• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

مقایسه تشریفات ها (2)

۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #511
RE: مقایسه تشریفات ها (2)
(۶-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ صبح)'ساحلی' نوشته است:  عزیزم من از تشریفاتت شناختی ندارم ولی اینکه برق قطع میشده تقصیر تشریفات نیست ، البته باید بهتون میگفته از قبل که برق باغ تون جوابگوی اون همه داستان نیست
که حالا خودشون براتون ژنراتور برق تهیه میکردن یا خودتون تهیه میکردید

سلام ساحلی عزیز. این که غذا سرده و پذیرایی نامرتب، میزها شارژ نمیشن مقصرش تشریفاته. مورد دوم قطع شدن برق بدلیل سیمکشی بد تیم ایشون بود چون ما ژنراتور داشتیم و فقط بخش ایشون قطع میشد که سیمکشیشون هم آتیش گرفت. مرسی که توجه میکنید.

نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۱۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #512
دوستان سلام کسى تشریفات ماهان رو میشناسه و تجربه اى ازشون داره ممنون میشم بگید همینطور هزینه تقریبى یه گروه موسیقى رو 

خواستگارى ٩٦/٤/١٥
بله برون ٩٦/٥/١٢
عقد و عروسى: فعلا كه معلوم نيس
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #513
(۱۲-مرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۵۳ صبح)'goddess_425' نوشته است:  دوستان سلام کسى تشریفات ماهان رو میشناسه و تجربه اى ازشون داره ممنون میشم بگید همینطور هزینه تقریبى یه گروه موسیقى رو 

سایت یه جایی برای موزیک داره. موقعی که من دنبال گروه موزیک بودم از 500 تومن پیدا کردم تا 20 میلیون ولی هزینه الکی هم تو گروه موزیک نباید کرد من خودم با حمید عطایی گرفتم هم تو هزینه خیلی اوکیه و راه اومد هم کلی راهنمایی کرد و فوت کوزه گری یادمون داد و هم اینکه کارشونو اینجا تعریف شنیدم ولی الان میگم واقعا عالی بود از همه نظر ولی موزیک کلا سلیقه هست ممکنه شما بگی مثلا از اخلاق فلان شخص که من خوشم اومده شما خوشت نیاد یا مثلا از صداش خوشم نمیاد . باید وقت بزارین
نقل قول
  • گروه ژ
۳-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-شهريور-۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ عصر توسط Baharafarin.)
ارسال: #514
(۵-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۱۱ عصر)'sima.rj' نوشته است:  سلام به دوستان خیلی سعی کردم تو این مدت نیام چیزی بنویسم ولی دیروز چون فیلم عروسی برادرم رو مجددا دیدیم گفتم دیگه امروز هرچطوره باید بیام توضیحش رو بنویسم چون منم دنبال انجام کاراش بودم از طریق این سایت و سایتهای دیگه جویای تشریفات ها شدم و کامنتها و نظرات رو خوندم. ازونجایی که تجربه نداشتیم دیگه مجبور شدیم طبق صحبت ها و فیلم و عکسهایی که بهمون نشون میدادن با تشریفات ارم قرارداد ببندیم. بعد متوجه شدیم طی صحبت ها هر چیزی رو جداگانه بهمون قیمت میدن و منوهاشون بازه که از نظر ما این خیلی خوب بود! ازونجایی که خودمون باغ داشتیم و دوست نداشتیم که مراسممون زود تموم بشه و مهمونامونم زیاد بود بهمون گفتن تو فضای باز دکور میزنیم و لوازم رو میچینیم. در مورد موزیک و چیزای دیگه هم صحبت شد و ما چون هیچکدوم رو نمیشناختیم فیلم ها رو دیدیم ولی از هیچکدوم خوشمون نیومد. از همه هم تعریف میکردن البته در نهایت ایشون یه نمونه کار دیگه بهمون نشون دادن و گفتن این گروه هم هست که جز بهترین گروه هاست که اسمش h2band ولی نمیدونم به چه دلیلی گفتن مستقیم با خودشون صحبت کنید. شماره تماس دادن و منم تو اینترنت سرچ کردم. باز این سایت و چند تا سایت دیگه اومد که نظرات رو همینجا خوندم. باهاشون هماهنگ کردیم و رفتیم دفترشون و به توافق رسیدیم و بهمون اطمینان دادن که کار خوبی برامون انجام میدن البته مدیرشون گفتن که قرار نیست در مراسم شما معجزه ای انجام بشه و ما نمیتونیم دروغ بگیم که مراسم شما به بهترین شکل انجام میشه. یخورده اینجا ما ترسیدیم و گفتیم که اون شب بعنوان گروه موزیک همه چی دست شماست که در جواب به ما گفتن درسته گروه موزیک نقش اصلی رو بازی میکنه اما همه عوامل باهم شب شما رو می سازه و ما تمام تلاشمون رو میکنیم که مراسم شما به بهترین شکل ممکن انجام بشه و رزومه ما این رو کاملا ثابت میکنه. از نظر قیمت هم با ایشون به مشکلی بر نخوردیم و قیمت رو برای ما باز گذاشتن با ایشون قرارداد بستیم. آقای دل رحیم گفته بودن لوازم استیج هم نیاز داریم چون فضای باغمون باز هست که ما به گروه موزیک گفتیم و در جواب گفتن با آقای دل رحیم هماهنگ میشه. خلاصه مراسم ما اونشب شروع شد وقتی رسیدیم تو باغ ساعت حدود 4 بود. دیدیم که گروه موزیک مشغول زدن آهنگ هستند که بقول خودشون برای تست صدا میزدن و باغ هم آماده و دکور زده و مهماندارا در حال چیدن میزها بودن. طی برنامه همه جور بهم ریختگی از پذیرای بد و شام سرد و قطع شدن برق و بی انظباطی وجود داشت و تنها بخشی که تمام وقت مهمانها رو مشغول نگه داشته بود تا آبروی ما نره گروه موزیک بود که تقریبا تا ساعت یک شب با اینکه چند بار برق قطع شده بود و مهمونها پخش میشدن مجدد همه رو جمع میکرد برای رقصیدن و بدون شک بهترین بخش مراسم ما بود که به تمام تعهداتشون و حتی بیشتر عمل کردن. هنوز که هنوزه همه از گروه موزیک تعریف میکنن و هیچکس از تشریفاتمون تعریف نکرده
حتما تو انتخاب تشریفاتتون دقت کنید چون از گروه موزیک بنظرم مهمتره ولی یه گروه موزیک خوب مثل گروه آقای عطایی میتونه همه خراب کاری ها و کاستی ها رو پر کنه.
ببخشید طولانی شد ولی باید میگفتم که بقیه این مورد براشون پی

چقدر خوب که تجربه تون نوشتید. ممنون. من یکی از گزینه هام ارم بود. که روش دو به شک بودم. الان دیگه راحت گذاشتمش کنار. منم تست مراسمشون رفته بودم. اصلا پرسنل پذیرایی خوبی نداشتن و پذیرایی انجام نمیشد.

دوستان کسی اینجا راجع به تشریفات دورچین اطلاعاتی داره؟ من هنوز نتونستم یه تشریفات عالی با قیمت مناسب پیدا کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd
۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #515
سلام دوستای گل
مراسم من 98/05/15 برگزار شد تشریفات ساقدوش آقای حقیقی قبلش خیلی نگران بودم و چون خودم خیلی به جزئئیات اهمیت میدم ذوست ذاشتم تمام مراسمم خیلی خوب برگزار شه از طرفی خیلی ازشون اطلاعات نداشتم به جز یه شب که اجرای مراسم داشتن رفتم و کارشون رو دیدم خداروشکر که تو مراسم ما همه چی عالییییییی بودتصویر: /images/smilies/new/lub.png میوه ها غذا ها گل آرایی و ... جوری که مهمونامون بعد از مراسم  اطلاعاتشونو ازمون گرفتن و از همه چی راضی بودنتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png فقط تنها ایرادی که میتونم بگیرم واسه مهمانداراشون بود زمانی که آب روی زمین میریخت واسه تمیز کردنش زمان میبرد یکی از مهمونای ما سر خوردو افتاد تصویر: images/smilies/dodgy.gif ولی در کل اگه دوباره به عقب برگردم 100% انتخابشون میکنم تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #516
کسی با تشریفات ماه عسل برنامه داشته ؟ یا می شناسه ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام