزاری زیر پات قدت بلند میشهSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، parisa-kz ، hoda92 ، Eliii liii
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #4
مهریه دخترعموی من 500تاسکه اس با3دانگ خونه سال 79 عقدکرد
سالی 1بارمیرن دادگاه توفوت یکی ازاقوام جایی که دخترعموم بودشوهرش نمیومدجایی که شوهره بوددخترعموم نمیومد
زندگیشون 1سریال شده واسه فامیل البته هنوز دارن باهم زندگی میکنن اما چه زندگی پر تنشی

مهریه خواهرم 114سکه تو سال 85 هست
من که خواهرشم 1بارنفهمیدم بین خواهرم وشوهرش دعوا پیش اومده خداروشکر خوب وخوش دارن زندگی میکنن

مهریه فقط اولش که عقدمیکنی شایدبنظرمهم بیادبعدش توزندگی مسائل مهم تردیگه ای هست طرف اگه انسان نباشه مثل شوهردخترعموم با اون مهریه سنگین هم زنشو کتک میزنه هم بهش خیانت میکنه ببخشیدهمه غلطی میکنه خیلی راحت احضاریه هم بیاد دستش شیک میاد دادگاه
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، me123 ، parisa-kz ، fatima.s ، ماهی قرمز ، elahe naaaz ، Nadin ، Alice13 ، nazgol22 ، Ghazaljoon ، pikard ، melody68 ، Ali H ، مهلا77 ، Alicee ، shzz ، hoda92 ، sh2020 ، مر مری (مهدیه) ، ♥ Mina Banou ♥ ، bahare jan
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #5
منم مهریه ام کمه یعنی تو فامیلامون از همه کمتره یعنی کلا تو فامیلای ما مهریه ها بالاست اما تو مال شوهرم مهریه ها همه کم در حد 110 یا 14 ولی من اونارم قبول نکردم مال من شد 314 تا. ببین عزیزم اگه شوهرتو دوست داری دیگه به این چیزا فکر نکن. خدایی نکرده اگه زندگی که خراب بشه اگه مردی که بد باشه مهریت 2000 تا هم باشه به درد ادم داوا نمیشه.

یادت باشه...... گذشته رو اگه به دوش بکشی کمرت خم میشه .ولی اگه بزاری زیر پات قدت بلند میشهSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، me123 ، parisa-kz ، ماهی قرمز ، Alice13 ، Alicee ، مر مری (مهدیه) ، bahare jan
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ عصر توسط atefeh.sh.)
ارسال: #6
من مهریم 63تا سکه به نیت سن حضرت علی + سفر حج واجب هستش (خیلی مذهبی نیستما دوست داشتمBig Grin) خودم خواستم با مهریه زیاد مخالف بودم الان 1 سال و نیم عروسی کردم اصلاً گاهی یادم میره مهریم چقدر هستش Angel

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، me123 ، parisa-kz ، fatima.s ، ماهی قرمز ، elahe naaaz ، Alice13 ، Alicee ، shzz ، مر مری (مهدیه) ، bahare jan ، bily
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #7
Me123
عزیزم بحثی که پیش اورودی خیییلیییی مفصله و نظرات تا دلت بخواااااد متفاوت
یکی مهمه مهریه مهمه یکی میگه اصلا مهم نیست
از نظر من مهم بوده و هست از نظر بالا سریم نه Big Grin
اینجور به جواب نمیرسی
زندگی هرکی و عقایدو انوادش و رسم و رسومش با دیگری متفاوته
ما هم رسممون سال تولد بوده و به 1000 رسید
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، parisa-kz ، ماهی قرمز ، Alice13 ، xSaMiRax
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #8

به نظر من بستگی به مرد داره

ولی کلا توی زندگی مهریه تاثیر ان چنانی نداره

مگر اینکه خدای نکرده بحث پیش بیاد و زندگی مشترک از بین بره

بلاخره اگر مهریه سنگین تر باشه شاید شاید اذیت کردن مرد راحت تر باشه

ولی اینکه بگی چون مهریم بالاتره پس ثبات زندگیم بیشتره

اینا نیست Confused

بعد انگار مهریه های بالای 120 تا چرت و پرته و موقع طلاق فقط همون 120 تا سقفش رو میدن

من خیلی از دوستام همشون 14 تا سکه به نامشون هست

همشون هم تازه ازدواج کردن و راضی هستن

دوباره کم مهریه کردن مد شده پس خوشحال باش Big GrinBig Grin

اصلا فکرت رو درگیر این چیزانکنNew1New1

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط atefeh.sh ، شوکا خانومی ، me123 ، sukut ، parisa-kz ، fatima.s ، ماهی قرمز ، elahe naaaz ، yasna22 ، سحر بانی ، Alice13 ، Ghazaljoon ، shania ، Ali H ، Alicee
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ عصر توسط شوکا خانومی.)
ارسال: #9
یه چیز دیگه هم خانما لطفا لطفاااااا
هرکی مهریش کمه حالا به هر دلیلییی هی نیاد بگه مهریه زیاد خوشبختی نمیاره
و فلانی و فلانی و فلانی با فلاااااان مهریه بالا طلاق گرفتن و اونی که یه ذره مهر کرده زندگیش گل و بلبله
خوب منم دیدم طرف 114 مهرش بوده شوهرش پرت کرد جلوش انداختش بیرون
اون زندگی اصلا ارزش موندن نداشت اما حق نبود اینقدر راحت آب خوش از گلو مرد بره پایین باید تلافیش در میومد

عزیزم شمما که دیگه عقد کردی تموم شد رفت بی خیاااال فکر نکن دیگه
حولست رو بده به شوهرت و زندگیت ایشااله خوشبخت میشیدددد
نقل قول
 سپاس شده توسط me123 ، parisa-kz ، fatima.s ، ماهی قرمز ، elahe naaaz ، Alice13 ، raha19 ، مهپاره ، Alicee ، shzz ، mina khanom ، bahare jan ، dokhtare_zemesoon ، mina91
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #10
عزیزم اگر زندگیتو وهمسرتو دوست داری بهش فکر نکن اصلاً مهم نیست

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط sukut ، parisa-kz ، elahe naaaz ، ماهی قرمز
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام