• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

مقایسه گروه های موزیک

۲۶-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #141
RE: مقایسه گروه های موزیک
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا[تصویر: rolleyes.gif][تصویر: rolleyes.gif][تصویر: rolleyes.gif]من خیلی خیلی خوشحالم.مراسممون 8 شهریور بود که بهترین روز زندگیم بود واقعا همه چی عالی بود گروه موزیک آقای کیا واقعا ترکوند همه حال کرده بودن,اگه موزیکمون انقد خوب نبود برنامه های دیگه ی عروسیمونم به چشم نمیومد.اصلا رو انتخابتون شک نکنید منم از همینجا با این گروه آشنا شدم و خیلی خوشحالم که همچین انتخابی داشتم.از همه نظر عالی بودن از لحاظ برخورد و رسیدگی که آقای کیا چیزی کم نذاشتن.قیمتم که نسبت به کارشون و نسبت به جاهای دیگه واقعا عالی بود ما پکیجمون 3تومن شد که آقای کیا به عنوان سوپرایز 2تا ساز و 1خواننده هم برامون بیشتر آوردن که کلا شد 6تا ساز و 4تا خواننده که واقعا عالی بود همشون یکی از یکی بهتر.من که دوس دارم زودتر سالگردی تولدی چیزی بشه باز این گروهو دعوت کنم.تشکر ویژه از همشون دارم
@alikiamusicband اینم آدرس تلگرامشون برید نمونه کاراشونو ببینید
alikiamusicband اینم اینستا

تاریخ مراسم:1396/06/08
باغ تالار:تک درخت
آتلیه:آرته
آرایشگاه:لی لی
گروه موزیک:علی کیا
مزون لباس:کارولن
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۱۷-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #142
RE: مقایسه گروه های موزیک
بچه ها گروه موزیک خوب میخوام که بترکونه ما تو عروسیامون رکن اصلی موزیک و رقصه خیلی برام مهمه که عالی باشه 
و چیز دیگه اینکه من از تشریفات تخت جمشید خوشم اومده کسی میدونه با چه گروهی کار میکنه؟؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد