مقایسه گروه های موزیک

۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ صبح توسط SPID.)
ارسال: #151
RE: مقایسه گروه های موزیک
بچه ها من تو اردیبهشت یه عروسی رفتم که سعی کرده بود همه کارش رو با برندها ی عروسی انجام بده( صرف نظر از اینکه خودم بهش اعتقاد ندارمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png)..موسیقی با گروه پژواک بود..تو گروه های موسیقی که اینجا تو این تاپیک دیدم ، کارای چند تاشون رو تو عروسی ها دیده بودم جز اینا رو....میتونم بگم عالی بودن...فکر کنم قیمتشم به نسبت بقیه بالاتره بند کاملش....آخر مراسم دو تا سنتی خوندن که عروس به داماد تقدیم کرده بود آهنگ باران تویی چارتار ...عالی بود....جان مریم هم قشنگ خوند.........آخرشم ای ایران خوند که به نظرم به مراسم عروسی ربط نداشت....تنها نکته منفی همین بود...........انتخاب آهنگاش عالی بود.صداشونم عالی بود....مهموناشون اولش بیحال بودن....ولی همه رو آورد وسط...با تشریفات دانیال انگار زیاد کار میکنن.....فکر کنم تو این تاپیک یه نفر از بدقولیشون که نتونسته واسه تست باهاشون قرار بذاره گفته بود...اوناش رو نمیدونم ولی تا آخرین فرصت داده شده برنامه اجرا کردن و کارشون فوق عالی بود....انقد که گفتم کاش واسه عروسی این گروه رو خواسته بودمتصویر: /images/smilies/new/sad.png...کسانی که مشکل هزینه ندارند به نظرم بهترینن تصویر: /images/smilies/new/wink.png

[font=arial]عروسی:95.6.31
تشریفات: لوکس طهران،باغ 770(خیلی عالی)
میکاپ آرتیست: آماندا پارسا( خیلی عالی)
گل: پوژان(خیلی عالی)
لباس:camile la vie از آمریکا
آتلیه:فتو سایه ( خوب)
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #152
سلام
از دوستای شیرازی کسی اینجا هست؟
دوستان یه دی جی به من معرفی شده ب نام ارشکتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نمیدونم کارش خوبه یا نه

عروسی 2 /96/6 تصویر: /images/smilies/new/angel.png
باغ : 100%
تشریفات : 100%
آرایشگاه عروس : 0%
لباس عروس : 0%
خونه: 0%
جهیزیه: 40 %
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ عصر توسط minilina.)
ارسال: #153
   ۲۹ اردیبهشت برام مثل یه رویای شیرین گذشت. عروسی ما با تشریفات لاکچری تخت جمشید و گروه موزیک علی کیا شد بهترین روز و بهترین حال برای من و همسرم و اقوام. هرچی بگم ازینکه چقدر عالی بود و چقدر خوش گذشت کم گفتم. تو پیست رقص هرکی چشمش میفتاد به ما میگفت عالییه همه چیز و ما میخندیدیم فقط. وقتی فیلمارو نگاه میکنم دلم میخواد دوباره زمان به عقب برگرده و من بیشتر از همه چیز لذت ببرم. موزیک که واقعا ترکوند ما ۱۵۰ تا مهمون داشتیم به جرات میتونم بگم فقط ۲۰ نفر نشسته بودن اونم اونایی که خیلی باحجاب بودن بقیه وسط بودن. اهنگای بالا و خوب پشت سر هم واقعا دلم میخواست یه اهنگ بد خونده بشه تا من فقط ۲ دقیقه بشینم ولی نشد که نشد اخرسرم به زور خودمو کنترل کردم یه اهنگ انتراک دادم به خودم که اونم تهش رفتم وسط.☺ مراسم عقدمون که با نواختن گیتار توسط علی اقا و اقا پژمان (اگه اسمشونو اشتباه نگم) شد عاشقانه ترین لحظه برای ما و زیباترین برای مهمونا همه داشتن فیلم میگرفتن و ذوق میکردن. وقتی فیلم اون لحظه رو دیدم فقط اشک شوق ریختم . برامون سنگ تموم گذاشتن ما بند کاملشونو گرفته بودیم با ترومپت و ساکسیفون و .... وعلی اقا زحمت کشیدن یه کار خیلی قشنگ و احساسی و با گیتار سر سفره عقد نواختن که واقعا زیبایی جشن و دوچندان کرد. خلاصه که هرجی بگم از خوبی و باحالیشون کم گفتم یه سری اهنگم شب قبلش بهشون گفتم که برام اجرا کنن و بدون نقص همشون به موقع و به جا اجرا شد. اهنگ سلام عاشقانه اندی هم توسط مندی عزیز برای تانگو اجرا شد که دیوووونه کننده بود. الان که دارم مینویسم واقعا اشک شوق دارم وقتی یادم میفته.
واقعا ازشون ممنونم ازینکه با جون و دل برای ما زحمت کشیدن و انرژی گذاشتن و ازینکه مجلس مارو گرم و شاد کردن و ما رو سربلند کردن جلوی فامیل و دوست و اشنا.
ما از کل مبلغ فقط ۵۰۰ تومن پارسال بیعانه دادیم و الباقیشو فردای مراسم یه هو یادم افتاد که تسویه نکردیم و براشون واریز کردیم. ولی واقعا نه اون شب بلکه فردای مراسم هم علی اقا یک کلمه نگفتن بقیه پولشون چیشد! ماهم که یادمون رفته بود. یعنی میخوام بگم دراین حد با مرامن و فقط با دلو جون کار میکنن و پول براشون در اخرین مرحله اهمیت داره.
بهتون پیشنهاد میکنم حتما یه بار برای تست یا دیدن نمونه کار سر بزنید دست خالی برنمیگردید . قیمت فوق العاده مناسب = کیفیت کار عالی = بهترین صداها = بهترین موسیقی و تجهیزات = بهترین شب زندگیتون = گروه موزیک علی کیا

عروسی ۲۹ اردیبهشت 96
تشریفات تخت جمشید:خیلی خوب
موزیک علی کیا:عالی
گل سلطان:خیلی خوب
آتلیه ویرگول:عالی
آرایشگاه ساناز سعدی:خیلی خوب
آرایشگاه دیپلمات:خوب

خداااجوون ممنونم ازتتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط elham7 ، gelareh1990 ، ali kia music
۱۰-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #154
سلام
خداروشکر با همه استرسی که لحظه به لحظه روز عروسیمون داشتیم همه چیز به خوبی پیش رفت چون مثل همیشه با وسواس زیاد همه انتخابامون رو انجام میدیم!! فکر کنم یه چند روز دیگه اگه دیرتر کارامون رو میکردیم کلا مراسممون میوفتاد به بعد از خرداد. دو هفته پیش 28/2/96 عروسیمون بود. بهترین روزی که توی تموم عمرم دیده بودم و دوست داشتم داشته باشم. اولش قرار بود برنامه ما تو تهران اجرا بشه که به دلایلی مجبور شدیم به فیروزکوه منتقلش کنیم. خداروشکر از انتخاب گروه موزیکم راضی ام البته فکرشم میکردم که انتخاب خوبی باشه ولی بعد از اون شب با دیدن مهمونا و تعریفاشون متوجه شدم واقعا بهترین گروه موزیکی بوده که میتونستیم انتخاب کنیم. گروه خوب آقای عطایی خیلی زحمت کشیدن و سنگ تموم گذاشتن. اینم بگم که گروهی که آورده بودن هم دی جی داشت هم موزیک زنده که باعث شد با تفاوت آهنگایی که زدن هم به مهمونایی که مسن تر بودن خوش بگذره و هم به دوستای ما که همه جوونتر بودن اصلا توقع همچین اجرایی رو هیچکدوم از مهمونا نداشتن و همش میگفتن موزیک عالی... بینظیر.
چیزیکه برای ما خیلی ارزنده بود این بود که چون مهمونای ما اصلا دلشون نمیخواست مراسم اون شب تموم بشه، اجرای موزیک تا ساعت 2:30 ادامه داشت و آقای عطایی هم گفته بودن که تا وقتی که شما بخاین براتون موزیک اجرا میشه و محدودیت نداریم. این باعث شد حسابی ما پیش فامیل و دوستانمون سربلند باشیم و به همه اونها خوش بگذره تا خاطره خوبی تو شب عروسیمون به جا بذاریم. چون قبلا تو چند تا عروسی دیده بودیم که موزیکشون میگه کار ما دیگه تموم شد و آخر برنامه با سردی و خلوتی همراه میشد که خداروشکر گروه ایشون با احترام و متانت کارشون رو انجام دادن. با زحمت بسیار زیادی که برای اون شب کشیدن امیدوارم همیشه موفق باشین تو کارتون چون با علاقه انجامش میدین. پیشنهاد می کنم اگه دوست دارین مراسمتون تفاوتی با بقیه مراسم هایی که رفتین داشته باشه گروه آقای عطایی رو انتخاب کنین چون همه سلیقه ها رو میتونن راضی کنن.
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #155
ما کار موزیک روز عروسیمون با dj AMB بود که فوق العاده بودن و کنارشون بى نهایتتتتتت به ما و مهمونامون خوش گذشتتتت و ترکوندیییییم!!!
امیدواریم به زودى ببینمشون دوباره در اولین سالگرد یا تولدامون!!!!!
خیلى خوشحالیم که کار موزیک مراسممون رو بهشون سپردیم و امیدواریم همیشه شاد و موقق باشن

ما و همسرامون دوقلوییم!
عروسیمون دقیقا همون چیزى شد که میخواستیم! فوق العاده بووووووووود!
تشریفات: ژمیس (دکتر نانسا)
آتلیه : سپیا
آرایشگاه : ویس (شبنم نظیف)
موزیک: dj AMB
باغ: باغ سفید

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: سالن زیبایی ویس vip + شبنم نظیف +

آتلیه: آتلیه سپیا

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

لباس عروسی و نامزدی: just married

نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #156
سلام - گروه موزیکی رو میشناسید که مجوز داشته باشه ؟ من باید گروه موزیکم مجوز دار باشه

نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #157
باسلام خدمت تمامی کاربران عزیز
نظربه استقبال خوب شما عزیزان از پکیج های تبلیغاتی گروه موزیک H2Band با مدیریت حمید عطایی در اردیبهشت ماه و بنا به درخواستهای مکرر برخی از دوستان  مبنی بر تداوم پکیج تبلیغاتی اردیبهشت ماه، پکیج تبلیغاتی مذکور در تیر، مرداد و شهریور با قیمت 1500 که شامل موزیک زنده و DJ می باشد، در قالب 8 تاریخ در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نکات قابل توجه

1- بدیهی است اولویت با افرادی هست که زود تر اقدام به رزرو نمایند.
2- کلیه اجراها با کیفیت بند های اول و دوم گروه H2Band انجام خواهد شد و هیچگونه تفاوتی در آنها به دلیل تبلیغاتی بودن پکیج وجود ندارد.
3- امکان انتخاب آهنگ های مد نظر شما عزیزان بصورت کامل وجود دارد.
4- امکان تغییر در پکیج ( کم و زیاد کردن تعداد نوازنده و خواننده) برای شما عزیزان بنا به سلیقه شخصی شما عزیزان وجود دارد.
5- امکان انتخاب نوع ساز وجود دارد و در صورتیکه تعداد نوازنده ها  از تعداد در نظر گرفته شده بیشتر نشود تفاوت قیمت ندارد.
6- امکان ضبط آهنگ و اجرای آن در مراسم با همراهی گروه با صدای عروس و داماد با کمترین هزینه وجود دارد.

هیچ گاه فراموش نکنید که مراسم شما اعتبار شما هست اعتبار خودتان را به چه کسی میسپارید؟

جهت رزرو تاریخ با شماره 09122079640 تماس بگیرید
با تشکر فراوان از اعتماد شما عزیزان

صفحه رسمی اینستاگرام گروه : h2bandmusic
صفحه اینستاگرام حمید عطایی:Hamid_Attaei
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد